Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.09.2019 15:47

Kemping i delfiny, to tylko w Hiszpanii ;)
Załączniki:
el delfin verde.jpeg
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 23.09.2019 18:42

Kemping Dalmacja, góry ale blisko Istrii, basen kryty, podgrzewana woda, ciepła woda w drugiej połowie września....
Chyba nie ten kraj....
Skalik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skalik » 23.09.2019 19:29

SingSing74 napisał(a):W tym roku zaliczyłem kemping Strasko na Pagu i po raz pierwszy po kilku dniach stwierdziłem, że chyba odwiedzimy go za rok ponownie. Obok Lanterny i Zatonu, to kolejny chorwacki kemping należący do europejskiej szpicy jeśli idzie o ośrodki tego typu. Jedynie powinni nieco poprawić animacje dla dzieci i dać trochę więcej światła na głównych alejkach, bo nocą nie widać pędzących na wszystkim dzieciaków. Poza tym pierwsza klasa. Przewagą nad ww jest to, że na stronie można oglądnąć sobie każdą parcelę i (odpowiednio wcześnie) zarezerwować. Super sprawa i żałuję, że nie jest tak wszędzie. Dla osób które nie przepadają za molochami, dodam, że podobnie jak na Lanternie i Zatonie można znaleźć spokojne miejsce, daleko od i tak niezbyt głośnego centrum kempingu. Nakręciłem kilka ujęć i zrobiłem parę fotek. Jak znajdę czas i zmontuję wszystko to udostępnię filmik.


Witam.
Fajnie byłoby zobaczyć twoje zdjęcia. Prośba jeżeli mógłbyś polecić lokalizację parceli na Strasko czy Zatonie to byłbym wdzięczny (rozważam w przyszłym roku min. 1 tydzień na jednym z nich- koniec czerwca początek lipca).
Rodzina 2+2 (3 i 10lat) więc trochę spokojniejsze miejsca nas interesują i duże parcele. Piszesz też o wcześniejszych rezerwacjach na tych dużych campach - w jaki terminie należałoby zacząć się tym interesować?
Pytanie czy możecie polecić campy na poziomie w/w ale na południu Hvar, Korcula okolice Dubrovnika?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.09.2019 21:11

Na Zatonie byłem w mobildomku i nie zwracałem uwagi na numery ciekawych parcel, ale pamietam że podobały mi się miejsca nieparcelowane w górze kempingu, spokojne, jednak oddalone od morza o basenów. Strasko ostatnio wybrałem na podstawie świetnej strony. Była to parcela 1617 i była dosyć fajna, duża i nieźle zacieniona, choć teraz wybrałbym coś w drugiej linii. Niestety na sierpień już teraz ciężko wybrać coś co byłoby dostępne na pełne 14 dni, więc chyba zrobię rezerwację na 2021 jeśli się da, a na przyszły rok zaplanuję inny kemping. Co do zdjęć, to planuję zrobić film z fotkami i udostępnić. Musisz trochę poczekać ;) jednak śmiało możesz się tam wybrać.
Skalik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skalik » 24.09.2019 10:04

Sprawdzałem dziś możliwość rezerwacji parceli na kilku dużych campach tj. Strasko, Zaton, Lantarna i okazuję się że od drugiej połowy czerwca 2020 brak takiej możliwości. Czy macie jakieś doświadczenia czy w przypadku dużych campów pozostaje liczyć tylko na miejsca nie parcelowane? Czy w ogóle jest sens wyprawa na te campy bez rezerwacji w sezonie lipiec i sierpień?
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 25.09.2019 08:05

Skalik napisał(a): Prośba jeżeli mógłbyś polecić lokalizację parceli na Strasko czy Zatonie to byłbym wdzięczny [...]
Pytanie czy możecie polecić campy na poziomie w/w ale na południu Hvar, Korcula okolice Dubrovnika?


Hej,
w Dubrowniku zatrzymujemy sie zwykle na Solitudo. Standard nizszy niz na Zatonie, lecz calkiem znosny i zawsze sa tam miejsca. Dla Dubrownika jestem gotowa wiele poswiecic ;)

Na Zatonie mielismy ostatnio nr 68, calkiem przyjemna lokalizacja. Przetestowalismy tez wiele innych na tym kempingu (9 wizyt;) ). Nigdy nie rezerwujemy, zawsze chodzimy po przyjezdzie i szukamy czegos ciekawego.

Wyprawy w sezonie do Lanterny bez rezerwacji nie polecam.

Pozdrawiam,
Havena
Skalik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skalik » 25.09.2019 10:30

Dziękuję Havena. Też typowałem Solitudo na południu planuje tam pierwszy tydzień na koniec czerwca a drugi tydzień w Zatonie i obawiałem się że może być problem z parcelami. Ale skoro byłaś tam tylne razy i zawsze było miejsce to jestem spokojny i dam chyba spokój z wcześniejszą rezerwacją. Możesz jeszcze podpowiedzieć czy w pierwszej połowie lipca kosz za dobę (2+2+namiot+samochód) w Zatonie to poziom 75-80euro czy źle liczę? Solitudo jest chyba trochę tańszy?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 25.09.2019 10:59

Dobrze liczysz, choć różnica może być nieco większa niż 5 euro zależnie od rodzaju parceli, wieku dzieci i od tego czy zaczynasz od 1 czy 6 lipca. Pamiętaj jeszcze o podatku klimatycznym 8 kun od osoby dorosłej i 4 od dzieci 12-17.

Zarejestruj się tu:
https://www.avtokampi.si/kamping-kartica

Dostaniesz 5% zniżki za pobyt osób.
Skalik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skalik » 25.09.2019 11:09

Wielkie dzięki za info i link do strony.
Pozdrawiam.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 03.10.2019 09:48

Skalik napisał(a):Sprawdzałem dziś możliwość rezerwacji parceli na kilku dużych campach tj. Strasko, Zaton, Lantarna i okazuję się że od drugiej połowy czerwca 2020 brak takiej możliwości. Czy macie jakieś doświadczenia czy w przypadku dużych campów pozostaje liczyć tylko na miejsca nie parcelowane? Czy w ogóle jest sens wyprawa na te campy bez rezerwacji w sezonie lipiec i sierpień?


Na Straśko odpisali Ci, że nie ma miejsc ? przecież tam możliwość rezerwacji zawsze była. Zawsze w czerwcu są tam wolne miejsca parcelowane, nawet na początku lipca bywają.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 03.10.2019 10:32

Brak możliwości rezerwacji, który pojawia się na stronie, to pewnie efekt tego, że jeszcze nie ma cennika na sezon 2020. Jednak jak najbardziej można napisać do recepcji i wstępnie zarezerwować parcelę. Po opracowaniu cennika dostaniesz szczegółową wycenę i wtedy decydujesz czy rezerwujesz lub rezygnujesz.
Skalik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skalik » 05.10.2019 14:12

Tak jak piszecie jest możliwość rezerwcjii na 2020 zarówno na Strasko jak i Zatonie ale nie zawsze to działa na stronach campingu. Najlepiej pisać meilowo z zapytaniem a wtedy dostaje się odpowiedź i po wpłaceniu 45 euro za rezerwacje można już tylko czekać na wyjazd z pewnością że w sezonie nie będzie niespodzianek z brakiem miejsca. Jak tak zrobiłem i mam rezerwacje w Zatonie z podanym konkretnym nr parceli.
Skalik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skalik » 05.10.2019 14:18

Mam pytanie czy wozicie ze sobą rowery czy nie ma to większego sensu? Jak wspomniałem wybieram się do Zatonu - czy w okolicach jest gdzie pojeździć?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107714
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.10.2019 22:03

Skalik napisał(a):Mam pytanie czy wozicie ze sobą rowery czy nie ma to większego sensu? Jak wspomniałem wybieram się do Zatonu - czy w okolicach jest gdzie pojeździć?

Okolice Zatonu - raczej płasko, trasy są.
https://www.bikemap.net/en/l/3186737/#/ ... 1738/basic
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 05.10.2019 22:52

Skalik napisał(a):Mam pytanie czy wozicie ze sobą rowery czy nie ma to większego sensu? Jak wspomniałem wybieram się do Zatonu - czy w okolicach jest gdzie pojeździć?


Obracam się w kręgach dawnych kolarzy , którzy nadal czynnie choć "amatorsko" uprawiają swój dawny sport i najbardziej ulubionym krajem na wypady zagraniczne jest właśnie Chorwacja , dlatego myślę że każdy znajdzie dla siebie jakąś odpowiednią traskę :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 76
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone