Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Camping Barricata

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Miril
Croentuzjasta
Camping Barricata

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 01.09.2016 23:00

Witam. Był ktoś na tym włoskim campingu? Wybieramy się tam w przyszłym roku i chciałem otrzymać info.
Temcza
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 01.09.2016 23:11

Cześć , mój sąsiad był tam 5 razy i jest zachwycony, w 2017 też jedzie. Korzysta z namiotów Vacansoleil :) Pozdrawiam
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 01.09.2016 23:42

Temcza napisał(a):Cześć , mój sąsiad był tam 5 razy i jest zachwycony, w 2017 też jedzie. Korzysta z namiotów Vacansoleil :) Pozdrawiam

Witam. My również pod ich namioty :mrgreen: . Jedziemy na Bi Village i przy okazji zahaczamy o Włochy. W ubiegłym roku zahaczyliśmy o Isamar ( ciasnota była) i dlatego dopytuję.
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 05.09.2016 14:16

Temcza napisał(a):Cześć , mój sąsiad był tam 5 razy i jest zachwycony, w 2017 też jedzie. Korzysta z namiotów Vacansoleil :) Pozdrawiam

Hej. Znalazłem info o pladze komarów na tym campie. Możesz zapytać sąsiada jak On to widzi?
Temcza
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 05.09.2016 14:48

Zapytałem telefonicznie:) Raz jak byli to faktycznie była plaga i musieli korzystać z dużej ilości środków anty-komar , a pozostałe razy w miarę OK.
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 05.09.2016 18:35

Temcza napisał(a):Zapytałem telefonicznie:) Raz jak byli to faktycznie była plaga i musieli korzystać z dużej ilości środków anty-komar , a pozostałe razy w miarę OK.

Dzięki za info. :D

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko