Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping NJIVICE.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003
Camping NJIVICE.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 16.02.2004 21:02

Wcześniej próbowałem się dowiedzieć o kampach w różnych rejonach HR.ale bez rezultatu 8O .To może qrde teraz coś się dowiem od bywalców kampingu jw.Ewentualnie może ktosik polecić siakiś inny na Krk.A może nikt tam nie był?Btw,archiwum przejrzałem,ale to totalny chaos informacyjny!!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.02.2004 18:32

Byłem w 2001 r. w pawilonach hotelowych położonych przy tym campingu. Przez camp przechodziłem kilka razy bo były tam sprzedawane owoce. Przypadkowo korzystałem z sanitariatów - schludne i czyste (nie wiem jednak czy wystarczajaco dużo jest ich na całym campie). Camping położony wprost nad brzegiem morza (niektóre miejsca od plaży dzieliła tylko ścianka namiotu lub przyczepy). Wkoło wiele kamienistych małych zatoczek, prawie bezpośrednio za nimi plaża FKK. Camping prawie cały zalesiony. W związku z tym, że nie mieszkałem tam, nie znam niestety cen pobytu, ale takie w necie na pewno odszukasz. Aha, z dość bliskiej odległosci,na cypelku wychodzącym w morze położona restauracja PLAVA TERASA z muzuką do późna w nocy. Wieczorkiem piękny widok na rozświetlona po drugiej stronir wody Rijekę i Opatiję. Bliziutko korty tenisowe no i centrum miejscowości. Mam nadzieję, że te informacje przydadzą Ci się w zaplanowanie urlopu :lol: .
Pzdr
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 17.02.2004 18:41

Bardzo dzięki,a już myślałem,że nic się nie dowiem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.02.2004 19:28

Krystek nie ...pesymizuj :wink: :lol:
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 17.02.2004 19:37


Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping NJIVICE.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone