Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dzikos
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzikos » 02.05.2018 23:18

Poleci ktoś fajny apartament dla dwóch osób z balkonem i widokiem na morze ?
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 03.05.2018 15:28

dzikos
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzikos » 03.05.2018 20:44

shrek napisał(a):Pisać i pytać
link

A tą stronę znam, dzięki :D
Myślałem, że ma ktoś sprawdzoną miejscówkę.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.05.2018 21:18

Mam sprawdzone miejscówki, ale obłożenie jest już 100% (06-09.2018), więc nie miałem co podać.
O tej porze trzeba szukać i pytać.
dzikos
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzikos » 03.05.2018 22:02

te kiero napisał(a):Mam sprawdzone miejscówki, ale obłożenie jest już 100% (06-09.2018), więc nie miałem co podać.
O tej porze trzeba szukać i pytać.

Mój błąd bo nie sprecyzowałem kiedy.Wyjazd 2 tydzień września, tak od 9-10.09 :D
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 03.05.2018 22:12

Byłem tu i polecam, blisko do Baśka Voda
http://www.brela.com/entoni/
forscher
zbanowany
Posty: 11
Dołączył(a): 08.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) forscher » 08.05.2018 18:09

Tak warto - jężeli ktosszuka kwatery piszcie na priv.


lub do "a"dmina :)
spidercio
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 10.07.2018 08:09

Cześć

Szukamy czegoś na sierpień, najlepiej w okolicach Makarskiej. Trafiłem w Breli na apartament, duży 75m2 w rozsądnej cenie tyle że 2 km od morza (za to widok z balkonu bajka; w celu orientacyjnej lokalizacji możecie wpisać w Google Maps 'taxi brela'). Więc na plaże,obiad czy do centrum tylko samochodem. Warto bawić się czy mimo wszytsko z dzieciakami 6 i 8 lat będzie problematyczne?

W pakiecie jest parking przy plazy Jakirusa, być może też Punta rata ale to nie jest pewne

Marcin
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 11.07.2018 12:04

spidercio napisał(a):Cześć

Szukamy czegoś na sierpień, najlepiej w okolicach Makarskiej. Trafiłem w Breli na apartament, duży 75m2 w rozsądnej cenie tyle że 2 km od morza (za to widok z balkonu bajka; w celu orientacyjnej lokalizacji możecie wpisać w Google Maps 'taxi brela'). Więc na plaże,obiad czy do centrum tylko samochodem. Warto bawić się czy mimo wszytsko z dzieciakami 6 i 8 lat będzie problematyczne?

W pakiecie jest parking przy plazy Jakirusa, być może też Punta rata ale to nie jest pewne

Marcin


Jeżeli zapewniają parking to można rozważyć. Nie wiem, na jakich zasadach, gdzie to miejsce parkingowe - lepiej dopytaj. Parkingi w Breli są mega oblegane, bardzo ciężko zaparkować. Aby nie było tak, że parking będzie gdzieś na górze, gdzie należy przejść jeszcze kilkadziesiąt schodów i wiele metrów.

Jeżeli dobrze widzę, to ok. 5km od centrum Breli, czyli codzienne spacery dla 6 i 8-letnich dzieci to może być udręka. Codziennie samochodem - udręka dla rodziców:) Gdzie jakieś piwko, drink dla żony?:) A spacery genialną promenadą, tuż przy słynnej skale to bajka:)
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 11.07.2018 13:12

spidercio napisał(a):Cześć

Szukamy czegoś na sierpień, najlepiej w okolicach Makarskiej. Trafiłem w Breli na apartament, duży 75m2 w rozsądnej cenie tyle że 2 km od morza (za to widok z balkonu bajka; w celu orientacyjnej lokalizacji możecie wpisać w Google Maps 'taxi brela'). Więc na plaże,obiad czy do centrum tylko samochodem. Warto bawić się czy mimo wszytsko z dzieciakami 6 i 8 lat będzie problematyczne?

W pakiecie jest parking przy plazy Jakirusa, być może też Punta rata ale to nie jest pewne

Marcin

Do Breli jeżdżę od kilku lat miejsc parkingowych mało.Raz miałem pokój na Scit a parking 300 metrów pod górę dalej i to nawet było w wyzwanie.Teraz Stomarica parking na miejscu (50 stopni) na plażę 120 stopni w dół.Nie dałbym rady codziennie autem zjeżdżać.
spidercio
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 11.07.2018 14:20

lakizak napisał(a):
spidercio napisał(a):Cześć

Szukamy czegoś na sierpień, najlepiej w okolicach Makarskiej. Trafiłem w Breli na apartament, duży 75m2 w rozsądnej cenie tyle że 2 km od morza (za to widok z balkonu bajka; w celu orientacyjnej lokalizacji możecie wpisać w Google Maps 'taxi brela'). Więc na plaże,obiad czy do centrum tylko samochodem. Warto bawić się czy mimo wszytsko z dzieciakami 6 i 8 lat będzie problematyczne?

W pakiecie jest parking przy plazy Jakirusa, być może też Punta rata ale to nie jest pewne

Marcin

Do Breli jeżdżę od kilku lat miejsc parkingowych mało.Raz miałem pokój na Scit a parking 300 metrów pod górę dalej i to nawet było w wyzwanie.Teraz Stomarica parking na miejscu (50 stopni) na plażę 120 stopni w dół.Nie dałbym rady codziennie autem zjeżdżać.


Polecasz Stomarice? Z dziećmi 6 i 8? Mam na oku apartament na Dunaj, więc droga pieszo na plażę przez ul.Dunaj i ul.Stomarica, potem schodki - 120 ich jest?

Jak sama plaża? Byłeś, jesteś, będziesz?:)
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 11.07.2018 23:07

Z ulicy dunaj zdecydowanie więcej schodków
Ja od siebie mam 120 schodków.
na tej stronie są fotki
brela-czy-warto-t22028-960.html

ja dopiero będę w sierpniu
spidercio
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 11.07.2018 23:42

lakizak napisał(a):Z ulicy dunaj zdecydowanie więcej schodków
Ja od siebie mam 120 schodków.
na tej stronie są fotki
brela-czy-warto-t22028-960.html

ja dopiero będę w sierpniu


Zdecydowanie:) Tak na oko ile? A nie można iśc Dunaj w dół, potem Stomarica i z niej na plażę dopiero schodkami?
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 15.07.2018 00:22

Podrace 5, potrzebuje namiarów na ten apartament.
Wielkie dzięki za info.
ariana2018
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ariana2018 » 16.07.2018 19:12

Jakie są mniej więcej apartamentów dla 4 osób w Breli?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 68
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone