Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Puntizela

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vendzol
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.07.2009
Camping Puntizela

Nieprzeczytany postnapisał(a) vendzol » 15.07.2009 15:55

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tutaj nowy a przywiodła mnie tu chęć spędzenia fajnych wczasów w Chorwacji.

Z tego co przeczytałem w kilku watkach polecany jest kamping Puntizela (http://www.puntizela.hr). Mam zatem kilka pytan jako totalny zoltodziob.

1. Cena - na stronie http://www.puntizela.hr/en_cjenik.html widzę cennik. Wychodzi mi z niego, ze w okresie 15.08 - 24.08 (10 noclegow) zaplace:
- 2 osoby * 5,7 EUR = 11,4 EUR/ noc, czyli 114 EUR za caly pobyt
- parcela Comfort = 14,5 EUR/noc, czyli 145 EUR za caly pobyt
- klimatyczne 2osoby*0,55 EUR = 1,1 EUR/noc, czyli 11 EUR za caly pobyt
- Registraton fee *2 = 3 EUR

W sumie wychodzi mi wiec 273 EUR/ 2 osoby. Bardzo prosze o opinie czy moje wyliczenia sa poprawne i czy jest to cena "zdroworozsadkowa".

2. Wyposazenie. Tak jak wspomnialem jestem zainteresowany parcela Comfort. Czego moge oczekiwac w ramach placonej ceny?

3. Warunki. Jak wyglada zycie na takim campingu? Chodzi mi o podlaczenie do pradu, warunki sanitarne, mozliwosci gotowania itd.

To tyle na start :) Bede niezmiernie wdzieczny jesli ktos zdecyduje sie mi pomoc.

Pozdrawiam
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 15.07.2009 16:11

Liczysz dobrze, comfort znaczy tylko tyle, że jest prąd, woda (chyba) i jest większa pewnie od standard. Ale do morza będziesz mieć daleko. Płacisz za lokalizację i tyle. Dlatego parcele w 1 rzędzie przy morzu są najdroższe. Ale moim zdaniem często warte to jest swojej ceny ;) Zwłaszcza jak się ma dzieci, które chcą o 7 rano na plażę ;)


Być może też w tym terminie tam będziemy, ale się jeszcze waham między kempingami. Tak celuję między Rovinj a Pulę.
Andre7
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andre7 » 27.07.2010 14:40

Witam,
Mam pytanko. Czy na jednej parceli da się wcisnąć 3 namioty i 2 samochody (choć może będzie tylko jeden samochód...)?
Czy ktoś się orientuje mniej więcej czy będą wolne miejsca od 9 sierpnia?
grzybowa
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzybowa » 17.06.2016 11:49

Odkopuję bo szukam opinii na temat tego kempingu ;)
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 03.03.2017 09:25

Może ktoś powiedzieć jak z czystością toalet na tym campingu? Kolejki pod prysznic czy są?
Ogólnie szukam campingu pod namiot na ostatni tydzień sierpnia lub 26.08-02.09, raczej istria na tydzień nie ma sensu dalej pędzić
Moje priorytety:
Czystość sanitariatów- inaczej mnie żona zastrzeli, że pod namiot wymyslam jakby kwater nie było
zacienione parcele blisko morza
basen nie jest mi potrzebny-adriatyk mamy
nie potrzebuje wielkiego molocha, ale też żeby to nie był kawałek pola u chłopa w ogrodzie
mile widziany kemping ze stosunkowo dużą ilością Rodaków
rozrywki dla dzieci-boisko, plac zabaw wypasiony, dmuchańce, parasoilling, wypożyczalnia rowerów/skuterów, wifi
im więcej rozrywek tym lepiej
Do tej pory tylko raz byłem na campingu w cro, rok temu Perna orebić w mobilhomie i ogólnie czegoś podobnego szukam, zdaje sobie sprawę że windserfingu na Istrii nie będzie
Najważniejsze cień i czystość sanitariatów, na niskiej cenie Parceli nie zależy mi mocno
Proszę o rekomendacje
Pozdrawiam
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 03.03.2017 15:23

Wszystkie twoje wymagania spełnia Lanternacamp poza tym, że to moloch.
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 03.03.2017 20:40

Prosiłbym jeszcze o namiary na inne kempingi w dobrym a najlepiej super standardzie ale z kiepskim marketingiem
zna ktoś takie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.03.2017 22:25

robur napisał(a):Prosiłbym jeszcze o namiary na inne kempingi w dobrym a najlepiej super standardzie ale z kiepskim marketingiem
zna ktoś takie?

kempingi-w-chorwacji-t17886.html

Valkanella :idea:

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Puntizela
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone