Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.10.2011 18:07

Andrzej_Monia napisał(a):Witamy. W przyszłym roku wybieramy się w okolice Splitu. Czy może ktoś polecić nam dobry kemping w tych okolicach.
Dzięki z góry. Pozdrawiamy :D


Stobrec = nie byłem, ale wydaje się być dobry :D
Andrzej_Monia
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 19.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej_Monia » 08.10.2011 18:55

Wielkie dzięki.
Pozdrawiamy :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.10.2011 08:17

Andrzej_Monia napisał(a):Witamy. W przyszłym roku wybieramy się w okolice Splitu. Czy może ktoś polecić nam dobry kemping w tych okolicach.
Dzięki z góry. Pozdrawiamy :D



Stobrec i nie tylko

Pozdrav
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 30.10.2011 00:20

darek1 napisał(a):
Aneta_Bini napisał(a):Witam,
w tym roku jade do Chorwacji pierwszy raz, troszkę na spontanie, poniewaz namówili nas (mnie i męża) znajomi ledwie kilka tyg temu. Oni jeżdżą już od kilku lat i tak samo tym razem wybierają się "w ciemno", jednak obawiam się czy nam się coś znależć... będzie nas 11 osób... jedziemy w już w sobotę. Moje pytanie: czy na kempingu można wypożyczyć namiot czy trzeba miec swój? w przypadku braku własnego namiotu pozostaje tylko opcja wynajecia takiego domku na kempingu?


Droga i serdeczna koleżanko Aneto. Nie wiem czy kolezanka zdaje sobie sprawę co to jest spanie na campigu. Pozwoli koleżanka, że wyjaśnię. Otóż nie ma tam klimy. Wszak wiadomo, że są tam upały, a w namioce w ciągu dnia nie da sie wysiedzieć, a w nocy spać. Brak imtymności. Dużo pijaków i ochlapusów różnych. Wspólne łazienki i toalety. Brak czystości. Złodziejstwo elementów namiotu, a nawet i papieru z kibla. Ciągle zpachane albo zajete toalety. Łażenie po campingu z naczyniami do łazienek i mycie. O molestowaniu to juz chyba nie muszę mówić. Jak popiją to kazda jest ładna bez względu na narodowość. Nawet grube i brzydkie niemki mają wzięcie. Łażenie cudzoziemek po campingi w topless. Myśli koleżanka, że mąż to tak posiedzi spokojnie. Oj nie, natura i zwierzecość w nim się obudzi. Proponuję z całą odpowiedzialnościa wynająć kwaterę. Pozdrawiam.


Teraz to przeczytałem i nasmiałem się co niemiara. Jeździmy z rodziną na kampingi od 6 lat i i jeszcze z takimi kampingami jak w opisie Darka1 się nie spotkałem. Osmioletnia córka, i my zreszta też, nigdzie tak nie odpoczywamy jak na kampingu. Robisz co chcesz i kiedy chcesz, klima wcale nie potrzebna, bo w dzień sie w namiocie nie siedzi tylko nad wodą, albo na hamaczku przed namiotem w cieniu figowców. Nic piękniejszego nie ma jak picie porannej kawki przed namiotem nad brzegiem morza...:) Juz tęsknię...:)
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Rada

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 30.10.2011 00:23

Poradźcie mi prosze, gdzie w przyszłym roku? trzeba powoli juz zacząc planować :) Szukam czegoś małego, kameralnego, jak na razie okolica blizej nie określona. Myślę coś o okolicach Trogiru...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Rada

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.10.2011 00:45

arezi napisał(a):Poradźcie mi prosze, gdzie w przyszłym roku? trzeba powoli juz zacząc planować :) Szukam czegoś małego, kameralnego, jak na razie okolica blizej nie określona. Myślę coś o okolicach Trogiru...


W okolicach Trogiru niestety mało kameralnych kempingów, większych też.

Jeden z tych niewielu to Camp u Dragana

Innych szukaj TU
Ostatnio edytowano 30.10.2011 01:12 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Re: Rada

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 30.10.2011 00:50

Janusz Bajcer napisał(a):
arezi napisał(a):Poradźcie mi prosze, gdzie w przyszłym roku? trzeba powoli juz zacząc planować :) Szukam czegoś małego, kameralnego, jak na razie okolica blizej nie określona. Myślę coś o okolicach Trogiru...


W okolicach Trogiru niestety mało kameralnych kempingów, większych też.

Jeden z tych niewielu to Camp u Dragana

Innych szukaj TU


Super, dziekuje za odpowiedź. Mam teraz przez najbliższy czas co studiować :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Rada

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.10.2011 01:18

arezi napisał(a):Super, dziekuje za odpowiedź. Mam teraz przez najbliższy czas co studiować :)


No to jeszcze studiuj to, co sam kiedyś podałeś

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=742 ... ht=#742782

PS Urodziłem się w Gliwicach, więc odpowiedziałem :wink:
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Re: Rada

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 30.10.2011 01:25

Janusz Bajcer napisał(a):
arezi napisał(a):Super, dziekuje za odpowiedź. Mam teraz przez najbliższy czas co studiować :)


No to jeszcze studiuj to, co sam kiedyś podałeś

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=742 ... ht=#742782

PS Urodziłem się w Gliwicach, więc odpowiedziałem :wink:


Jaki ten świat jest mały..:)
Te linki cały czas trzymam i tez będę studiował, tak sobie tutaj napisałem po rady od bardziej doświadczonych, może a nóż ktoś, coś i gdzieś :)
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 30.10.2011 02:36

Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.10.2011 14:35

Okolice Trogiru i nie tylko.

Pozdrav
Użytkownik usunięty
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.12.2011 15:27

arezi napisał(a):Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?


Byłem i warto :lol: A jeśli do tego masz jeszcze ponton.... 8)
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 09.12.2011 15:33

smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?


Byłem i warto :lol: A jeśli do tego masz jeszcze ponton.... 8)


Jakiś tam mam..:) nie jest on na jakies wyprawy dalekomorskie, ale popływac się da.
Użytkownik usunięty
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.12.2011 16:26

arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?


Byłem i warto :lol: A jeśli do tego masz jeszcze ponton.... 8)


Jakiś tam mam..:) nie jest on na jakies wyprawy dalekomorskie, ale popływac się da.


Jeśli obierzesz kamping Jazina w Tisno , to znajdziesz tam dużo bezpiecznego miejsca do pływania pontonem.

Po obu stronach kempingu są osłonięte zatoki.
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 09.12.2011 16:33

smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?


Byłem i warto :lol: A jeśli do tego masz jeszcze ponton.... 8)


Jakiś tam mam..:) nie jest on na jakies wyprawy dalekomorskie, ale popływac się da.


Jeśli obierzesz kamping Jazina w Tisno , to znajdziesz tam dużo bezpiecznego miejsca do pływania pontonem.

Po obu stronach kempingu są osłonięte zatoki.


Musze go sobie pooglądać. Dzieki za porady.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone