Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005
Kempingi w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 21.03.2008 18:17

Dyskusja przeniesiona z tego wątku w dziale FAQ.
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 27.03.2008 15:20

Witam,
przeglądam od jakiegos czasu forum, zbieram rożne informacje na temat Chorwacji, szczególnie te na temat cen.
I niestety jakoś nadal nie rozumiem :oops: jak sa naliczane oplaty na kempingach.
Szczegolnie chodzi mi o te parcele.
Czy mam rozumiec, ze "wykupujac" parcele mam wliczone w to: namiot i samochod, ale place dodatkowo za ilosc osob? Czy w parcele mam raczej wliczone wszystko: samochod, namiot, osoby (w tym wypadku 2 dorosle + 2,5letnie dziecko))
POdrozujac po kempingach w Stanach wlasnie tak bylo, ze placilam za parcele np $10 i nikogo juz nie interesowalo co ja tam postawie i ile osob wejdzie (choc jak widze tu sa ograniczenia do 1 samochodu i 1 namiotu).
- Stad moze nie do konca to rozumiem...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2008 20:26

F-uncia napisał(a):Czy mam rozumiec, ze "wykupujac" parcele mam wliczone w to: namiot i samochod, ale place dodatkowo za ilosc osob? Czy w parcele mam raczej wliczone wszystko: samochod, namiot, osoby (w tym wypadku 2 dorosle + 2,5letnie dziecko))


Tak masz rozumieć - opłata za parcelę to postawienie na niej namiotu,auta, oraz wliczone jest podłączenie do prądu (można też postawić pawilon ogrodowy bez dodatkowej opłaty) a za ilość osób płaci się dodatkowo jak w cennikach plus taksa klimatyczna 1 euro (dziecko 2,5 roczne z reguły jest gratis)
Jest powiedzenie co kraj to obyczaj - dlatego w USA jest inaczej niż w Chorwacji. :wink: :papa:
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 27.03.2008 20:36

Jasne, ale wolalam sie upewnic ;) dziekuje za odpowiedz. (

To moze jeszcze sie spytam jak wyglada kwestia znalezienia miejsca na kempingach w szczycie sezonu np w sierpniu?
Dziecko nam juz troche podroslo i w zwiazku z tym mysle, ze mozemy spobie pozwolic na male przemieszczanie sie w trakcie pobytu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2008 21:02

To zależy w jakim regionie Chorwacji i na jakim kempingu.
Na dużych kempingach na Istrii nie powinno być problemu, tylko wolne parcele będą dalej od morza, ale za to tańsze.
Na mniejszych kempingach może być różnie, ale jak nie na jednym, to na drugim miejsce na jeden namiot zawsze się znajdzie.
Trudniej dla kilka namiotów w pobliżu siebie.
dżygit
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 12.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dżygit » 20.04.2008 00:40

trzeba się przemiestrzać bo wtedy zobaczycie prawdziwą CRO. Byłem kilka rzy i najmilej wspominam wypady w najmniej uczęszczane miejsca, Myślę że Janusz jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Od siebie dodam że najlepsze są pola namiotowe i należy zobaczyć Dubrownik z góry.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.05.2008 09:59

Janusz.
A może zrobić jakiś spis treści tych kampingów...
Zainteresowaniem także cieszyła sie dyskusja o FKK. Może takża jakas lista. Sezon za pasem to ludziska mialyby orientację...
kubasz5
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 07.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubasz5 » 09.06.2008 16:59

Przedstawiam ciekawy link do Campów w Chorwacji i nie tylko

http://www.eurocampings.pl/pl/europie/chorwacja/
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.06.2008 14:39

Jeżeli chodzi o autocamp na Istria to w kolejnych latach zaliczyłem:
1. Medveja k.Opatija - mały, sympatyczny, dużo cienia, czysto, blisko do morza ale przez ruchliwą ulicę!, ceny znośne
2. Lanterna Porec - rewelacyjny, wielki, basen z aerobikiem codziennie ale i co wieczór impreza w kafejce nad brzegiem (muzyczka do 1-2 w nocy), drogo
3. Selce - to już w drodze do Zadaru (kawałek za zjazdem na Krk ) - kompromis pomiędzy oboma wymienionymi wyżej.
Wszystkie mogę śmiało polecić.
Dodam, że zawsze w ciemno.
W tym roku Dubrownik i okolice.
kubacr
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubacr » 17.06.2009 01:20

CZeść pozdrawiam wszystkich na forum wyieram się pod namiot na kemping .Szukam kempingu z piaszczystą plażą(mam małe dzieci) możecie może cos polecić .Z góry dziękuje za odpowieć i pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.06.2009 07:42

kubacr napisał(a):CZeść pozdrawiam wszystkich na forum wyieram się pod namiot na kemping .Szukam kempingu z piaszczystą plażą(mam małe dzieci) możecie może cos polecić .Z góry dziękuje za odpowieć i pozdrawiam


Camp IVO w Duce k. Omis
http://www.ivansarolic.from.hr/kamp.html
Plaża zaraz za murkiem, piaseczek, łagodny spadek dna, długo płycizna.

Poczytaj osobny dział "kampingi" - sporo tam podobnych tematów.
mirasio
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasio » 01.07.2009 19:05

Witam forumowiczów a zwłaszcza Pana Janusza.
Pytanie poniższe zadałem już wcześniej w innym dziale,ale chcę je zadać w tym dziale.Wybieram się na wyspę Viś i interesują mnie auto kempingi na tej wyspie może ktoś mi napisze czy na Visiu w ogóle takowe się znajdują,bo kopię w necie z jakieś dwa tygodnie i nic znaleźć nie mogę.Czyżby pozostało wynajęcie kwatery.Nadmienie,że dysponuję transporterem T-5 takim osobowym ,ale w jeden dzień przerabiam go na campera.W tamtym roku z małżonką zwiedziliśmy Europę tym pseudo camperkiem.Pozdrawiam wszystkich czytających i chcących mi pomóc.
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 01.07.2009 20:33

del
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.07.2009 22:32

mirasio napisał(a):Witam forumowiczów a zwłaszcza Pana Janusza.
Pytanie poniższe zadałem już wcześniej w innym dziale,ale chcę je zadać w tym dziale.Wybieram się na wyspę Viś i interesują mnie auto kempingi na tej wyspie może ktoś mi napisze czy na Visiu w ogóle takowe się znajdują,bo kopię w necie z jakieś dwa tygodnie i nic znaleźć nie mogę.Czyżby pozostało wynajęcie kwatery.Nadmienie,że dysponuję transporterem T-5 takim osobowym ,ale w jeden dzień przerabiam go na campera.W tamtym roku z małżonką zwiedziliśmy Europę tym pseudo camperkiem.Pozdrawiam wszystkich czytających i chcących mi pomóc.


Na wyspie Vis nie ma kempingów, i dlatego przez następne dwa tygodnie dalej nic nie wykopiesz. :wink:
mirasio
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasio » 12.07.2009 09:11

Dziękuję Janusz.Mimo wszystko na Vis wybieram się,może u jakiegoś gospodina da się rozbić a jak nie to zostaje kwatera.Wyjeżdżamy 17 sierpnia.Postanowione.Pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone