Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.12.2011 16:58

arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?


Byłem i warto :lol: A jeśli do tego masz jeszcze ponton.... 8)


Jakiś tam mam..:) nie jest on na jakies wyprawy dalekomorskie, ale popływac się da.


Jeśli obierzesz kamping Jazina w Tisno , to znajdziesz tam dużo bezpiecznego miejsca do pływania pontonem.

Po obu stronach kempingu są osłonięte zatoki.


Musze go sobie pooglądać. Dzieki za porady.


Strona południowa kempingu jest mniej zalesiona, a raczej zarośnięta figowcami i oliwkami. Przy mocno wiejącym "Jugo" (mieliśmy dwie noce i jeden dzień mocnego wiania w sierpniu tego roku) trzeba mocno zamocować namiot (ale na innych kempingach w czasie jego wiania było dużo gorzej)Za to zatoka była spokojna w przeciwieństwie do strony północnej.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.12.2011 16:59

arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?


Byłem i warto :lol: A jeśli do tego masz jeszcze ponton.... 8)


Jakiś tam mam..:) nie jest on na jakies wyprawy dalekomorskie, ale popływac się da.


Jeśli obierzesz kamping Jazina w Tisno , to znajdziesz tam dużo bezpiecznego miejsca do pływania pontonem.

Po obu stronach kempingu są osłonięte zatoki.


Musze go sobie pooglądać. Dzieki za porady.

Co do Murteru to ...... warto... piękna wyspa, połączona z lądem małym zwodzonym mostkiem.... Mój opis z 2008 roku

Pozdrav :papa:
Użytkownik usunięty
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.12.2011 17:05

Leszek Skupin napisał(a):
arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?


Byłem i warto :lol: A jeśli do tego masz jeszcze ponton.... 8)


Jakiś tam mam..:) nie jest on na jakies wyprawy dalekomorskie, ale popływac się da.


Jeśli obierzesz kamping Jazina w Tisno , to znajdziesz tam dużo bezpiecznego miejsca do pływania pontonem.

Po obu stronach kempingu są osłonięte zatoki.


Musze go sobie pooglądać. Dzieki za porady.

Co do Murteru to ...... warto... piękna wyspa, połączona z lądem małym zwodzonym mostkiem .... Mój opis z 2008 roku

Pozdrav :papa:



Niektórzy pod tym mostkiem zostawili sporo zdrowia ( łodzi), widziałem niezłe ślady. 8O
toyociv
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) toyociv » 16.02.2012 15:17

Jestem tutaj nowy więc na wstępie witam wszystkich.

Nie chce zakładać nowego tematu, żeby nie robić bałaganu.

W tym roku wraz z dziewczyną planujemy wybrać się motocyklem pod namiot. Chcemy przejechać całą chorwację dojeżdżając do Dubrovnika.

W skrócie : czy możecie nam polecić tanie pola namiotowe o przyzwoitych warunkach ? nie chcemy płacić po 40 euro za dzien (2 os+motocykl+namiot/bez prądu). Słyszeliśmy o Campingu Orasac pod maslinom, ale chcelibyśmy mieć chociaż z 2 -3 do zatrzymania się po drodze.

Z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2012 15:33

toyociv napisał(a):W tym roku wraz z dziewczyną planujemy wybrać się motocyklem pod namiot. Chcemy przejechać całą chorwację dojeżdżając do Dubrovnika.

W skrócie : czy możecie nam polecić tanie pola namiotowe o przyzwoitych warunkach ? nie chcemy płacić po 40 euro za dzien (2 os+motocykl+namiot/bez prądu).


Całą Chorwację od Istrii do Dubrovnika :?:

I w jakim terminie :?:
toyociv
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) toyociv » 16.02.2012 15:55

Powiedzmy od Senj. Chorwację powyżej tej miejscowości już kiedys za dzieciaka zwiedziałem z rodzicami, interesuje mnie południe. Jeden ciekawy kemping poniżej Senj (z 10km od) znam, więc najbardziej okolice między ZADAREM i Dubrovnikiem.

Celem jest zwiedzenie możliwie jak największej liczby miast, lecz wszystko amatorsko. Niekiedy posiedzieć na polu namiotowym, niekiedy wyjść na przyjemny spacer w pięknem chorwackiej scenerii.

Liczymy, że do Senj dojedziemy "na raz", a jeśli pogoda lub zmęczenie nie pozwoli to gdzieś na początku chorwacji się prześpimy.

Termin ? Powiedzmy od 1.07 do ok 14-15.07
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2012 16:48

W Senj jest kilka małych kempingów.
W okolicy Zadaru polecam kilka małych przydomowych kempingów w Sveti Petar.
W pobliżu Dubrovnika masz "Pod Masliną" lub szukaj w Slano

Polecam stronkę: http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzava=2
toyociv
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) toyociv » 17.02.2012 02:30

Dzieki wielkie za pomoc ;)
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 22.02.2012 10:40

Leszek Skupin napisał(a):
arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):
smoki3 napisał(a):
arezi napisał(a):Wyspa Murter - co Wy na to? był ktoś, warto jechać? jest spokój i cisza?


Byłem i warto :lol: A jeśli do tego masz jeszcze ponton.... 8)


Jakiś tam mam..:) nie jest on na jakies wyprawy dalekomorskie, ale popływac się da.


Jeśli obierzesz kamping Jazina w Tisno , to znajdziesz tam dużo bezpiecznego miejsca do pływania pontonem.

Po obu stronach kempingu są osłonięte zatoki.


Musze go sobie pooglądać. Dzieki za porady.

Co do Murteru to ...... warto... piękna wyspa, połączona z lądem małym zwodzonym mostkiem.... Mój opis z 2008 roku

Pozdrav :papa:


Dajcie proszę jakieś namiary na kamping Jazina w Tisno - zaciekawił mnie :) może w tym roku...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Mam :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2012 10:50

AnaSz napisał(a):Dajcie proszę jakieś namiary na kamping Jazina w Tisno - zaciekawił mnie :) może w tym roku...


http://www.tisnotour.com/hr/autokamp_jazina_tisno.php
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 23.02.2012 11:11

Janusz Bajcer napisał(a):Witaj Mirku, dzięki za namiary - Kemping Gentille :D

Ja natomiast polecam w postach nazwy miejscowości pisać dużymi literami oraz stosować polskie znaki :!:


Witaj Janusz :)
zaczynamy poszukiwania miejsca wakacji w tym roku. Fajny ten Auto Kamp Gentile? byłeś? na stronce widać tylko kampery czy namiociki też można rozłożyć?
Poprzedni jest duży wolę ciche maleństwa :)
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.02.2012 11:51

Witam - nie byłem na tym kempingu.
Na strocce widze też namioty, więc wozna je tam rozbić :lol:

Więcej kempingów w tej okolicy masz tu: http://www.pakostane.hr/hr/smjestaj/kampovi
brys
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 26.04.2009
Małe przydomowe kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) brys » 24.02.2012 22:16

Witam,
zamierzam jechać w tym roku pod namiot do miejscowości Sv. Filip i Jakov. Nie chcę jechać do dużych kempingów w tej miejscowości. Wiem, że jest kilka mniejszych przydomowych, prywatnych kempingów, ma ktoś może jakieś namiary lub był tam i może coś polecić ( nie jestem zainteresowany tymi dużymi).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.02.2012 22:21

Byłem kilka lat temu ma małym przydomowym kempingu w Sveti Petar na Moru - jest tam ich kilka.

http://www.chorvatsko.cz/kemp/minidalm.html
Ostatnio edytowano 25.02.2012 11:27 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Małe przydomowe kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.02.2012 08:40

brys napisał(a):Witam,
zamierzam jechać w tym roku pod namiot do miejscowości Sv. Filip i Jakov. Nie chcę jechać do dużych kempingów w tej miejscowości. Wiem, że jest kilka mniejszych przydomowych, prywatnych kempingów, ma ktoś może jakieś namiary lub był tam i może coś polecić ( nie jestem zainteresowany tymi dużymi).


Cześć
forum/viewtopic.php?p=741647#741647
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone