Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela, Pisak- RELACJA 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 25.07.2014 00:10

Naprawdę jestem coraz bardziej oczarowany tą Brela.
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 25.07.2014 00:22

my w podobnym czasie pojechalismy,mysle ze nie masz sie co martwic, Brela jest bardzo duza napewno cos fajnego znajdziecie,ja jechalabym w ciemno i sie nie przejmowala,plaze sa rozne ale dla dzieci jak najbardziej
AnnaEs
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaEs » 25.07.2014 08:00

Utwierdzam się w przekonaniu że nasz wybór w tym roku jest bardzo na tak :mrgreen:
ale to jeszcze troche :roll:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: Brela, Pisak- los pokrzyzował tegoroczny pobyt w Chorwac

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 25.07.2014 08:26

magdaddd napisał(a): Muszę jeszcze tylko poczytać czy Brela odpowiednia dla maluchów - tzn. zejście na plaże.

Jak będziesz miała apartament przy plaży ,Brela przeważnie ma położenie na skarpie :wink:
...zejścia do plaży dla dzieci są dobre w Tućepi :lol:
..prosto z deptaka do wody :wink:

20120610144153(1).jpg
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 25.07.2014 15:57

no wlasnie zalezy bardzo gdzie znajdziecie noclegi, mimo ze plaze fajne to codzienne wspinaczki pod gorke juz nie beda atrakcyjne dla dzieci, zawsze mozecie przyjechac do breli na plaze jesli bardzo bedziecie chcieli zobaczyc
magdaddd
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaddd » 11.08.2014 15:17

Dawno tu nie zaglądałam :( Wyjazd coraz bliżej więc trzeba by już coś zdecydować ... Pierw zwiedzamy Słowenię a od 28.08. do 05.09. będziemy w Chorwacji. I tak teraz myślę - Brela czy Tucepi? Tucepi faktycznie fajne wejście a nie zejście ma na plażę. A jakieś konkretne apartamenty może ktoś polecić? Jakiej ceny mamy sie spodziewać w tym terminie dla 2 dorosłych i dwójki dzieci (2 i 3 lata). Myślałam jeszcze o Igrane ale muszę obejrzeć jak tam z plażą. Dziękuje:)
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 05.06.2015 07:39

hejka, jestem na moim poscie znow po roku, i znow czekam na tegoroczny wyjazd do CHORWACJI, odswiezam posta bo moze ktos poczyta jeszcze o Breli, chociaz chyba wszystko zostało juz napisane, rok temu byłam na campie Basko Polje wiec chetnie odpowiem na pytania, nie jest taki zly jak o nim pisza.
gosik 84
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosik 84 » 05.06.2015 18:41

W Breli nie byłam, ale patrząc na zdjęcia z Twojej relacji i z innych o Breli, bardzo mi się podoba i nie wiem kiedy uda mi się znowu pojechać do Chorwacji, ale jak już pojadę, to na pewno na Riwierę Makarską. I nawet jeśli nie zatrzymam się w Breli na urlop, to na bank ją chociaż zwiedzę :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela, Pisak- RELACJA 2012 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone