Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela, Pisak- RELACJA 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014
Brela, Pisak- RELACJA 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 20.07.2014 18:29

chorwCJA 025.jpg
widok na plaże nieopodal naszego apartamentu w PISAKU
Witam serdecznie wszystkich zakochanych w Chorwacji i tych którzy zaczynają przygodę z ta krainą.Po 3 latach obserwowania i czytania waszych relacji postanowiłam się zalogować i być jednym z Was -CROMANIAKÓW. Wpis na forum miałam w planie gdzieś za 2 tygodnie po powrocie z tegorocznych wojaży po Chorwacji, niestety los spowodował ze musiałam odłożyć wczorajszy wyjazd na późniejszy termin, mam nadzieje ze tylko tydzień później i za tydzień będę pisać do Was już ze słonecznej CHORWACJI.
W tegorocznym planie była Wenecja ok 4 dni w Punta Sabbioni na campingu Miramare i później pobyt 10 dniowy w okolicach Makarskiej, braliśmy pod uwagę campingi począwszy od Lokvy Rogoznicy np. Danijel lub Sirene w zależności od dostępności miejsc wiem wszak że to już sezon, a to raczej małe campy, w ostateczności jechać dalej i camp Baśko Polje mimo iż trąci starością co czytałam tutaj, lub dalej Zwigosce .
Niestety nasze plany musiały ulec zmianie , wszystko spakowane walizeczka i wszystkie rzeczy potrzebne na camp, a tu nagle nasz 7 letni synek uskarża się na ból zęba , opuchlizna jak nie wiem co, gula na policzku, akcja dentysta i skierowanie na chirurgie szczękową w celu wykonania operacji w znieczuleniu ogólnym w nocy, diagnoza troszkę drastyczna jak dla nas i nie zgodziliśmy się na ten zabieg, nasza dentystka akurat na wakacjach wiec konsultacja telefoniczna i podejmujemy decyzje o leczeniu antybiotykiem i czekamy, dziś myślę ze słuszna była to decyzja, mały szkrab już prawie nie ma śladu po tej guli, natomiast jutro okaże się co dalej, jesteśmy dobrej myśli i za tydzień wyruszymy na nasze wakacje.Mąż przełożył urlop o tydzień więc nie było problemu , ze mną również.Dziś siedząc na naszym tarasie myślę ze co się nie odwlecze to nie uciecze :) widać tak miało być. Leże na leżaczku i myślę co teraz moglibyśmy robić,zapewne spacerowalibyśmy uliczkami Wenecji, na dzień dzisiejszy chyba zrezygnujemy z wyjazdu według trasy jakiej planowaliśmy i zrezygnujemy z Italii w tym roku żeby nie nadwyrężać dziecka wszak w Wenecji skwar i mało cienia niech się nie męczy, w Chorwaci tez słońce ale postaramy się go oszczędzać jeśli będzie się dało opanować :P Nie zanudzam już moimi życiowymi przypadkami nawiązuje do tematu i żeby nie było mi żal i aby przetrwać jakoś jeszcze ten tydzień do wyjazdu opisze moje wakacje jakie spędziliśmy 2 lata temu.Był to nasz pierwszy wyjazd do Cro , namawiani przez znajomych którzy wszyscy już byli i zachęcali, zawsze lataliśmy do Egiptu , była i Tajlandia, Brazylia ale Chorwacja daje jednak inne wrażenia, inne możliwości po prostu niezależność i luz.Wyjazd był zorganizowany na koniec sierpnia i pierwszy tydzień września, pierwsza miejscówka 4 dni w miejscowości PISAK, później BRELA- JAKIRUSA. Mieliśmy zarezerwowany apartament tylko w Pisaku reszta była do poszukania na miejscu.Ceny 2 lata temu były jeszcze fajne w porównaniu do tegorocznych dlatego w tym roku camping i namiot zawsze to troszkę taniej a i fajnie niech dziecko pozna wakacje w tym stylu.Pisak już był prawie po sezonie a Brela to już wrzesień apartament 40 E.Skupię sie teraz na zdjęciach i mniej pisania....obiecuje nie zanudzać
Ostatnio edytowano 25.07.2014 00:09 przez patelka12, łącznie edytowano 5 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Brela, los pokrzyzował dzisiejszy pobyt w chorwacji!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2014 18:35

Zanudzaj :wink: :lol: :idea:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: Brela, los pokrzyzował dzisiejszy pobyt w chorwacji!

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 20.07.2014 18:37

Witaj:)

Najważniejsze zdrowie dziecka,dobrze,że to teraz się stało,a nie na wakacjach :)
Wszystkiego dobrego i oczekuję na relację z Breli :wink:
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014
Re: Brela, los pokrzyzował dzisiejszy pobyt w chorwacji!

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 20.07.2014 19:42

Fotki z Pisaka 2 lata temu- bardzo wcześnie rano
chorwCJA 322.jpg
chorwCJA 300.jpg
chorwCJA 317.jpg
chorwCJA 268.jpg
chorwCJA 267.jpg
chorwCJA 307.jpg
chorwCJA 264.jpg
chorwCJA 253.jpg
Pisak
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 20.07.2014 19:53

chorwCJA 017.jpg
chorwCJA 119.jpg
chorwCJA 035.jpg
chorwCJA 033.jpg
chorwCJA 032.jpg
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.07.2014 12:08

Z chęcią poczytam i pooglądam :D
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 21.07.2014 23:35

Czytam, bo wyjazd już za kilka dni.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 22.07.2014 20:04

O ..trochę powspominam Pisak :wink:
A ...w tej Wenecji nie jest tak żle, przeważnie chodzisz w cieniu domów :wink:
do-chorwacji-przez-montenegro-t43071.html
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 22.07.2014 22:36

ojojojo
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 22.07.2014 22:43

Dosiadam się :) Czy możesz napisać coś więcej o miejscowości Pisak? Polecasz ją? Możesz przesłać mi na priv namiary na ten apartament i ceny? Z góry dzięki :) Pozdrawiam i czekam na c.d. :)
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 24.07.2014 23:17

:D no wracam zatem do wspomnien z przed 2 lat, dzis opisze Brele raczej zamieszcze kilka zdjec znanych juz wszystkim zakochanym w Brelce,jako ze tylko kilka nocy mielismy zarezerwowanych w Pisaku w ostatni dzień pojechalismy do Breli w celu znalezienia lokum na najblizsze dni urlopowe,wiedzialam ze chce w dzielnicy Jakirusa bo spokojnie, niby koncówka lub jak kto woli poczatek Breli, wiec kierowalismy sie w tym kierunku, zjazd w dół i juz jestesmy parkujemy prawie przy samej plazy, idziemy zobaczyc jak tam jest, podoba nam sie to cos dla nas zejscie plytkie dla dzieci fantastyczne, po schodach na plaze w Pisaku co widac na zdjeciach powyzej nie ma porownania, chociaz Pisak tezmial swoj urok, a dla nas prawiczkow chorwackich))) :) wtedy wydawalo sie super, jednak schody troszke męczyły.Wracajac do tematu, rozlozylismy sie na plazy i postanowilismy ze ja pojde poszukac jakiejs kwatery a mąż z dzieciaczkiem zostana na plazy bo upalnie po co ich targac, wiec w strone centrum ide sobie deptaczkiem promenada, super na rower , podziwiam i zachwycam sie z kazdym krokiem to widokami to morzem ,czystoscia i nawet ludzi za wiele nie ma, wczesniej w mojej glowie byl plan ze dojde do Punta Rata wszak tyle sie oczytałam i chcialam zobaczyc na swoje oczy tą piekna plaze, oczywiscie symbol Breli-kamien tez, ide fotografuje co by pokazacpo powrocie mezowi co jest tam dalej, moja wycieczka trwała troszke, kto byl i zna trase to wie , doszlam do punta rata dalej juz nie , w drodze powrotnej szukalam kwater, wszystko w zasadzie wynajete albo ceny zbyt wysokie, ide wiec dalej szukam biore namiary na niektore i mowie ze odezwe sie za chwilke, widze ze kiepsko jednak z miejscami mimo iz to juz prawie wrzesien ostatni tydzien w zasadzie dni sierpnia, łapie wszystko na fociach bo cos czuje ze jednak tu nie zostaniemy i poszukamy cos w Pisaku bo troszke taniej, wracam juz do chlopakow a upal niesamowity ,przeszlam spory kawalek i nie bylo mnie chyba 2 godz.Synek juz sie martwil a telefonu nie zabralam,zdalam mezowi relacje co i jak z apartamentami,teraz po dwoch latach nie pamietam dokladnie cen ale wiem ze teraz to jest jeszcze gorzej, chlopaki zmeczeni sloncem mowia ze chca cos zjesc , wiec idziemy do restauracji"Burin", fajne miejsce takie eleganckie.... w breli Jakirusy chyba w zasadzie tylko jedno na obiad ponizej obok plazy tylko bar,piwko lody. Siedzac w Burinie rozgladamy sie ze wokolo troszke noclegow jest i po obiedzie musimy cos tu znalezc bo to miejsce nam pasuje, slonce, cien, pinie wszystko i bliskosc morz.I tak sie stalo ,poszukiwania odrazu przyniosly skutek pierwszy dom przy plazy na przeciwko baru , wyszla mloda dziewczyna imowi ze ma cos na 4 dni tylko, wiec ok nie zastanawiamy sie bierzemy bajwyzej po 4 dniach znow cos poszukamy, dziwna ta noclegownia nighdzie nie ma jej na stronach bo jest na wylacznosc dla biura z Czech i rodzice tej dziewczyny nie zabardzo chcieli wynajac ze nie moga bo maja umowe i zebysmy sie udali do agencji gdzies tam u gory w breli i wtedy mozemy wynajac, ale maz cos tam zamota ł mloda dziewczyne hahah i zgodzila sie 3 osoby 40euro, taras pokoj i kuchnia taki wczesny gierek troszke ale spoko,no to mamy kwaterke na nastepne 4 dni reszta niewazna mamy jeszcze 6 dni cos napewno znajdziemy moze dalej blizej Baski,Makarskiej :papa: NA DZIS
magdaddd
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2014
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaddd » 24.07.2014 23:27

My za cel w tym roku prawdopodobnie obierzemy Brelę. Muszę jeszcze tylko poczytać czy Brela odpowiednia dla maluchów - tzn. zejście na plaże. Chcemy jechać w ciemno (termin od około 29.08.) i teraz się obawiam czy znajdziemy jakieś lokum :( Czekam na zdjęcia :)
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014
Re: Brela, Pisak - los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 24.07.2014 23:57

omis 010.jpg
chorwCJA 352.jpg
chorwCJA 354.jpg
chorwCJA 360.jpg
SYMBOL BRELI
chorwCJA 361.jpg
chorwCJA 362.jpg
chorwCJA 366.jpg
WIDOK NA PUNTA RATA
chorwCJA 365.jpg
chorwCJA 369.jpg
chorwCJA 371.jpg
chorwCJA 372.jpg
chorwCJA 376.jpg
chorwCJA 377.jpg
chorwCJA 378.jpg
chorwCJA 379.jpg
Podrace
chorwCJA 381.jpg
chorwCJA 383.jpg
chorwCJA 384.jpg
chorwCJA 350.jpg
chorwCJA 385.jpg
chorwCJA 386.jpg
chorwCJA 387.jpg
chorwCJA 389.jpg
chorwCJA 339.jpg
chorwCJA 338.jpg
Załączniki:
split hvar brac  biba 218.jpg
split hvar brac  biba 203.jpg
WIDOK NA JAKIRUSE Z GORY Z DROGI DOJAZDOWEJ
chorwCJA 364.jpg
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 25.07.2014 00:01

Ale tam pięknie! Nie ma siły - w przyszłym roku Brela! :D Normalnie, już jestem chora, jak sobie pomyślę, że muszę czekać ponad rok ;( W tym roku wciąż jeszcze jestem przed urlopem, ale niestety nie w Chorwacji, stąd to cierpienie... ;)
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 25.07.2014 00:03

Przepraszam za moj belkot ze tak pisze szybko, zdjecia tez jakos nie ładuja sie tak po kolei jakbym chciala, jeszcze sie ucze. Tak szybko pisze bo chce zamiescic jak najwiecej z mojej podrozy 2 lata temu, gdyby byla zima to pewnie inaczej podeszlabym do temastu bardziej starannie,lepsze opisy ale chce zdazyc bo nowy wyjazd juz za 3 dni, i chce pozniej na bierzaco dodawac posty z Primosten, jakis camping ale nie wiem jeszcze, pozniej HVAR lub okolice Makarskiej
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela, Pisak- RELACJA 2012
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone