Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2010 15:06

Noworoczny prezent dla amatorów kempingów :D

Kampingi: Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra :D
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 03.01.2010 11:22

Janusz Bajcer napisał(a):Noworoczny prezent dla amatorów kempingów :D

Kampingi: Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra :D

Dzięki Janusz. Moim zdaniem "starego campingowca" strona jest rewalacyjna. Pojawiają się campy w CRO o których jest mało informacji. Oczywiście brakuje info o małych kampach przydomowych ale i tak uważam że jest to najlepsza strona o campach w CRO.
Gajus
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.01.2010 11:38

Gajus.ems napisał(a):brakuje info o małych kampach przydomowych


Wcześniejszą stronka o kampach zrobili Słoweńcy, a Czesi mają stronkę, gdzie m.in. jest info o minikampach :D

Minikampy ISTRIA, KVARNER, DALMACJA
mirekkrk
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirekkrk » 07.06.2010 03:25

witam
ja jezdze bylem juz dwa razy bardzo fajny i tani kempig niedaleko drage cisz spokoj bardzo fajni wlasciciele niskie ceny jedyny problem ale nie dla mnie brak pradu
za to fajna zatoka zero scisku na plazy mozliwosc zeslipowania i cumowania lodzi lub innego sprzetu plywajacego i fajna atmosfera na kempingu
kampig nazywa sie gentille i jest w zatoczce niedaleko drage bardzo fajne miejsce
polecam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2010 10:09

Witaj Mirku, dzięki za namiary - Kemping Gentille :D

Ja natomiast polecam w postach nazwy miejscowości pisać dużymi literami oraz stosować polskie znaki :!:
jężyk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jężyk » 10.06.2010 08:28

CZEŚC mam pytanie chodzi mi o dobre campingi w rejonie makarskiej lub dubrownika. Chcę tam pojechac z 7 letnim dzieckiem, tak aby w miarę możlwości mogło się nauczyc pływac.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.06.2010 08:38

agalep
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agalep » 12.07.2010 15:52

Witam,
Wybieram się do Chorwacji pod namiot z 2 dzieci.
Gdzie polecacie pojechać ? na jaki kamping?
Chemy ładnego moża i zobaczyć kawałek Chorwacji.
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 12.07.2010 18:38

agalep napisał(a):Witam,
Wybieram się do Chorwacji pod namiot z 2 dzieci.
Gdzie polecacie pojechać ? na jaki kamping?
Chemy ładnego moża i zobaczyć kawałek Chorwacji.

Wszędzie. Może precyzyjniej zadaj pytanie?
agalep
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agalep » 13.07.2010 08:19

Zależy nam na pobycie na kempingu gdzie będzie blisko do morza z łagodnym zejściem. Super gdyby był basen.
Nigdy nie byliśmy w Chorwacji a wiec nie mamy pojecia gdzie pojechać.
Planujemy w drodze powrotnej zobaczyc Wenecje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.07.2010 15:52

Jeśli Wenecja w planie, to polecam kempingi na Istrii.

http://www.europacamponline.pl/kempingi ... cja/istria
Ostatnio edytowano 30.03.2011 12:07 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
marsss75
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsss75 » 16.07.2010 18:28

Janusz Bajcer napisał(a):Jeśli Wenecja w planie, to polecam kempingi na Istrii.

http://www.europacamponline.pl/kempingi ... cja/istria


Witam.Wybieram się pierwszy raz na kemping do Chorwacji i jeśli można skorzystać z pana wielkiego doświadczenia byłbym bardzo wdzięczny.Chodzi mi o pomoc w wyborze jakiegoś kempingu.Jedziemy rodziną dwoje dorosłych ludzi+dwoje dzieci w wieku 14 lat+dziecko 3 latka.Szukamy kempingu bez luksusów byle by był tani i na którym panuje fajna atmosfera(hałasy nam specjalnie nie przeszkadzają),żeby było blisko do plaży,i do jakiegoś miasta (dojście najlepiej promenadą)Szukamy czegoś na Istrii chociaż tam raczej drogo lub na półwyspie PELJESZAC. Mamy zamiar ruszyć w ostatnim tygodniu lipca.Za dobę nie chcieli byśmy płacić więcej niż 100zł.Czy to jest możliwe w tym roku?

Za wszelkie informację z góry dziękuję.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.07.2010 23:06

marsss75 napisał(a):Witam.Wybieram się pierwszy raz na kemping do Chorwacji i jeśli można skorzystać z pana wielkiego doświadczenia byłbym bardzo wdzięczny
Za wszelkie informację z góry dziękuję.


Przepraszam, ale nie nie mogłem odpowiedzieć, bo od 14 do 28 lipca byłem w Chorwacji.
Sweet80
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sweet80 » 30.07.2010 10:35

Witam,
Wiem,że postów zaczynających się od słów "jadę po raz pierwszy pod namiot ...." było już sporo, ale jakoś nie mogę sie w dalszym ciągu w tym wszystkim połapać (chyba za dużo info na raz :P ). Dlatego jeśli Ktoś mógłby mi pomóc zaplanować pierwszą "letnią przygodę pod namiotem na Chorwacji" to będę wdzięczna. Mam do dyspozycji ok 15 dni a miejscem docelowym chciałabym, żeby był Dubrownik (tu poproszę o najświeższe opinie o campingu "Pod maslinami" i radę czy można tam jechać z dwójką dzieciaków w wieku 6i8 lat, bo coś słyszałam o bardzo stromym zejściu). Z góry dzięki za wskazówki 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.07.2010 10:39

Sweet80 napisał(a):... bo coś słyszałam o bardzo stromym zejściu). Z góry dzięki za wskazówki 8)


To zaledwie spadek rzędu 45 stopni... :lol: :wink:
Z góry to trzeba zejść ale później wrócić z manelami.
A na dole jest knajpa i nie zawsze się chce... :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone