Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 29.03.2019 08:47

Polecę Zaton (trochę powyżej Zadaru), bo byłem i Park Soline bo był kolega i sobie chwalił.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.03.2019 09:01

HUNCO napisał(a):Od 22.06(sobota) do 26.06(środa) szukamy już bardziej spokojnego pola namiotowego, bardziej kameralnego, z bliskim dostępem do morza. Czy jesteście w stanie polecić coś w okolicy od Zadaru do Szybenika? Coś sprawdzonego, z czystym zapleczem sanitarnym :-) Namiot własny, 3 osoby dorosłe i 2 dzieci.

Jak małe, kameralne kempingi (nie pola namiotowe) - to może Sveti Petar na Moru,
Jest tam kilka prywatnych kempingów przy samym morzu.

https://www.google.com/maps/place/Camps ... 15.3672123
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 29.03.2019 09:11

Dodam tylko, że Zaton pomimo, że jest duży, to na jego końcu (u góry) są miejsca pod namioty, które są oddalone od centrum rozrywkowego i jest tam na prawdę spokojnie. Jest dużo cienia, kilka wspólnych stanowisk grillowych, bardzo czyste sanitariaty, za płotem niedrogi market, a do Nin można zajść pieszo. Podobnie z plażą. Na głównej pewnie będzie sporo ludzi, ale można wyjść poza kemping i już jest o wiele spokojniej, a dokładnie za plażą dla piesków (gdzie niestety nie sprzątają), ale 150 m dalej można mieć kawałek czystej plaży tylko dla siebie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.03.2019 09:15

Zaton też godny polecenia, jeśli nie przeszkadza cena.
Chociaż w terminie czerwcowym jeszcze do przełknięcia :wink:
No i bardziej spokojnie niż w pełni sezonu.
ik26
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 09.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ik26 » 07.04.2019 18:06

SingSing74 napisał(a):Dodam tylko, że Zaton pomimo, że jest duży, to na jego końcu (u góry) są miejsca pod namioty, które są oddalone od centrum rozrywkowego i jest tam na prawdę spokojnie. Jest dużo cienia, kilka wspólnych stanowisk grillowych, bardzo czyste sanitariaty, za płotem niedrogi market, a do Nin można zajść pieszo. Podobnie z plażą. Na głównej pewnie będzie sporo ludzi, ale można wyjść poza kemping i już jest o wiele spokojniej, a dokładnie za plażą dla piesków (gdzie niestety nie sprzątają), ale 150 m dalej można mieć kawałek czystej plaży tylko dla siebie.

Witaj. Przeglądałem cenniki i nigdzie jakoś nie mogę znaleźć oferty cenowej albo nie umiem z swoim namiotem
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.04.2019 19:23

ik26
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 09.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ik26 » 08.04.2019 09:17

Dzięki Januszu. Dzisiaj jakoś po nocy lepiej widzę, choć wczoraj na ten cennik patrzyłem. Czyli pod koniec czerwca wychodzi mały namiot 1 osoba +motocykl 27 euro + opłata klim. Jak coś jeszcze nie doczytałem to zweryfikuj jakbyś miał czas.. Ciekawe czy są miejsca bez elektryczności .
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.04.2019 11:54

Strefa C - sezon 4

osoba - 11 euro/doba
parcela (namiot+motocykl+prąd) - 19.50 euro/doba
rejestracja jednokrotna - 1 euro
taksa klimatyczna - 8 kun

Dawno w Zotonie nie byłem :wink: czy są parcele bez prądu - nie wiem.
frezja2018
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) frezja2018 » 08.04.2019 12:13

Globtroterek napisał(a):
Marysia78 napisał(a):Po obejrzeniu zdjęć, faktycznie Zaton wygląda zachęcająco, a możesz polecić mi jeszcze jakiś inny kemping?


My lubimy plaże kamieniste, więc z kempingami z plażami piaszczystymi w Chorwacji już nie pomogę. Chyba, że niekoniecznie zależy Wam na Chorwacji ;) To wtedy pisz na priv.


Witam. A czy mogę prosić o jakieś namiary na takie plaże? My też tylko kamieniste :D No i żeby względna cisza była :D
ik26
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 09.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ik26 » 08.04.2019 18:36

Janusz Bajcer napisał(a):Strefa C - sezon 4

osoba - 11 euro/doba
parcela (namiot+motocykl+prąd) - 19.50 euro/doba
rejestracja jednokrotna - 1 euro
taksa klimatyczna - 8 kun

Dawno w Zotonie nie byłem :wink: czy są parcele bez prądu - nie wiem.

Dzięki . Czyli tanio to już było.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.04.2019 12:21

ik26 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Strefa C - sezon 4

osoba - 11 euro/doba
parcela (namiot+motocykl+prąd) - 19.50 euro/doba
rejestracja jednokrotna - 1 euro
taksa klimatyczna - 8 kun

Dawno w Zotonie nie byłem :wink: czy są parcele bez prądu - nie wiem.

Dzięki . Czyli tanio to już było.


My rok temu na innym campie w szczycie około:

osoba dorosła - 11 euro/doba
najtańsze miejsce nieparcelowane - 33 euro/doba (namiot+auto+prąd)
rejestracja jednokrotna - nie wiem
taksa klimatyczna - 8 kun
+ coś tam ekologiczne - 1,6kn

;)
MR Podlesie
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) MR Podlesie » 22.04.2019 13:45

witam,
jestem tu nowy i trochę sie nie orientuje, ale szukam i kempingu i kwater najlepiej po sąsiedzku. najlepiej coś od Splitu w dół. Na kempingach w Chorwacji byliśmy dwóch Lili na Hvarze i Vrila w Trnanj (4 razy z rzędu) . Znajomi z którymi chcemy jechać to kempingi nie za bardzo. Dlatego szukam kwater obok kempingów bo ceny mobil to jakiś kosmos. Obawiam się jednak że może być za późno bo większość kwater jest już zarezerwowanych, ale może ... Macie może jakieś rozwiązanie dla nas.
dzięki i pozdrawiam
Mariusz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.04.2019 23:23

MR Podlesie napisał(a):witam,
jestem tu nowy i trochę sie nie orientuje, ale szukam i kempingu i kwater najlepiej po sąsiedzku. najlepiej coś od Splitu w dół. Na kempingach w Chorwacji byliśmy dwóch Lili na Hvarze i Vrila w Trnanj (4 razy z rzędu) . Znajomi z którymi chcemy jechać to kempingi nie za bardzo. Dlatego szukam kwater obok kempingów bo ceny mobil to jakiś kosmos. Obawiam się jednak że może być za późno bo większość kwater jest już zarezerwowanych, ale może ... Macie może jakieś rozwiązanie dla nas.
dzięki i pozdrawiam
Mariusz

https://www.camping-puntica.hr/pl/

http://www.baldo-apartments.net/index.htm

http://www.vala-matkovic.com/index.php/hr/

http://www.kamp-trstenica.com/
brachol
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachol » 23.05.2019 08:24

Witam
A zna ktoś może jakieś pola namiotowe nad morzem na północy Chorwacji? Szukałem czegoś, ale same drogie, chyba, że w Chorwacji takie są ceny.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2019 12:28

brachol napisał(a):Witam
A zna ktoś może jakieś pola namiotowe nad morzem na północy Chorwacji? Szukałem czegoś, ale same drogie, chyba, że w Chorwacji takie są ceny.

Witam.
O jaką cześć północnej Chorwacji pytasz :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 70
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone