Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cci - Camping Card International

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003
Cci - Camping Card International

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 23.07.2003 11:46

Nie wiem czy taki temat sie juz pojawił -- ale mam pytanie dotyczace własnie w/w karty.
Wykupiłem ja w PZM-ie tylko mam małe watpliwosci czy autentycznie jest ona honorowana na kempach w CRO???

moze macie jakies doswiadczenie w tym temacie .......

pozdrawiam
jarawis
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 23.07.2003 12:09

JARAWIS napisał(a):Nie wiem czy taki temat sie juz pojawił -- ale mam pytanie dotyczace własnie w/w karty.
Wykupiłem ja w PZM-ie tylko mam małe watpliwosci czy autentycznie jest ona honorowana na kempach w CRO???


Pojawil. Co do honorowania to na www.camping.hr masz wyszczegolnione ktore kempingi ja honoruja. Chociaz dokladniejsza jest ksiazeczka ktora dostales przy zakupie karty, masz podane czego dokladnie dotyczy znizka, a na stronie jedynie ile jej jest (a nie wiadomo za co).
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 23.07.2003 12:25

erloy napisał(a):
JARAWIS napisał(a):Nie wiem czy taki temat sie juz pojawił -- ale mam pytanie dotyczace własnie w/w karty.
Wykupiłem ja w PZM-ie tylko mam małe watpliwosci czy autentycznie jest ona honorowana na kempach w CRO???


Pojawil. Co do honorowania to na www.camping.hr masz wyszczegolnione ktore kempingi ja honoruja. Chociaz dokladniejsza jest ksiazeczka ktora dostales przy zakupie karty, masz podane czego dokladnie dotyczy znizka, a na stronie jedynie ile jej jest (a nie wiadomo za co).


dokładnie! (w ksiazeczce ktora dostałem - jest tych campow - chyba 12-14 wiec b. malo) na stronie ktora podlaes jest wiekszosc kampow ktore ja honoruja ! tylko mysle za co jast ta znizka (ogolnie) czy tylko za namiot, osoby, samochod ?!!!????
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 23.07.2003 12:32

JARAWIS napisał(a):dokładnie! (w ksiazeczce ktora dostałem - jest tych campow - chyba 12-14 wiec b. malo) na stronie ktora podlaes jest wiekszosc kampow ktore ja honoruja ! tylko mysle za co jast ta znizka (ogolnie) czy tylko za namiot, osoby, samochod ?!!!????


W ksiazeczce przy kazdym kampie masz dokladnie podane za co jest znizka. Moze ona dotyczyc calego rachunku, tylko osob, tylko restauracji, tylko kortow tenisowych, wypozyczalni rowerow itp.
BTW w jakim jezyku dostales ksiazeczke? Bo ja mialem wybor jedynie miedzy angielskim, niemieckim i francuskim. Dziwil mnie brak polskiego.
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 23.07.2003 12:51

erloy napisał(a):
JARAWIS napisał(a):dokładnie! (w ksiazeczce ktora dostałem - jest tych campow - chyba 12-14 wiec b. malo) na stronie ktora podlaes jest wiekszosc kampow ktore ja honoruja ! tylko mysle za co jast ta znizka (ogolnie) czy tylko za namiot, osoby, samochod ?!!!????


W ksiazeczce przy kazdym kampie masz dokladnie podane za co jest znizka. Moze ona dotyczyc calego rachunku, tylko osob, tylko restauracji, tylko kortow tenisowych, wypozyczalni rowerow itp.
BTW w jakim jezyku dostales ksiazeczke? Bo ja mialem wybor jedynie miedzy angielskim, niemieckim i francuskim. Dziwil mnie brak polskiego.


ja tez wyboru nie miałem dostałem francuza - wiec malo co kumam ... wole angielską......
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 23.07.2003 13:07

JARAWIS napisał(a):ja tez wyboru nie miałem dostałem francuza - wiec malo co kumam ... wole angielską......


hmm, mi powiedzieli ze do wyboru jest angielska i niemiecka. Wybralem angielska i na szczescie od razu do niej zajrzalem- okazalo sie ze jest francuska. Po dluzszym przeszukiwaniu szafki udalo im sie znalezc wersje ang. Moze w twoim przypadku rowniez tak bylo to sprobuj wymienic, chyba ze cos "kumasz" po fr.
W kazdym razie przy mapce z zaznaczonymi kempingami jest tabelka, gdzie numerowi kempingu na mapce odpowiada opis tzn. adres, chyba cos tam jeszcze, i na samym dole jest napisane czego dokladnie dotyczy znizka i jak duza on jest (choc po fr to ja bym i tak nie zrozumial za co ;))
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 23.07.2003 13:53

erloy napisał(a):
JARAWIS napisał(a):ja tez wyboru nie miałem dostałem francuza - wiec malo co kumam ... wole angielską......


hmm, mi powiedzieli ze do wyboru jest angielska i niemiecka. Wybralem angielska i na szczescie od razu do niej zajrzalem- okazalo sie ze jest francuska. Po dluzszym przeszukiwaniu szafki udalo im sie znalezc wersje ang. Moze w twoim przypadku rowniez tak bylo to sprobuj wymienic, chyba ze cos "kumasz" po fr.
W kazdym razie przy mapce z zaznaczonymi kempingami jest tabelka, gdzie numerowi kempingu na mapce odpowiada opis tzn. adres, chyba cos tam jeszcze, i na samym dole jest napisane czego dokladnie dotyczy znizka i jak duza on jest (choc po fr to ja bym i tak nie zrozumial za co ;))


dokładnie !!! ja po fran. - nic a nic !!! juz po niemiecku szybciej .... trafiło mi sie !!! ale podjade i mam nadzieje wymienią mi ... dzieki za inforacje i pozdrawiam! 8) :D :D
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 24.07.2003 16:00

Z doswiadzczenia wiem, że nawet jak camp nie honoruje CCI, a wyciagniesz kartę to sa szanse by dostac rabat. Gdy wyciagneliśmy karte i spytaliśmy czy honorują ta kartę - z przykrością stwierdzili, że nie. Wówczas spytałem czy są tu w okolicy inne campy (nic wiecej!!) ... a szef sam zaproponował 5% od całości (!!) - pewnie nie chciał bym szukał (znalazł) cos innego.

daras
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 25.07.2003 07:39

Daras napisał(a):Z doswiadzczenia wiem, że nawet jak camp nie honoruje CCI, a wyciagniesz kartę to sa szanse by dostac rabat. Gdy wyciagneliśmy karte i spytaliśmy czy honorują ta kartę - z przykrością stwierdzili, że nie. Wówczas spytałem czy są tu w okolicy inne campy (nic wiecej!!) ... a szef sam zaproponował 5% od całości (!!) - pewnie nie chciał bym szukał (znalazł) cos innego.

daras


Daras!!!

to jest info !!! dzieki na to własnie liczymy ....... pozdrawiam , juz jedną nogą w samochodzie (wyjazd w ta niedziele!!!!!!!) pozdr.
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 29.07.2003 12:47

Na CCI najcześciej jest 10%, ale tylko za osoby (w tym roku testowałem to na Hvarze - kamp Mlaska i Koversada na Istrii). Bylismy na 3 auta i mielismy 3 karty, ale to bezsens. Jak sie bierze na kampie jeden wspólny rachunek, to wystarcza jedna karta.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Cci - Camping Card International
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone