Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.05.2019 13:31

Janusz Bajcer napisał(a):
brachol napisał(a):Witam
A zna ktoś może jakieś pola namiotowe nad morzem na północy Chorwacji? Szukałem czegoś, ale same drogie, chyba, że w Chorwacji takie są ceny.

Witam.
O jaką cześć północnej Chorwacji pytasz :?:


i co to jest dla Ciebie "drogo"?
brachol
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachol » 23.05.2019 16:07

Janusz Bajcer napisał(a):
brachol napisał(a):Witam.
O jaką cześć północnej Chorwacji pytasz :?:

Pewnie najlepiej Istria (najbliżej z Poznania). Co do ceny to 80 euro za namiot i 4 osoby to moim zdaniem dużo.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.05.2019 16:19

brachol napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
brachol napisał(a):Witam.
O jaką cześć północnej Chorwacji pytasz :?:

Pewnie najlepiej Istria (najbliżej z Poznania). Co do ceny to 80 euro za namiot i 4 osoby to moim zdaniem dużo.


Niemało

Sami jeździmy na camping gdzie za namiot i 4osoby płacimy dokładnie 75,30E + meldunek, klimatyczne czy jakieś ubezpieczenie itd

Mówię o najtańszym, nieparcelowanym miejscu :) - załączam cennik

Jak chcecie taniej to szukajcie apartamenty lub na miejscu małych pól namiotowych - czytajcie forum :)

Jak chcecie duży i komfortowy camp to ceny będą wyglądały podobnie

Z Poznania na środek Istrii GM pokazuje 12:50 i 1260km a np. do Zadaru 13:40 i 1350

Przy takiej trasie, ja wielkiej różnicy nie widzę :)
Załączniki:
2019 cennik euro.JPG
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1305
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 24.05.2019 11:08

piotrulex napisał(a):
brachol napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
brachol napisał(a):Witam.
O jaką cześć północnej Chorwacji pytasz :?:

Pewnie najlepiej Istria (najbliżej z Poznania). Co do ceny to 80 euro za namiot i 4 osoby to moim zdaniem dużo.


Niemało

Sami jeździmy na camping gdzie za namiot i 4osoby płacimy dokładnie 75,30E + meldunek, klimatyczne czy jakieś ubezpieczenie itd



To też, kurcze, sporo. Za tyle osób na dużym kempingu w północno-wschodnich Włoszech, o bardzo dobrym standardzie, płacimy 10 euro mniej. A parcela jest z wodą i prądem.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.05.2019 11:14

maxredaktor napisał(a):
To też, kurcze, sporo. Za tyle osób na dużym kempingu w północno-wschodnich Włoszech, o bardzo dobrym standardzie, płacimy 10 euro mniej. A parcela jest z wodą i prądem.


Campingi na jakich bywamy sa bardzo komfortowe, czyste z wieloma dodatkowymi atrakcjami w cenie

Tu inny na jakim bywamy, mam np. basen ze słodką wodą

Istria, okolice Porec

Najtaniej 4 osoby i namiot w wolnej strefie to 57,90 + meldunki, klimatyczne i inne pierdoły
Załączniki:
Ulika cennik.JPG
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1305
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 24.05.2019 11:38

Ten nasz koło Caorle, (Camping laguna village) też jest z basenami. Są wprawdzie droższe, ale często chodzi też o położenie (np. bliżej Wenecji), albo o totalne basenowe rozpasanie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2019 12:19

brachol napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
brachol napisał(a):Witam.
O jaką cześć północnej Chorwacji pytasz :?:

Pewnie najlepiej Istria (najbliżej z Poznania). Co do ceny to 80 euro za namiot i 4 osoby to moim zdaniem dużo.

Na Istrii jest dużo kempingów z dobrą lub bardzo dobrą infrastrukturą i dodatkowymi atrakcjami, i w szczycie sezonu cena za pobyt na nich jest większa niż w apartamentach.
Nie ma na Istrii małych przydomowych kempingów, które znajdziesz dopiero w Senj lub w okolicy Zadaru.

Jaki kemping i w jakiej dacie pobytu wybrałeś, który ma cenę 80 euro. :?:
brachol
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachol » 24.05.2019 14:40

Janusz Bajcer napisał(a):Na Istrii jest dużo kempingów z dobrą lub bardzo dobrą infrastrukturą i dodatkowymi atrakcjami, i w szczycie sezonu cena za pobyt na nich jest większa niż w apartamentach.
Nie ma na Istrii małych przydomowych kempingów, które znajdziesz dopiero w Senj lub w okolicy Zadaru.

Jaki kemping i w jakiej dacie pobytu wybrałeś, który ma cenę 80 euro. :?:

Nie pamiętam nazwy znalazłem w jakiejś wyszukiwarce.
Mi nie zależy na basenie i innych udogodnieniach wolę pływać w morzu (między innymi po to jadę nad morze Śródziemne). Widzę, że albo muszę poszukać coś niżej, albo może po Włoskiej stronie (byłem 3 lata temu na kampingu koło Wenecji fakt, że około 10 września i płaciłem chyba z 30 euro za dobę i to parcela z prądem i samochód obok namiotu).
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.05.2019 15:08

brachol napisał(a):Mi nie zależy na basenie i innych udogodnieniach wolę pływać w morzu (między innymi po to jadę nad morze Śródziemne) ...


Jasne, ja też, ale kiedyś moje dziecko było malutkie, a i żona nie jest fanem "wielkiej wody" :)

Na snurkowałem, a one bezpiecznie wypoczywały przy basenie

Na Istrii faktycznie większość campów to spore i drogie miejscówki

Zjedź niżej a z pewnością coś znajdziesz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2019 15:13

Niżej ma Istrii

https://www.camping-adriatic.com/hr/tun ... bin/cjenik

W szczycie sezonu, na najdroższej parceli, 4 osoby - doba ok. 50 euro
brachol
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachol » 24.05.2019 15:24

ok
dzięki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2019 15:43

brachol napisał(a):ok
dzięki

Kemping najwyżej na Istrii - Veli Jože

http://www.nazor.hr/default.aspx?id=295

Cennik w kunach, ale chyba "do przełknięcia".
stasiu1971
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) stasiu1971 » 26.05.2019 00:29

Jaka jest cena kempingów czy ktoś mógł by napisać bo tam kila różnych opcji , niestety jedyny język jakim się posługuje to Polski , i nie za bardzo "kumam" o co chodzi z tymi cennikami , bo jak liczę to wychodzi za pobyt czasem 90 ojro , to przecież drożej jak apartament :roll: , szukam czegoś tak do max 1200 km od Katowic , czyli okolice Zadar ??? , czy ktoś mógł by podlinkować jakiś kemping nie za miliony :mrgreen: jedziemy składem 2 + 1(16lat) koniec lipca początek sierpnia, busem VW T4 plus jakiś przedsionek do tego , był bym bardzo wdzięczny ,pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2019 13:34

stasiu1971 napisał(a):Jaka jest cena kempingów czy ktoś mógł by napisać bo tam kila różnych opcji , niestety jedyny język jakim się posługuje to Polski , i nie za bardzo "kumam" o co chodzi z tymi cennikami , bo jak liczę to wychodzi za pobyt czasem 90 ojro , to przecież drożej jak apartament :roll: , szukam czegoś tak do max 1200 km od Katowic , czyli okolice Zadar ??? , czy ktoś mógł by podlinkować jakiś kemping nie za miliony :mrgreen: jedziemy składem 2 + 1(16lat) koniec lipca początek sierpnia, busem VW T4 plus jakiś przedsionek do tego , był bym bardzo wdzięczny ,pozdrawiam.

Ceny kempingów zależą od terminu pobytu, udogodnień i wielkości.
W tym wątku >>> kempingi-w-chorwacji-t17886.html masz wyjaśnienie jak pobierane są opłaty.

Jeśli chcesz tańszy kemping, to polecam małe przydomowe w Sveti Petar na moru.

camping-punta-sveti-petar-t10586-90.html#p270714

Dawno tam nie byłem, ale kempingi chyba zostały.

informacje-o-kempingach-w-rejonie-zadar-split-t31716-15.html#p737854

https://www.google.pl/search?q=sveti+pe ... 8wezgonADg

Jest ich tak kilka, ale nie mają stron internetowych.

Na tej stronie >>> https://www.chorvatsko.cz/kemp/svdlkp.html znajdziesz tańsze kempingi
kubik4000
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 26.06.2015
Chorwacja w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 11.06.2019 12:14

Witam tego roku chciałbym jechać w ciemno do Chorwacji pod namiot i mam parę pytań.

Chciałbym na 3 dni zatrzymać się na jakimś polu namiotowym w okolicach jezior Plitwickich i 10 dni na którymś z poniższych pól namiotowych żeby dzieci miały co robić.

Na jakim polu się zatrzymać w okolicach jezior Plitwickich bez rezerwacji namiot posiadam duży 4x5 metry ?????

Drugie pytanie czy na któryś z poniższych campingów mogę w ciemno przenocować 10 dni w terminie 13.08 - 24.08 ?? może ktoś był w szczycie sezonu i widział jak to tam wygląda najbardziej zależało mi by na Camp Cikat park ale rozważam też inne.

Park umag
Camp cikat park
camping Laterna
Strasko
Camping Bi Village


Jeżeli są jeszcze jakieś Campingi dla dzieci polecacie to proszę podpowiedzieć.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 71
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone