Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2019 13:01

kubik4000 napisał(a):Witam tego roku chciałbym jechać w ciemno do Chorwacji pod namiot i mam parę pytań.

Chciałbym na 3 dni zatrzymać się na jakimś polu namiotowym w okolicach jezior Plitwickich i 10 dni na którymś z poniższych pól namiotowych żeby dzieci miały co robić.

Na jakim polu się zatrzymać w okolicach jezior Plitwickich bez rezerwacji namiot posiadam duży 4x5 metry ?????

Drugie pytanie czy na któryś z poniższych campingów mogę w ciemno przenocować 10 dni w terminie 13.08 - 24.08 ?? może ktoś był w szczycie sezonu i widział jak to tam wygląda najbardziej zależało mi by na Camp Cikat park ale rozważam też inne.

Park umag
Camp cikat park
camping Laterna
Strasko
Camping Bi Village


Jeżeli są jeszcze jakieś Campingi dla dzieci polecacie to proszę podpowiedzieć.

Kemping Korana >>> https://np-plitvicka-jezera.hr/planiraj ... mp-korana/
Kemping duży, miejsce znajdziesz.

Wymienione wyżej kempingi zapewniają dużo atrakcji, miejsce w sezonie pewnie będą, ale na parcelach dalej od morza.

Inny kemping z atrakcjami dla dzieci >>> https://www.zaton.hr/pl/forkids?gclid=C ... QFEALw_wcB

W terminie Twojego pobytu musisz liczyć się z najwyższymi cenami na tych kempingach.
kubik4000
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 11.06.2019 13:26

dziękuje na podróż biorę 3 tyś EU myślę że na 13 dni starczy
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 11.06.2019 15:20

czy na Krk lub w okolicy znajde cichy mały camping? Czy wszystko wielkie i zaasfaltowane? Solaris Zaron odpada \
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2019 17:11

espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 12.06.2019 09:56

niestety nie ma tam informacji o wielkości itd ... moze i zdjecia cos dają ale liczyłam na porady jak to kiedys bywało ... tak znalazłam Lili ale drugiego takiego nie ma w całym CRO :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.06.2019 11:21

espeso napisał(a):czy na Krk lub w okolicy znajde cichy mały camping? Czy wszystko wielkie i zaasfaltowane? Solaris Zaron odpada \
Nie mały ale też nie duży za to bardzo fajnie położony i cichy kemping Skrila przed Stara Baska.
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 25.06.2019 12:09

dzięki :)
brachol
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachol » 26.06.2019 07:34

gusia-s napisał(a): Nie mały ale też nie duży za to bardzo fajnie położony i cichy kemping Skrila przed Stara Baska.

Namiot też można postawić?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.06.2019 09:42

brachol napisał(a):
gusia-s napisał(a): Nie mały ale też nie duży za to bardzo fajnie położony i cichy kemping Skrila przed Stara Baska.

Namiot też można postawić?

Tak - jak na większości kempingów w Chorwacji.
https://www.avtokampi.si/kampi/kamp-skrila
RadeGdansk
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadeGdansk » 06.07.2019 11:33

Polecam Camping Puntica w Ražanac niedaleko Zadaru. Niska cena, kameralne ciche i spokojne miejsce idealne na odpoczynek dla całej rodziny. Wstawim linka do mojej strony z wideo relacją. Za pobyt w II sezonie 03-24.07.2019r. za 3 osoby + duży namiot+prąd+samochód płacimy 5166kn lub ok 705e. Pozdrawiam serdecznie https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6975012761
brachol
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachol » 08.07.2019 06:41

Janusz Bajcer napisał(a):
brachol napisał(a):
gusia-s napisał(a): Nie mały ale też nie duży za to bardzo fajnie położony i cichy kemping Skrila przed Stara Baska.

Namiot też można postawić?

Tak - jak na większości kempingów w Chorwacji.
https://www.avtokampi.si/kampi/kamp-skrila


A jak myślicie będzie miejsce na namiot czy próbować wcześniej rezerwować miejsce?
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 08.07.2019 06:59

Ja myślę ,że może być lub też nie może.... chciałeś wróżenie z fusów , to :wink: . Nikt Ci tego nie zagwarantuje . Tak jak P. Janusz napisał , nie ten kemping to inny....po to masz namiot ,żeby nie być uzależnionym od rezerwacji
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 08.07.2019 19:29

Hejka.
Potrzebna pomoc.
Szukam campu w stylu Boban w Zivogosce czy Tomas w Primosten.
Chetnie okolice Zadaru i wyzej. Camp nie za duży, zacieniony, cisza, spokój.....
Ktoś coś podpowie?
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 10.07.2019 13:57

Camp Sibuljina. Drożej niż na Bobanie, ale warunki sanitarne - przepaść.
Mon1ak
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mon1ak » 15.07.2019 11:07

Witam
Na forum trafiłam podczas planowania wakacji. Z racji tego że pogoda tego lata płata nam figla wyjazd nad polskie morze z dziećmi jest bezsensowny postanowiliśmy wybrać się do Chorwacji, oczywiście pod namiot.. i tu potrzebuje Waszej pomocy. Przeglądając forum wstępnie wybrałam sobie parę kempingów, które mi się spodobały
campingsolaris
zaton
oraz
campsibuljina

I tu rodzi się pytanie, czy bez rezerwacji znajdziemy tam miejsce na namiot?
Ewentualnie proszę o inne propozycje kempingów na których znajdzie się miejsce bez rezerwacji w miejscu w którym dzieciakom nie będzie się nudziło :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 72
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone