Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 01.08.2019 06:20

kubik4000 napisał(a):Witam czy ktoś się orientuje jakiego rodzaju wtyczkę będę potrzebował na campingu cikat k ?

Zapewne taką jak na większości kempingów w Eu i Cro , czyli 3-bolcowa 16A 230V CEE....
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 01.08.2019 12:02

kubik4000 napisał(a):Witam czy ktoś się orientuje jakiego rodzaju wtyczkę będę potrzebował na campingu cikat k ?


Na Losinj? Nie wiem jaka była potrzebna, bo nie dałem się rady podłączyć. Miałem przedłużacz 20m, a do najbliższego gniazda brakowało mi jeszcze sporo. Tak akurat trafiłem, innych miejsc, żeby wybrać coś w zasięgu też nie było.. :roll:
Allemo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Allemo » 15.08.2019 20:05

Dzien dobry, liczę na wasza pomoc. Wybieram sie w ostatnim tygodniu sierpnia do Istrii i mam problem z wyborem kampingi.Przejrzalam mnóstwo stron ale wybór jest ogromny. Wstępnie mysle o Polari, zastanawiam sie jednak czy nie bedzie tłumów w tym terminie? Jakie sa wasze doświadczenie jezeli chodzi o obłożenie ogólnie w końcówce wakacji? Zależy mi tez aby chociaż cześć plazy była skałkowa, czy ktos mógłby polecić tego typu kamping w okolicy Rovnij? Dziękuje :D
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 15.08.2019 22:10

Nie bój się tłumów. Ja od 4 lat bywam na kempingu mieszczącym ok. 11tys osób i nie wyobrażam sobie innych wakacji...
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.08.2019 10:41

Był może ktoś z Was na campie Miocic?
Rejon: Pag przy moście ;).

https://www.camp-miocic.com/en
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.08.2019 13:48

Roxi napisał(a):Był może ktoś z Was na campie Miocic?
Rejon: Pag przy moście ;).

https://www.camp-miocic.com/en
Rejon Pag przy moście ;) no niech będzie :mrgreen:
Nie byłam na tym kempingu. Z fotek na stronie i w Google wynika, że to malutki kameralny kemping zarówno pod przyczepy, kampery jak i namioty. Położony bezpośrednio przy raczej mało atrakcyjnej plaży. Na terenie kempingu knajpka.
Opinie na Googlach w większości pozytywne.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.08.2019 07:28

Stronkę i opinie w goglowni przejrzałam wszerz i wzdłuż, ale pomyślałam że rzucę temat tutaj... może ktoś poznał na własnej skórze. ;)

Co do plaży, to nam na niej nie zależy. Gumiakiem mamy zamiar penetrować wszystko w promieniu 50km plus. ;)
Za to fajnie wygląda ten "port", bo można tam elegancko się przycumować.

No nic, chyba przyjdzie mi do nich zadzwonić i zarezerwować sobie parcelkę w cieniu.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 24.08.2019 09:49

W tym roku zaliczyłem kemping Strasko na Pagu i po raz pierwszy po kilku dniach stwierdziłem, że chyba odwiedzimy go za rok ponownie. Obok Lanterny i Zatonu, to kolejny chorwacki kemping należący do europejskiej szpicy jeśli idzie o ośrodki tego typu. Jedynie powinni nieco poprawić animacje dla dzieci i dać trochę więcej światła na głównych alejkach, bo nocą nie widać pędzących na wszystkim dzieciaków. Poza tym pierwsza klasa. Przewagą nad ww jest to, że na stronie można oglądnąć sobie każdą parcelę i (odpowiednio wcześnie) zarezerwować. Super sprawa i żałuję, że nie jest tak wszędzie. Dla osób które nie przepadają za molochami, dodam, że podobnie jak na Lanternie i Zatonie można znaleźć spokojne miejsce, daleko od i tak niezbyt głośnego centrum kempingu. Nakręciłem kilka ujęć i zrobiłem parę fotek. Jak znajdę czas i zmontuję wszystko to udostępnię filmik.
koneffka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) koneffka » 08.09.2019 22:40

Witam,

Za dwa dni startujem do Chorwacji pod namiot. Początek wyspa Pag. Później zobaczymy... Może ktoś poleci jakiś klimatyczny kamping w otoczeniu gór. W jakie regiony się kierować?

Pozdrawiam
Wojtek
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.09.2019 23:10

koneffka napisał(a):... Może ktoś poleci jakiś klimatyczny kamping w otoczeniu gór. W jakie regiony się kierować? ...
Na Pagu to Sveti Duh po stronie Paskiego zalewu. Standard niski ale w otoczeniu gór i z widokiem na Velebit. Jedyny z tej strony wyspy. Po drugiej stronie jest więcej kempingów ale widoki na otwarte morze i nie w otoczeniu gór.
koneffka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) koneffka » 09.09.2019 10:35

Dziękuję za info. Jakiś z górami dalej na południe?
koneffka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) koneffka » 09.09.2019 10:37

Dodam, że idealne położenie nad Adriatykiem w otoczeniu gór.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.09.2019 12:39

koneffka napisał(a):Dziękuję za info. Jakiś z górami dalej na południe?

koneffka napisał(a):Dodam, że idealne położenie nad Adriatykiem w otoczeniu gór.
Kawałek za Makarską w Zivogosce Blato kemping Dole - położony bezpośrednio przy bardzo fajnej plaży, w otoczeniu gór Biokovo (jest nawet wyjście na szlak w pobliżu kemp.) z widokiem na Hvar. Na kempingu sklep, piekarnia, warzywniak, knajpka, bankomat, sprzęty wodne do wynajęcia. Tuz obok za siatką jest kolejny Boban. Parę kroków przez kemping do samego Blato ... mała promenada wysadzona palmami, porcik, kilka sklepików, lody, knajpki.
jutomi
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) jutomi » 09.09.2019 14:12

Witam, pomóżcie proszę, wybieramy się na kilka dni do Chorwacji w drugiej połowie września, prognozy pogody trochę mnie przestraszyły, bo ciepła woda to dla mnie wyznacznik udanego urlopu ;-) czy znajdę w cro jakieś kempingi z krytym basenem? Do tego ładna plaża (z możliwie najcieplejszą wodą i jestem w raju :-) liczę na Waszą pomoc:-)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.09.2019 17:23

jutomi napisał(a):Witam, pomóżcie proszę, wybieramy się na kilka dni do Chorwacji w drugiej połowie września, prognozy pogody trochę mnie przestraszyły, bo ciepła woda to dla mnie wyznacznik udanego urlopu ;-) czy znajdę w cro jakieś kempingi z krytym basenem? Do tego ładna plaża (z możliwie najcieplejszą wodą i jestem w raju :-) liczę na Waszą pomoc:-)
Ogólnie kempingi z basenami masz na Istrii czyli północy plus dosłownie kilka nieco niżej i są to baseny otwarte.
Poza Istrią pojedyncze kempingi z basenami znajdziesz na wyspach Krk, Pag, Cres, Dugi Otok, Brać, półwyspie Peljesac plus ląd Zaton k. Ninu, Solaris k. Sybenika, Galeb w Omis, Solitudo k. Dubrownika, i to chyba już koniec - zliczy się na palcach dwóch rąk. Żaden z nich nie jest kryty.
Jeśli ciepła woda to wyznacznik urlopu to raczej nie ten kierunek, choć każdy ma inny wyznacznik ciepła.
Pogodowo może być różnie tego nikt nie przewidzi. Raz tylko byłam w takim terminie w 2017 r. i dla mnie woda była zbyt zimna do kąpieli, dało się oczywiście skorzystać ale nie było to tak miłe jak w lipcu czy sierpniu. Któregoś roku z kolei w tv pokazywali, że w listopadzie tak przygrzało że ludzie wylegli na plaże i kąpiele w Jadranie ale to raczej wyjątek.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 74
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone