Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2011 14:49

Marceli Szpak napisał(a):Kochani :)

Czy znacie jakiś fajny camping (jedziemy 2 os. pod namiot) w okolicach Makarskiej?
Standardowe "jedziemy po raz pierwszy do Chorwacji" tym bardziej będę bardzo wdzięczny za porady :)
Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam
Wojtek


Link ze strony 3 -
http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=23
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 19.06.2011 10:53

Dzięki wielkie Janusz.
No właśnie te widziałem wcześniej i teraz mam pytanie - czy w Makarskiej są tylko te dwa kempingi i jeśli tak to czy ktoś z Was był w jednym z nich i może coś doradzić :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2011 12:55

Nic mi nie wiadomo aby były jeszcze inne kempingi w Makarskiej, na tych dwóch osobiście nie byłem więc trudno mi coś bliżej o nich powiedzieć.

Może tyle, że Sutikla jest w miejscowości Podgora, nie w Makarskiej.
bikiniarz
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bikiniarz » 19.06.2011 14:05

Pytałem w innym temacie, ale nie uzyskałem odpowiedzi, więc zapytam ponownie tutaj, skoro temat jest odgrzany:

Czy w Primosten są jakieś kempingi oprócz Tomas i Adratic?
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 19.06.2011 14:27

A ja zapytam tak ni z gruchy ni z pietruchy...
Dlaczego cena za kemping jest WYŻSZA niż za normalny apartament
u Chorwata?
Tak na chłopski rozum, to standard apartamentu jest wyższy niż na kempingu,wiec kemping powinien być tańszy 8O
Pytam bo nigdy nie byłem na kempingu :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2011 14:35

bikiniarz napisał(a):Pytałem w innym temacie, ale nie uzyskałem odpowiedzi, więc zapytam ponownie tutaj, skoro temat jest odgrzany:

Czy w Primosten są jakieś kempingi oprócz Tomas i Adratic?


W Primošten są tylko te dwa kempingi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2011 14:41

Stasiek18 napisał(a):A ja zapytam tak ni z gruchy ni z pietruchy...
Dlaczego cena za kemping jest WYŻSZA niż za normalny apartament
u Chorwata?
Tak na chłopski rozum, to standard apartamentu jest wyższy niż na kempingu,wiec kemping powinien być tańszy 8O
Pytam bo nigdy nie byłem na kempingu :(


Są kempingi tańsze, są porównywalne, czasem są droższe niż kwatera.
Zależy to od wielkości i wyposażenia kempingów.

Apartament u Chorwata nie często oferuje dodatkowo np. basen, boiska czy animację wolnego czasu.
zoocheq
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 01.03.2010
Re: Rada

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoocheq » 19.06.2011 21:10

arezi napisał(a):Tym razem jedziemy w okolicę Paklenicy. Znalazlem tam dość dużo campingów. Np http://www.starigrad-paklenica.net/star ... amping.htm albo http://www.rivijera-paklenica.hr/en/smj ... _sifra=kmp. Ogólnie szukamy, małego kameralnego, usytuowanego nie daleko od morza z przyzwoitymi sanitariatami. Może ktoś z Was był na którymś z nich? Seline czy Starigrad, a może inne miasteczko? Możecie jakiś polecić...:)

Byliśmy w tej okolicy kilka razy (wspaniała baza wypadowa w góry) i pomieszkiwaliśmy na kampie Plantaża i Michael (C1). Plantaża (parę metrów dalej) jest większy i bardziej anonimowy a Michael mniejszy i rodzinny (właściciel Toni szalenie sympatyczny, ale nie namolny, jeżeli wiesz o co mi chodzi). Oba zacienione nad samym morzem. Oba ok, ale my wolimy u Toniego (jeżeli posiedzisz dłuższą chwilę zauważysz o co chodzi).
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Re: Rada

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 20.06.2011 14:10

zoocheq napisał(a):
arezi napisał(a):Tym razem jedziemy w okolicę Paklenicy. Znalazlem tam dość dużo campingów. Np http://www.starigrad-paklenica.net/star ... amping.htm albo http://www.rivijera-paklenica.hr/en/smj ... _sifra=kmp. Ogólnie szukamy, małego kameralnego, usytuowanego nie daleko od morza z przyzwoitymi sanitariatami. Może ktoś z Was był na którymś z nich? Seline czy Starigrad, a może inne miasteczko? Możecie jakiś polecić...:)

Byliśmy w tej okolicy kilka razy (wspaniała baza wypadowa w góry) i pomieszkiwaliśmy na kampie Plantaża i Michael (C1). Plantaża (parę metrów dalej) jest większy i bardziej anonimowy a Michael mniejszy i rodzinny (właściciel Toni szalenie sympatyczny, ale nie namolny, jeżeli wiesz o co mi chodzi). Oba zacienione nad samym morzem. Oba ok, ale my wolimy u Toniego (jeżeli posiedzisz dłuższą chwilę zauważysz o co chodzi).


Myśmy się zdecydowali na C4, wpłaciłem juz zaliczkę i nie mogę się doczekac wyjazdu :) Dzięki za radę
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 20.06.2011 14:12

Stasiek18 napisał(a):A ja zapytam tak ni z gruchy ni z pietruchy...
Dlaczego cena za kemping jest WYŻSZA niż za normalny apartament
u Chorwata?
Tak na chłopski rozum, to standard apartamentu jest wyższy niż na kempingu,wiec kemping powinien być tańszy 8O
Pytam bo nigdy nie byłem na kempingu :(


A wcale nie. Ja zawsze znajduje o wiele tańsze, a standard wcale nie kiepski. Jeszcze zależy kto co woli. My np nie lubimy sie kisic w pokoju. Córka uwielbia latać od samego rana do ciemnej nocy po dworze. Na kempingu jest inny klimat - to trzeba lubić :)
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 20.06.2011 18:53

Na kempingu jest inny klimat - to trzeba lubić

To na pewno tutaj się z Tobą zgodzę w 100%.
Co do ceny to apartament też można mieć bardzo tanio i nie
kisić
się w jednym pokoju.
Ja wynajmuje mieszkanie 55m2 z dwiema sypialniami,łazienką i kuchnią za 24 EURO/doba za 3 osoby.
Fakt że 700m od morza, ale za 8 Euro ....
Kempingi maja jeszcze jedna ważną zaletę....są naprawdę blisko morza :?
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 20.06.2011 19:12

Stasiek18 napisał(a):
Na kempingu jest inny klimat - to trzeba lubić

To na pewno tutaj się z Tobą zgodzę w 100%.
Co do ceny to apartament też można mieć bardzo tanio i nie
kisić
się w jednym pokoju.
Ja wynajmuje mieszkanie 55m2 z dwiema sypialniami,łazienką i kuchnią za 24 EURO/doba za 3 osoby.
Fakt że 700m od morza, ale za 8 Euro ....
Kempingi maja jeszcze jedna ważną zaletę....są naprawdę blisko morza :?


Mnie sie teraz udało za 19,50 Euro za cały komplet na kempingu. jestem juz trzeci raz i jak na razie z roku na rok znajduję sobie cos fajnego i tańszego niż w ubiegłym roku :) Ogólnie omijam kampingi z basenami, dyscotekami, barami, nocnymi klubami :) itp czyli omijam wielkie moloch, bo nie dość, że nie da się tam odpocząć to po drugie one są właśnie droższe niż niejedne apartament.
emil_reg
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) emil_reg » 12.07.2011 13:26

Witam :)
W najbliższą sobotę wybieram się do Chorwacji z koleżanką. Z racji z tego, że jestem studentem, interesuje mnie jak najtańszy koszt pobytu. Wiem już, żeby zabrać ze sobą jak najwięcej jedzenia :D A teraz najbardziej mnie interesuje znalezienie jak najtańszych campingów... Pierwszy tydzień będę w Istrii, interesuje mnie oczywiście zachodnie wybrzeże. Czy jest możliwe znalezienie czegoś za 5-10 euro za noc?

Kolejny tydzień planowana jest Dalmacja. Ceny są podobne jak w Istrii? Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z tanimi campingami i mógłby polecić, bardzo proszę o informacje...
lulmar
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 29.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lulmar » 13.07.2011 14:16

Pewnie tylko maleńkie prywatne kampingi mogą być tak tanie. Te "normalne" są droższe niż najtańsze kwatery.
alula
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alula » 23.07.2011 18:08

chcialam się dopytac, chyba gdzies na forum czytalam o tym, ale znaleźć nie mogę :(
czy jadąc na kemping jest szansa znalezienia wolnego miejsca w sobotę początkiem sierpnia? czy może lepszy pomysłem jest przyjechać w niedzielę rano?
i moze to głupie pytanie, ale jak to z obłożeniem turystycznym? rozklada sie równomiernie czy np. południe jest o wiele bardziej oblegane od np. okolic Zadaru?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone