Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Natalia1237
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natalia1237 » 13.07.2009 15:15

Witam wszystkich!
Chciałabym w te wakacje wybrać się z moim chłopakiem do Chorwacji. Jesteśmy studentami więc nasze fundusze na tę podróż nie są zbyt pokaźne, dlatego chciałabym was prosić a szczególnie pana Janusza o pomoc w wyborze miejsca do którego mamy się udać, oraz o podanie cen pola namiotowego,parceli oraz czy opłatę klimatyczną płaci się tylko raz? Oraz ile średnio powinno się wydać pieniędzy na taką podróż?

z góry dziękuję za odpowiedzi:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.07.2009 20:01

Natalia1237 napisał(a):Witam wszystkich!
Chciałabym w te wakacje wybrać się z moim chłopakiem do Chorwacji. Jesteśmy studentami więc nasze fundusze na tę podróż nie są zbyt pokaźne, dlatego chciałabym was prosić a szczególnie pana Janusza o pomoc w wyborze miejsca do którego mamy się udać, oraz o podanie cen pola namiotowego,parceli oraz czy opłatę klimatyczną płaci się tylko raz? Oraz ile średnio powinno się wydać pieniędzy na taką podróż?

z góry dziękuję za odpowiedzi:)


Witaj Natalio, trudno coś doradzić i powiedzieć o cenach, skoro nie wiem skąd i kiedy jedziecie oraz do jakiej części Chorwacji chcecie pojechać.
Taksę klimatyczną płaci się za każdy dzień pobytu, w sezonie jest ok. 1 euro.
hagi1212
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hagi1212 » 03.08.2009 14:30

11 sierpnia wybieram się na wyspę Krk.
Jestem w stanie znaleźć Camping w Baśce, żeby zamknac się z wszystkim w 120 zł (ok. 200 kun) za dobę dla 4 osób (dwa namioty plus samochód.)?
Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.08.2009 14:52

hagi1212 napisał(a):11 sierpnia wybieram się na wyspę Krk.
Jestem w stanie znaleźć Camping w Baśce, żeby zamknac się z wszystkim w 120 zł (ok. 200 kun) za dobę dla 4 osób (dwa namioty plus samochód.)?
Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

Z tego co przeglądam ceny kampingów to będziesz miał w Basce problem żeby nie napisać nie możliwe. Może jakiś przydomowy, który znajdziesz na miejscu w ciemno ale do plaży kawałek.
hagi1212
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hagi1212 » 03.08.2009 15:55

A jaki Camp byś polecał na Krk? Ładny a przy tym nie bardzo drogi. W gre wchodza Stara Baska, Baska, Punat, Krk, Vrbnik, ze wskazaniem na Baske i Stara Baske.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.08.2009 17:14

Sam na Krk jeszcze nie dotarłem ale jestem na bieżąco - upatrzyłem sobie Zablace.
Myślę, że powinieneś poczytać Relacje to może trochę rozjaśni.
Zajrzyj też do działu Kempingi.
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 18.08.2009 23:12

Janusz Bajcer napisał(a):1).

Zasada druga - w dniu przyjazdu na recepcji zgłasza się gdzie będziemy spać - namiot/przyczepa oraz ilość osób (dorośli i dzieci, które mają zniżki), zostawia się paszporty do zameldowania (które na drugi dzień otrzymuje się z powrotem) - na recepcji pozostaje jeden np. dziecka lub osoby nie kierującej samochodem, pewnie w celu zabezpieczenia aby nie wyjechać z kempingu bez opłaty.
.

z góry przepraszam za być możliwe głupie pytanie, ale jak już wjadę na camp to najpierw się "rozbijam" (wybierając sobie miejsce, no ale może być np. zarezerwowane??) potem udaje się do recepcji itd. . Czy tez muszę najpierw się zameldować (ale do końca nie wiem na który rodzaj/typ parceli się zdecyduje) jeśli ktoś mógłby tak "łopatologicznie". Oczywiście od czego jest język, ale tak pytam z ciekawości bo do wyjazdu duuuuuuużo czasu :lol: a na campingu nie byłem.
ps.
dobrze tu ktoś napisał że Chorwacja wciąga jak magnes
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 18.08.2009 23:28

no tak może sie to wydac śmiesznym pytaniem ale .....jesli jedzie sie pierwszy raz to fak faktem stanowi to problem
najpierw pytaj zawsze czy jest miejsce ?? dokładnie po angielsku -Camping place-po chorwacku Kamp mjesto -to najtańsza opcja rozbicia namiotu
a w nastepnej kolejnosci Parcela-Parcela LUX -
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2009 23:30

stary_jac napisał(a):z góry przepraszam za być możliwe głupie pytanie, ale jak już wjadę na camp to najpierw się "rozbijam" (wybierając sobie miejsce, no ale może być np. zarezerwowane??) potem udaje się do recepcji itd. . Czy tez muszę najpierw się zameldować (ale do końca nie wiem na który rodzaj/typ parceli się zdecyduje) jeśli ktoś mógłby tak "łopatologicznie". Oczywiście od czego jest język, ale tak pytam z ciekawości bo do wyjazdu duuuuuuużo czasu :lol: a na campingu nie byłem.


Parcele zarezerwowane są numerowane, dlatego z nimi jeśli stoją chwilowo wolne, trzeba uważać i lepiej upewnić się na recepcji czy można się na nich rozbić.
Na teren kempingu przed wjazdem można wejść piechotą i sprawdzić jego stan np. sanitariatów czy tez wybrać sobie jakieś miejsce, które spodoba się na rozbicie namiotu.

Stary_jac, kiedy jedziesz i czy masz już jakiś wybrany kemping na pobyt. :?:
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 18.08.2009 23:33

dostaniesz plan campingu z zaznaczonymi miejscami -zwiedzasz caming -w sezonie radze zrobic to szybko i bez zbytniego zastanawiania -bo nim sie obejrzysz to już cie ktos ubiegnie -wybierasz miejsce-najlepiej zostawić umyślnego w celu rezerwacji -biegiem na recepcje z wybranym miejscem -paszporciki -meldunek -i toboły na miejsce-stroje kąpielowe -/((można i bez ))i migusiem do Jardanu bo nie można tracić ani minuty z przyjemności kąpieli w turkusowych wodach
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 19.08.2009 00:03

Janusz Bajcer napisał(a):
Stary_jac, kiedy jedziesz i czy masz już jakiś wybrany kemping na pobyt. :?:

wielkie dzięki za odpowiedzi , proszę się nie śmiać ale jadę.... za rok.
W lipcu wróciłem z Brac-a było cudownie. Planując wyjazd trafiłem na to forum i tak stało się moją ulubiona lekturą co pobudziło moje marzenia o namiocie, kilka dni w jednym miejscu, kilka w drugim, a że wiekowy juz jestem to tym trudniej się zdecydować na namiot. Żona strasznie negatywnie nastawiona (ma wspomnienia z naszych pól namiotowych że zimno, mokro etc.) Jak czytam Wasze opowieści to aż mi żal. Wracając do miejsca to nie mam pojęcia (dział kamping przerabiam intensywnie) najlepiej
Brela (bo Gczegorz Cwik poleca, a to dla mnie rekomendacja) ale tam nie ma kampingów , czyli gdzieś w okolicy. I jeszcze tak o jeden tydzień zahaczyć Włochy. A plany będą pewno w zimowe wieczory jak śnieg za oknem. I jeszcze żeby słów nie rzucać na wiatr, to wchodzę w pomysł ze skarbonką.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2009 00:31

stary_jac napisał(a):\ Planując wyjazd trafiłem na to forum i tak stało się moją ulubiona lekturą co pobudziło moje marzenia o namiocie, kilka dni w jednym miejscu, kilka w drugim, a że wiekowy juz jestem to tym trudniej się zdecydować na namiot. Żona strasznie negatywnie nastawiona (ma wspomnienia z naszych pól namiotowych że zimno, mokro etc.)


Zapytaj żonę czy w Chorwacji było jej zimno i mokro :wink:

Nie ma porównania naszych pól namiotowych do chorwackich kempingów.

W Chorwacji nawet ze świecą takich jak poniżej nie znajdziesz :wink:

Obrazek Obrazek
mariolaaaa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.09.2009
Split

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariolaaaa » 10.09.2009 15:17

Witam
Mam pytanie do Pana Janusza. Wybieram się pod namiot do Splitu w drugiej połowie września. Proszę o jak najwięcej namiarów na kempingi.
mariolaaaa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.09.2009
Re: Split

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariolaaaa » 10.09.2009 15:21

mariolaaaa napisał(a):Witam
Mam pytanie do Pana Janusza. Wybieram się pod namiot do Splitu w drugiej połowie września. Proszę o jak najwięcej namiarów na kempingi.



Mogą byc też okolice Splitu.
hexapus
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 31.03.2009
Re: Split

Nieprzeczytany postnapisał(a) hexapus » 11.09.2009 08:19

mariolaaaa napisał(a):
mariolaaaa napisał(a):Witam
Mam pytanie do Pana Janusza. Wybieram się pod namiot do Splitu w drugiej połowie września. Proszę o jak najwięcej namiarów na kempingi.



Mogą byc też okolice Splitu.


:wink: aby "poderwać" Pana Janusza nie trzeba wałkować temat który jest omawiany wielokrotnie na forum.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone