Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 08.06.2022 05:27

sie manko. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ja jeżdżę od 2012 roku do Breli Stomarića. jeśli chodzi o parkingi po co się szarpać w samej Breli ??? można podjechać do Stomarića trafi się bez problemu główną drogą po drogowskazach. na górze na przykład koło kościoła Św. Stjepana bez problemu parking za darmo.........Potem można zejść na dół na plaże których jest mnóstwo i jak ktoś chce promenadą spacerkiem do centrum Breli (nie wiem około 2 km) :hut: :hut: :hut:
Dav
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 01.01.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dav » 22.06.2022 12:03

Brela = dyskryminacja psów i ich właścicieli.
Brak plaż dla psów - nawet takich które nie pływają.
Idziesz z małym grzecznym psem i gonią Cię z plaży.
Wszędzie tylko tabliczki z zakazami.
Podejście i myślenie jak za komuny
W Polsce to nie do pomyślenia
Jak traktujesz psa taki masz stosunek do ludzi.
Liczy się tylko Only Cash
Nie polecamy !!!
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 22.06.2022 12:51

Dav napisał(a):Brela = dyskryminacja psów i ich właścicieli.
Brak plaż dla psów - nawet takich które nie pływają.
Idziesz z małym grzecznym psem i gonią Cię z plaży.
Wszędzie tylko tabliczki z zakazami.
Podejście i myślenie jak za komuny
W Polsce to nie do pomyślenia
Jak traktujesz psa taki masz stosunek do ludzi.
Liczy się tylko Only Cash
Nie polecamy !!!


Bzdury piszesz. jeżdżę do Breli od 2012 roku a konkretnie do Breli Stomarića i na wszystkich plażach osoby z psami nie są jak piszesz dyskryminowane. nie spotkałem się z żadnymi zakazami. nie widziałem też aby ktokolwiek komukolwiek zwracał uwagę że jest z psem na plazy. bardzo dużo ludzi z psami plażuje się między innymi którzy nie mają piesków. Wręcz przeciwnie jak mijasz plażę Stomarića (można spojrzeć na mapę) idziesz na zachód w stronę plaży Podkcravlje za barem Waikiki Beach jest specjalnie oznaczona plaża dla rodzin z pieskami. najpierw popytać i poszukać dobrze na miejscu a dopiero potem pisać. nie wprowadzaj ludzi w błąd. poza tym zawsze zostaje plażowanie w Polsce w krzaczorach zalewu zegrzyńskiego......i tyle w temacie :papa: :papa: :papa:
a dla kogoś kto by miał wątpliwości załączam zdjęcia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Załączniki:
3.jpg
plaża oznakowanie 1
2.jpg
plaża oznakowanie 2
1.jpg
plaża w Breli Stomarica za barem Waikiki Beach
Dav
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 01.01.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dav » 23.06.2022 20:23

leswac nie przekonasz nas ze swoimi mądrościami.
Mieszkamy pięć kilometrów od Mielna, Unieścia, Łaz, Sarbinowa itd. i nigdy nie mieliśmy żadnych nieprzyjemności z naszym małym grzecznym psem shi tzu a na plaże jeździmy cały rok.
Pierwsze zejście na boczną (specjalnie taką wybraliśmy) plaże w Breli = chamskie zachowanie Chorwatki która stwierdziła że ma alergie na psy + dodatkowo inny Chorwat pokazujący wskazującym palcem tabliczkę z przekreślonym psem.
Pierwsza typowa plaża dla psów 2-3 kilometry od centrum - dziękuję bardzo za spacer w słońcu z małym psem.
Tak więc nie ucz nas gdzie jest dyskryminacja psów i ich właścicieli.
Brela to miejscowość dla zmanierowanych modnisi.
Dzisiaj kolejna wyprawa na kolejną wielką plaże na wyspie i kolejna tabliczka jak poniżej a wystarczyłoby tylko wydzielić skrawek plaży dla psów.
Alergię to my mamy ale na ludzi którzy nie mają podejścia do psów i je dyskryminują!
Only Cash!
Załączniki:
IMG_20220623_202218.jpg
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 24.06.2022 07:17

Dav napisał(a):leswac nie przekonasz nas ze swoimi mądrościami.
Mieszkamy pięć kilometrów od Mielna, Unieścia, Łaz, Sarbinowa itd. i nigdy nie mieliśmy żadnych nieprzyjemności z naszym małym grzecznym psem shi tzu a na plaże jeździmy cały rok.
Pierwsze zejście na boczną (specjalnie taką wybraliśmy) plaże w Breli = chamskie zachowanie Chorwatki która stwierdziła że ma alergie na psy + dodatkowo inny Chorwat pokazujący wskazującym palcem tabliczkę z przekreślonym psem.
Pierwsza typowa plaża dla psów 2-3 kilometry od centrum - dziękuję bardzo za spacer w słońcu z małym psem.
Tak więc nie ucz nas gdzie jest dyskryminacja psów i ich właścicieli.
Brela to miejscowość dla zmanierowanych modnisi.
Dzisiaj kolejna wyprawa na kolejną wielką plaże na wyspie i kolejna tabliczka jak poniżej a wystarczyłoby tylko wydzielić skrawek plaży dla psów.
Alergię to my mamy ale na ludzi którzy nie mają podejścia do psów i je dyskryminują!
Only Cash!


Mój wpis nie miał zamiaru nikogo dyskryminować ani też wyśmiewać. Ty wiesz swoje i ja wiem swoje.........chciałem tylko pokazać że nie do końca masz rację bo są jednak plaże dla piesków i jest ich naprawdę dużo. a nawiązując do Twojej wypowiedzi nie jestem żadnym "zmanierowanym modnisiem" więc nie ładuj wszystkich do jednego worka i nie obrażaj. cały rok muszę ciężko charować aby na wyjazd odłożyć kasę bo nie należę do ludzi bogatych delikatnie rzecz ujmując. tym samym ja niczego nie mam zamiaru Was uczyć. są takie i inne plaże również te dla piesków. nie masz co wyładowywać złości na mnie bo jeśli o mnie chodzi kocham zwierzęta. ale ludzie są ludźmi i wszędzie znajdą się normalni i tacy z kategorii "parapetów". nam psy na plaży nie przeszkadzają i podział na plaże specjalnie dla psów i na plaże z zakazem dla psów do idiotyzm. fakt ważne aby pieski nie załatwiały się tam gdzie plażują ludzie, ale to już kwestia kultury właścicieli i tego nie zmienisz. ja nie spotkałem się osobiście z sytuacjami na plaży w Chorwacji które opisujesz. nie wyobrażam sobie innych wakacji jak w Breli i właśnie Stomarića, a przeprowadzka na stałe do Chorwacji na wyspę Brać to dzisiaj już kwestia czasu i proces jest w toku. kocham ten kraj i Przyjaciół których mamy dziesiątki w Chorwacji. to moja druga Ojczyzna i mój drugi język Ojczysty. zakochałem się w Dalmacji w roku 2012 i możesz się śmiać albo nie cały rok w Polsce jest tylko moje ciało a serce i dusza nigdy od roku 2012 do Polski tak naprawdę nie wróciło. :cry: :cry: :cry:
z nami w Breli Stomarića na plaży Podcrkavlije plażowały pod naszymi leżakami całymi dniami bezpańskie pieski "miejscowi tubylcy" szukali cienia i picia (na co od nas zawsze mogły liczyć) i ani my, ani nikt inny na plaży z tego problemu nie robił. żona co rok bierze wór jedzenia dla bezpańskich piesków i wór jedzenia dla bezpańskich kotków w Chorwacji i targamy to z Polski w bagażniku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tyle mam tylko do dodania.....jak mnie teraz oceniasz i jakie masz do mnie podejście to już Twoja osobista sprawa.
Załączniki:
DSC_0120.JPG
1
DSC_0118.JPG
2
DSC_0117.JPG
3
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.06.2022 07:51

Widzisz @leswac brachu myliłeś się :D latanie po całej wielokilometrowej promenadzie brelskiej na nic się zdało, zdjęcia pewnie też spreparowane w paincie; dodatkowo nie zauważyłeś, że na znaku jest Wilczur, a nie Shitsu, a to brachu różnica :idea: pewnie ten Chorwat był ornitologiem.

Wszystkich turystów z pieskami (zawsze wzbudzają naszą radość, ale pewnie nie wszystkich) zapraszamy do Breli, wystarczy wcześniej dopytać tutaj lub wujka googla, wpisując odpowiednią frazę np po angielsku: jeden wyraz od dania z parówką i angielskie plaża (nie bitch :wink: ).
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 24.06.2022 07:57

te kiero napisał(a):Widzisz @leswac brachu myliłeś się :D latanie po całej wielokilometrowej promenadzie brelskiej na nic się zdało, zdjęcia pewnie też spreparowane w paincie; dodatkowo nie zauważyłeś, że na znaku jest Wilczur, a nie Shitsu, a to brachu różnica :idea: pewnie ten Chorwat był ornitologiem.

Wszystkich turystów z pieskami (zawsze wzbudzają naszą radość, ale pewnie nie wszystkich) zapraszamy do Breli, wystarczy wcześniej dopytać tutaj lub wujka googla, wpisując odpowiednią frazę np po angielsku: jeden wyraz od dania z parówką i angielskie plaża (nie bitch :wink: ).


dokładnie tak. ale jak zobaczysz moje fotki to naprawdę nikt nie powie że na plażach w Brela Stomarića nie można wejść z psem na plażę i jest dyskryminacja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 28.06.2022 19:43

Cholera jestem mało spostrzegawczy, w życiu nie widziałem tego znaku w Breli(wilczur).Moze dlatego że 99% czasu spędzam na plazy od La Bomby do Burina. Plaża dla piesków jest opisana i oznaczona. Nigdy nie widziałem kogoś komu przeszkadzał zwierzak(może na Punta Rata ale tam nie chodzę).
Ale tak w Breli jest dyskryminacja nie przyjeżdżajcie nie warto :wink: :papa:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 28.06.2022 19:59

W Baśka Voda jest bardzo fajna plaża dla psów. Chodziliśmy na nią zamiast do zatłoczonej plaży w centrum miasta.
Na psiej plaży było luźno, cicho bez wrzeszczących dzieci.
adriank081997
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.07.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriank081997 » 04.07.2022 00:06

Jak wygląda sytuacja z płatnościami kartą w restauracjach w Breli ? Bo nastawiałem się głównie na płatność Revolutem ze względu na najlepszy kurs, a nie chce się rozczarować na miejscu :D
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 70
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone