Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pablo150
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 13.08.2017 20:07

lakizak napisał(a):Trzeci rok z rzędu w Breli.Cały czas coś się zmienia,a to barierki zrobili, a to nowy beton wylali, a to nowy murek oporowy dołozyli, a to plażę powiększyli, skałki pokruszyli oznakowanie dodali itd.
Niestety może jestem samolubem ale w tym roku czułem się jak na plaży nad Bałtykiem, wokół sami rodacy.

Dokładnie. Może to smutne, ale mnie to też wkur....
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 18.08.2017 11:20

lakizak napisał(a):Trzeci rok z rzędu w Breli.Cały czas coś się zmienia,a to barierki zrobili, a to nowy beton wylali, a to nowy murek oporowy dołozyli, a to plażę powiększyli, skałki pokruszyli oznakowanie dodali itd.
Niestety może jestem samolubem ale w tym roku czułem się jak na plaży nad Bałtykiem, wokół sami rodacy.

Którą plażę powiększyli w Breli ?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2017 11:27

pablo150 napisał(a):

Czyżby Brela miała być zarezerwowana tylko dla Was :smo:
pablo150
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 18.08.2017 18:38

Janusz Bajcer napisał(a):
pablo150 napisał(a):

Czyżby Brela miała być zarezerwowana tylko dla Was :smo:

Jak by dało rade!!!
Polacy, Czesi i Ruscy najczęściej zostawiają karimaty i inne koce na plaży. Leżą 2x po godzinie, a miejsce zajmują cały dzień.
Ostatnio już miałem posprzątać, ale jakoś żona mnie odwiodła od tego pomysłu.
nowii90
Autostopowicz
Brela - piwo ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowii90 » 20.08.2017 09:58

Witam wszystkich !;) Będziemy w Brelii od 26 sierpnia, czy jakaś para planuje również pobyt w tym terminie? Może jakiś piwko, wypad na kajaki itd.? :D
klopot
Cromaniak
Re: Brela - piwo ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 20.08.2017 10:13

nowii90 napisał(a):Witam wszystkich !;) Będziemy w Brelii od 26 sierpnia, czy jakaś para planuje również pobyt w tym terminie? Może jakiś piwko, wypad na kajaki itd.? :D

Zaglądnij tu: kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2017-t51454.html
zibek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 20.08.2017 16:01

pablo150 napisał(a):

Do tego plastikowe leżaki na plaży i tandetne parasole ( jeszcze nie wszędzie ). Wchodzi komercja i drożyzna . Ceny w Konzumie - loteria co policzą.

Po 18 wraca łajba i leci z niej polskie disko darcie.

Szczytem maleńka plażyczka i gość puszcza z głośnika Zenona.

Byłem w Breli dwa razy i w sezonie to już nie to.
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.08.2017 20:58

zibek napisał(a):
pablo150 napisał(a):Po 18 wraca łajba i leci z niej polskie disko darcie.

na Bibe grali już tak w 2012r.; ręczniki i karimaty również już wtedy królowały, no może nie z takim rozmachem jak obecnie
zibek napisał(a):Byłem w Breli dwa razy i w sezonie to już nie to.

dlatego ostatnio tylko po sezonie i dalsze dzielnice
wiola_pi
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola_pi » 01.09.2017 19:40

Ma ktoś jakieś namiary na miłych gospodarzy w Breli? fajnie by było blisko do plazy bo podróżujemy z małymi dziećmi. Z góry dziękuję
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 01.09.2017 22:51

wiola_pi napisał(a):Ma ktoś jakieś namiary na miłych gospodarzy w Breli? fajnie by było blisko do plazy bo podróżujemy z małymi dziećmi. Z góry dziękuję

W tamtym roku byliśmy tu, polecam.
http://www.brela.com/entoni/
lokiec3
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) lokiec3 » 04.09.2017 12:02

Zdecydowanie warto, ale w dalszych dzielnicach. Ja mieszkałem w Stomaricy. 166 schodów do plaży, ale za to widok z apartamentu taki jak ze spadochronu parasailngowego. Spokojnie, cicho bardzo przyjemnie. Jednak jak poszliśmy na pizzę do Nautiki (samo centrum) to już nam się tak tam nie podobało. Dużo ludzi i typowo wakacyjno plażowy gwar i harmider. To nie dla mnie. Wiadomo, że w tych odleglejszych rejonach knajpy są dwie a nie pięć czy siedem. Sklepik jeden a nie kilka. Budka z lodami też jedna lub dwie, a nie kilkanaście do wyboru. Jednak spokój i atmosfera jaką oferuje takie miejsce rekompensują wszystko. A sam wjazd na Jadrankę przez góry...... będzie mi się ten widok śnił po nocach.
Pozdrawiam.
Lianis
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lianis » 22.03.2018 15:37

Czy sa miejsca w Breli ktore sa mniej strome i maja mniej schodow do pokonania?
Z ktorej strony szukac apartamentu zeby bylo blizej do zacisznej spokojnej plazy (znajdziemy taka w okolicy z niewielkim dojazdem ewentualnie?)
Majo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 22.03.2018 18:34

Hej wszystkim. Wyjeżdżam do Breli w lipcu (pierwszy raz do cro). Dzielnica Jakiruša, Put Lukę 59 bodajże. Mam pytanko. Ile stamtąd trzeba iść do centrum, a ile np. do Baski Vody? Jest gdzie potanczyc w tamtych okolicach?
Slavko1974
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 22.03.2018 21:19

Majo napisał(a):Hej wszystkim. Wyjeżdżam do Breli w lipcu (pierwszy raz do cro). Dzielnica Jakiruša, Put Lukę 59 bodajże. Mam pytanko. Ile stamtąd trzeba iść do centrum, a ile np. do Baski Vody? Jest gdzie potanczyc w tamtych okolicach?

Co do pierwszych dwóch pytań - Twoja miejscówka jest na samym początku Breli, dosłownie pierwsze domy. Do centrum jest ponad 4 km, a do Baska Voda musisz dołożyć kolejne 2. Co gorsza chyba nie dojdziesz promenadą całego odcinka tylko trzeba momentami kluczyć uliczkami.
Co do dyskotek - nie mam pojęcia.
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.03.2018 21:40

Lianis napisał(a):Czy sa miejsca w Breli ktore sa mniej strome i maja mniej schodow do pokonania?

mniej stromo to albo apartmany umiejscowione bezpośrednio przy promenadzie (może być już ciężko z dostępnością, zależy od terminu) lub w dzielnicy Soline (centrum Breli) na ul. Iv.Gundulicia

Majo napisał(a):Jest gdzie potanczyc w tamtych okolicach?

z tym to pozostaje raczej odwiedzić BV, bo nie wiem czy jak jest impreza w Maestralu czy Bluesun Soline to wpuszczają oprócz gości hotelowych
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Brela czy warto??? - strona 67
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021