Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Informacje o kempingach w rejonie Zadar - Split

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.05.2011 10:25

Pirovac


Camp Miran

Irek G napisał(a):Dwa lata temu byłem na campie "MIRAN" w Pirovacu - ok 20km przed Sibenikiem.
Ceny na średnim poziomie , czysto , cicho i wtedy (przełom lipiec/sierpień) było bardzo dużo wolnego miejsca - ja z namiotu do wody miałem może 5m.


Janusz Bajcer napisał(a):Ni ma widoku na pełne morze, bo tem kemping leży nad zatoką głęboko wcinającą się w ląd.


Irek G napisał(a):
Gajus.ems napisał(a):
Irek G napisał(a):
Polecam Camp MIRAN w Pirovacu


Irku mógłbyś napisać coś wiecej o campie MIRAN np odległośc od morza, zadrzewienie, pojemność / w przybliżeniu oczywiście/ jakość sanitariatów i ewentualne wyposażenie w lodówki.
z góry dziękuję
GAJUS


Camp jest podzielony na dwie strefy. Ja wybrałem " droższą" o ok. 10kun/dzień , ale za to namiot miałem 10m od wody , a jak był odpływ ok.14-15m. Sanitariaty czyste , z wodą ciepłą nie było problemów.
Prąd był bezpłatny. Za 13 dni ( 2os. dorosłe+ dziecko 4 lata + samochód + namiot ) wyszło ok 1700kun
Jest osobny placyk na campie "ala" FKK
Cisza , spokój , może 200m od magistrali. Na terenie jest także hotel i domki do wynajęcia , ale drogie. Jeśli będziesz potrzebował namiarów daj znać poszukam ich stronkę
Pozdrawiam
...i tak polecam camp MIRAN . Jak byłem pod koniec lipca camp był wypełniony może w 10 - 20% Tak wię z miejscem nad wodą spoko - ale trochę szczęścia sie przyda
Pozdrawiam Irek

(Post/ceny z roku 2005 - przyp. autora)

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.05.2011 13:18

Podstrana


Camp Tamaris

Klik

Janusz Bajcer napisał(a):W Splicie zjazd z autostrady... Wjeżdżamy na magistralę adriatycką, pierwszy kemping Tamaris w Podstramie , odpuszczamy-za blisko "jadranki", z drogi widać, że mały i zapełniony, jedziemy dalej ...


************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.05.2011 13:27

Poljica


Nie znalazłem żadnego kempingu.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.05.2011 12:25

Primošten


Camp Adriatiq

Janusz Bajcer napisał(a):Na nim można zarezerwować parcelę przy samym morzu lub liczyć na szczęście, że znajdzie się wolne miejsce bo ktoś będzie je opuszczał, ale to raczej nie w sezonie.



************************************************************

Camp Tomas

Klik

IgnisDriver napisał(a):byłem i wiem, że jest wspaniały.


ally napisał(a):Idealny dla przyczep :D ,też byłam tam z przyczepą.


petr napisał(a):W zeszlym roku zajrzalem na ten camp, sam kamping nie ucierpial w pozarze poza kilkoma drzewami na samycm brzegu campu, okolica dookola wyglada przygnebiajaco same wypalone polacie leza resztki nadpalonych drzew. Jak dla mnie warunki mizerne , brak pradu , ciepla woda jest z ogrzewanych sloncem baniakow. Ja to miejsce nazwal bym polem biwakowym a nie campingiem.

(wpis z 2009 roku - przyp. autora)

************************************************************



Powrót do spisu
Ostatnio edytowano 26.05.2011 07:40 przez Vjetar, łącznie edytowano 2 razy
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.05.2011 12:31

Razanj


Nie znalazłem żadnego kempingu.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.05.2011 11:11

Rogoznica


piotrs napisał(a):W samej Rogoznicy są dwa przydomowe campy dodatkowo tuż obok jeden przydomowy (nad tą samą zatoką, nad którą leży Rogoznica) w miejscowości Stupin Celine. Najbliżej centrum miejscowości jest camp, który bodajże nazywa się Marko już od wjazdu do Rogoznicy są drogowskazy prowadzące do niego. Camp ten mieści się na wyspie - centrum (jak już poczytałeś coś o Rogoznicy to wiesz, ze jest połączona groblą z lądem) Camp o tyle fajny, że choć bliko city to jednak spokój i cisza no i jest dość malutki. Jeśli chcesz być bardziej z boku to polecam Stupin Celine - też łatwo trafić: mijasz zjazd do Rogoznicy jedziesz jakiś 1 km i masz już drogowskaz na Zatoglav i przy nim drogowskaz Camp Stupin, droga skręca praktycznie zawracając i ostro w dół, po jakiś 100 metrach na końcu zatoki mały camping przydomowy.
W samej Rogoznicy jest podobno jeszcze jeden przydomowy, ale do niego nigdy nie dotarłem, gdyż wcześniej było bardzo fajne winko przezpłotowe ;) czyli podawane przez sympatycznego staruszka Mirko via płot (tak, aby jego żonka nie widziała) :)

Cypisek88 napisał(a):jest jeszcze jeden idąc z Zaćewa nie asfaltową drogą w kierunku Rogoznicy

piotrs napisał(a):do wszystkich powinieneś dojechać, ten w stronę Zeceva jest od strony otwartego morza i tam jest dość łagodnie, ten w centrum jest w centrum :) i w zasadzie mozesz sobie wybrać gdzie chcesz chodzić nad morze (z jednej strony stromo z drugiej płasko, ten w Stupin jest nad końcówką zatoki (dość wąskiej), ale zejście jest łagodne (kamyczki).

j23 napisał(a):ten camp to jest przydomowy i leży w Stupinie 2km od Rogaźnicy, na samym końcu fiordu, dziura, zero attrakcji, ale do morza ze 20m, bo na wprost jest przystań dla łódek.

piotrs napisał(a):filip:
W Rogoznicy i okolicy masz trzy w miare małe campy. Najbliżej Zeceva jest camp Marko http://autokampmarko-rogoznica.com/about_us.html ten jest średniej wielkości, w samym centrum na wyspie (mały) oraz w Stupin Celine 1 km za Rogoznicą (najmniejszy).



Camp Marko
Klik

Kevlar napisał(a):Przy camp Marko jest plaża Lozica. Bardzo fajna, z widokiem na otwarte morze. W środku nie byłem ale z zewnątrz budynki na campie wyglądały na odnowione i zadbane. Szkoda tylko że nie przy samym morzu. Do morza jakieś 200-300 m.


maslinka napisał(a):...w Rogoźnicy, w której mieliśmy wylądować w tym roku. Ale camping "Marko", widziany w necie, nie wyglądał szczególnie zachęcająco. Przechodziliście koło niego? Wyglądał fajnie na żywo?


weldon napisał(a):Mieszkaliśmy koło Marko.
To znaczy, camp był bardziej w głębi lądu.
Osobiście bym tam nie zamieszkał, ale bardziej ze względu na położenie,
niż na warunki, które wyglądały na przyzwoite.


maslinka napisał(a):No właśnie o to położenie mi chodziło. Głównie o to. Do morza chyba z 300 metrów miało być.



weldon napisał(a):Marko jest opisany jako "Kamp", natomiast my mieszkaliśmy tak gdzieś koło L z napisu Lozica.
Obrazek

Z Marko jest blisko do Lozicy i do plaż Superine i Zecewarskiej.



************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.05.2011 09:40

Seget


Camp Seget

Klik
Klik

Janusz Bajcer napisał(a):Notomiast kamp Seget nie ciekawy, wprawdzie nie byłem, ale
widziałem go jadąc z Primosten do Trogiru-raczej "patelnia" i plaża
na wprost portu Trogiru (a więc woda też nie ciekawa)
pozdrawiam

(wpis z 2005 - przyp. autora)

Gajus.ems napisał(a):Bardzo lubię ten camp, wg mnie jest fajnie położony z widokiem na wyspę CIOVO i mjsc TROGIR. Jest połozony niemalże nad samą wodą, z campu spokojnie można obserwować kąpiące się w morzu dzieciaki. Zaplecze sanitarne nie jest jakieś oszałamiajace, ale trzyma się standartów. Camp wyposażony jest w boxy lodókowe. Nie wiem czy w tym roku bedzie czynny sklep / w roku 2002 był, w 2003 już nie/. Do plusów zaliczyłbym bliskość TROGIRU ok 3 km, oraz fajną promenadkę nadmorską biegnącą od ciekawej wioski-portu SEGET do kompleksu wypoczynkowego MEDENA. Zaraz za tym kompleksem znajduje się piniowy las z drogą co campu VRANICA-BELVEDERE. Bardzo podoba mi się "klimat" osody portu-Seget, taka miniaturka Trogiru/kilkaset metrów od campu SEGET/ w której znajduje się pare uroczych knajpek. Sam camp nie jest połozony bezposrednio nad magistralą, prowadzi do niego zjazd z magistrali do mjsc. Seget. Jesli rozbijesz namiot bezposrednio przy ogrodzeniu to mogą przeszkadzać odgłosy licznych tu skuterów i motocykli. Z campu można odbyć ciekawą wycieczkę pieszą do mjsc. Seget Gorny do którego prowadzą liczne serpentyny, ale widoki są naprawdę wspaniałe, i oczywiście samego TROGIRU który jest jedną z pereł CRO. Woda moim zdanie też jest w porzadku, ale faktycznie jak to w zalewie nie równia się z wodą w południowej Dalmacji. Minus to sama plaża, a właściwie to jej brak, bo trudno nazwać plażą 1,5 metrową żwirkową przestrzeń pomiedzy promenadą a wodę. Znaczna część gości campu opala sie na betonowym pomoście znajdujacym sie na wprost bramki campu. Nie do końca zgadzam sie z JANUSZEM, że ten camp to "patelnia", napewno znaczna jego część, bo inna jest dobrze zadrzewiona. Osobna sprawa to znalezienie miejsca w tej zadrzewionej części. W odległości ok 1 km od campu jest kilka małych marketów. Osobiście w tym roku początkiem lipca chyba spędzę na tym campie tranzytowo ze 2 dni w drodze na południe, jako alternatywę do campu ADRIATIC w Primosten, który wg mnie ma same zalety tylko jedna istotną wadę tz. jest poprostu drogi...

(wpis z 2005 - przyp. autora)

juli napisał(a):Ano jest jeszcze włąsnie kamp Seget tuż koło Trogiru, ale raczej nie da się z niego dojść spacerkiem do samego miasteczka (chyba że ktoś lubi spacer po ruchliwej drodze bez poboczy). Byłam tam jakieś 4 lata temu więc mogło się coś zmienić. Wtedy kamp był bardzo miły i czysty, nieduży, częściowo ładnie zadrzewiony, przy kampie mały sklepik. Wtedy był to najtańszy kamp na jaki udało nam się w Chorwacji trafić, za 2 osoby + namiot i samochód kosztował jakieś 70 kun. Przy samym kampie nie ma plaży, tylko betonowy placyk, do ładniejszego miejsca trzeba się przejść ciut w prawo. Wzdłuż kampu biegnie ładna promenadka spacerowa, w lewo prowadzi do malutkiej rybackiej wioseczki z fajnymi knajpkami rybnymi, w drugą stronę aż do kampu Belveder.

(wpis z 2004 - przyp. autora)

Boniek napisał(a):Nie wiem jak tam wanijca belvedere bo nie byłem, ale jeśli chodzi o Seget to tak: mały(zbyt mały) położony wzdłuż głownej drogi, plaża beton i mnóstwo pieniącego się zielska. Wszedłem i wyszedłem i szczęśliwie trafiłem do cudownego kampu Rażac( pogranicze Trogiru i Okrug Gornji.
Pozdrawiam.

(wpis z 2004 - przyp. autora)


************************************************************

Camp Vranjica Belvedere

Klik
Klik

plis napisał(a):Byłem w tym miejscu, wprawdzie pod namiotem, ale to jest w tym samym miejscu.
Plaża jest na miejscu, ale kamienista.
Jest wprawdzie kawałeczek (jakieś 10m) drobnych kamyczków, bo raczej nie nazwę tego żwirkiem, ale większość ludzi chce moczyć się akurat tam
Zejście do plaży jest po schodach i ogólnie plaża robi dobre wrażenie, ale ja po jednym noclegu zdecydowałem się zmienić camp, gdyż mam dwoje dzieci (raczej małych) i nie jest mi na rękę łapać je na tarasach (skarpy)
Poza tym nie lubię chodzić na plażę, wolę na niej być. Szukałem więc (i znalazłem) płaskiego campu przy plaży z łagodnym zejściem do morza.
POZDRAWIAM

(wpis z 2003 - przyp. autora)

jarwoj napisał(a):Byłem tam w lipcu 2002.
Jest to duży camp. Miejsca do rozbicia są nienumerowane, ale wyznaczone jakby parcelami. Lepsze miejsca to te zacienione. Camping położony jest na zboczu. Miejsca biwakowe wyrównane wzdłuż długich, równoległych do linii brzegowej tarasów. Podłoże kamieniste, konieczne są solidne gwoździe i młot do przymocowania namiotu.
Sanitariaty czyste i wystarczająca ilość. Sklep samoobsługowy, barek, restauracja są.
Plaża. Przy brzegu duże kamienie, miejscami drabinki zejściowe, w jednym miejscu brzeg wysypany drobnymi kamieniami z łagodnym zejściem. Plaża długa, za pasem kamieni wybetonowana, dużo cienia w wśród sosnowych drzew. Czystość wody średnia, bogactwo podwodnej flory i fauny również.
Zaletą tego campingu "na lądzie" jest duża odległość od magistrali, czyli nie słychać jej. Bardzo dobra baza wypadowa na zwiedzanie Trogiru i Splitu. Właśnie dla tych zalet osiadłem na krótko na tym campie.
To tyle, jeśli chcesz więcej to pytaj.

(wpis z 2004 - przyp. autora)

ally napisał(a):Ja zrezygnowałam z pobytu na tym kempingu...

(wpis z 2004 - przyp. autora)

Alek70 napisał(a):Cześć,
My byliśmy na tym kampie w zeszlym roku w sierpniu (pierwsze dwa tygodnie). Kamp jest rzeczywiście bardzo ładnie położony, duży, ale miejsce spokojne. Do Trogiru chyba da się dojść piechotą, choć my zawsze podjeżdżaliśmy samochochodem (do skraju miasta to około 4 km, ale do starego to już będzie więcej). Sam kamp bardzo nam odpowiadał, z większych wad mogę wymienić 2: bardzo twarde podłoże (bez młotka nie ma szansy wbić śledzia) no i sanitariaty. Nie chodzi tu o czystość, bo panie sprzątały średnio co 2 godziny, ale mieli jakiś problem z rurami i woda w brodziku nie spływała. Nam to akurat nie przeszkadzało, można było sobie poradzić i ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni. Z zaopatrzeniem nie było problemu, na terenie kampu jest markecik (ceny przystępne) i fajna restauracja. Plaża kamienista (trochę kamiennych bloków skalnych, a troche betonowej wylewki). Woda czysta. choć mogła być cieplejsza. Jakiegoś ogromnego tłoku nie było, zawsze mieliśmy wygodne miejsce. Co do miejscowek, to nic mi na ten temat nie wiadomo. Mozna było robić ciekawe spacery w stronę Trogiu albo do Vranicy (w obie strony wygodny szlak spacerowy). Powodzenia.

(wpis z 2005 - przyp. autora)

Alek70 napisał(a):
mariusz81 napisał(a):Jeszcze jedno pytanko odnośnie tego kampu-juz chyba ostatnie :-)
1. Czy sa na nim wyznaczone jakies strefy, za ktore placi sie wiecej w zaleznosci od polozenia, np. odleglosci od morza?

Nic nam o tym nie wiadomo, nikt nie pytał gdzie się się "rozbiliśmy" ani tego nie sprawdzał, acha... jedna uwaga, nie mieliśmy lodówki owszem pytaliśmy ale podobno nie działały(przynajmniej tak zrozumieliśmy, zresztą ani razu nie widzieliśmy aby ktoś tam coś wkładał lub wyjmował)

(wpis z 2005 - przyp. autora)

mariusz81 napisał(a):Własnie po długim rozmyslaniu, zdecydowałem sie na kamp Belvedere. Wrociłem, wiec opisze swoje wrazenia, moze komus sie przyda. Naprawde dobry kamping, ceny rozsadne, ladnie polozony, plaze typowo chorwackie, czesc wybetonowana-czesc głazy, ale naprawde fajnie. Dodatkowa zaleta to mozna sobie lezec na plazy majac zarowno slonce, jak i cien, kto co woli. plaza z lewej strony kampu patrzac na morze, 10 m, potem 10-15 m lasek i cien, a za nim 10 m promenadki. Prawa czes kampu, jest troche cienia, ale wiekszosc w słoncu. Woda na kampie non stop ciepla, nawet w nocu. Sklep na kampie, nawet dobre ceny, nie sa wygorowane a co najwazniejsze wszystko w nim jest.Kamp podzielony na poziomy, jest ich 8, A,B,C,D-kazdego po 2 pietra.Ceny na kazdym takie same.Rożnia sie poziomem nad morzem, no i odlegloscia.Na piechotke do Trogiru z kampu 1 godzinka,ale warto.Woda generalnie w tamtych regionach gorsza , ale moze to zauwazyc jedynie ten ktory był w innych regionach Chorwacji. Po prostu jest troszke zmacona,ale z ABC ponurkowac mozna.

(wpis z 2005 - przyp. autora)

marek-lodz napisał(a):Dobry kamp dla tych którzy za największą atrakcje mają swoją przyczepkę albo namiot, ale tylko dla nich!!! Omijać z daleka! Przy wodzie beton, zejscie do wody metalowymi schodkami jak do basenu. Jest kawałek żwirowej plaży o długości 2,5m (bez przesady!) Ten kamp to turystyczna fabryka z wypoczynkiem nic nie wspólnego. Spałem tam jedną noc i z pewnością już nigdy na belvedere!
pzdr

(wpis z 2006 - przyp. autora)

Pawel67 napisał(a):Niestety to prawda - serdecznie odradzam. Proponuję jechać w ciemno. Zawsze możesz obejrzeć kamp, jeżeli ok zostajesz, jeśli nie to jazda dalej. Nie omijaj małych, nierozreklamowanych kampów.


Erver napisał(a):jak kto chce przykukac tragiczne warunki moge podesłac troche fotek erver (at) o2 pl w temacie foto cro prosze umieszczac :)
Nie jedzie tam !!! serdecznie odradzam pozdro4all

(wpis z 2006 - przyp. autora)

ally napisał(a):...opienie na temat tego kempingu są różne.
Osobiście byłam tam dawno temu ale ... zmieniliśmy ten kemping na Adriatic w Primosten po jednym dniu... przede wszystkim z uwagi na kiepsą plażę i adriatyk, który niestety nie przypomniał tego który widzieliśmyw innych rejonach HR...

(wpis z 2008 - przyp. autora)

binkowskig napisał(a):Witam. Byłem 2 razy na campingu Vranjica-Belvedere koło Trogiru. Sam camping jest położony kaskadowo . Plaże są dosyć wąskie, żwirowe, z trawiastymi podestami. Można również chodzić na plaże , które znajdują sie obok campingu...tuż za płotem. Z campingu roztacza się piękny widok na liczne wyspy znajdujące się na morzu. Trogir oddalobny jest o 4 kilometry. Camping ma połączenie z Trogirem drogą morską....łódki. Woda jest czysta a dno opadające. Byłem tam ze swoją 2 letnią córką i było ok. Pozdrawiam g

(wpis z 2010 - przyp. autora)

************************************************************



Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.06.2011 09:15

Sevid


Nie znalazłem żadnego kempingu.

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.06.2011 09:52

Sveti Petar na Moru


Janusz Bajcer napisał(a):Strony kempingów w Sveti Petar nie ma, bo to są małe przydomowe kempingi i jest ich tam kilka. Rezerwować nie trzeba.
Plaże w Sveti Petar są częściowo betonowe częściowo żwirowe.


Janusz Bajcer napisał(a):Parę kilometrów dalej w Sveti Petar kilka przydomowych kempingów

szczegóły w relacji

i jeszcze tu


************************************************************

Camp Filko

Filko

horacio napisał(a):...wybraliśmy kawałek dalej w Sv. Petarze "Filko" i całkiem fajnie, chociaż nie ma lodówek i chyba drożej (30 kuna/osoba, 20 dziecko, 30 szator i 20 samochód), za to luźno, czysto i nad morzem, plaża przestronna acz betonowa.

(wpis z 2005 - przyp. autora)

************************************************************

Camp Punta II

mruczycho napisał(a):Ten camping to Ponta 2 własciciel to Bożko przyjazna dusza.
Pobyt z przyczepą , dobrze jest zarezerwować miejsce telefonicznie
tak robią Słoweńcy.Niemcy,Holendrzy.
Zdjecia Panoramio
Punta 2
Pies
Lokalizacja


Zibuś napisał(a):CZESC BOLO! SVETI PETAR JEST RZECZYWIŚCIE EKSTRA. BYŁEM TAM Z RODZINKĄ CZTERY RAZY.ZAWSZE MIESZKAMY NA KAMPINGU PUNTA U MITRE JURIŚIĆ-a .NAMIOT MAM ROZBITY W GAJU OLIWNYM OK 50m OD MORZA,COŚ WSPANIAŁEGO...W TYM ROKU WYJEŻDŻAM 10.07 I MYŚLĘ ŻE PUNTĘ ZNOWU ODWIEDZĘ. POZDRAWIAM!!!

(wpis z 2006 - przyp. autora)


************************************************************



Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.06.2011 10:35

Šibenik


Camp Solaris

Klik

petr napisał(a):My bylismy na Solarisie ze wzgledu na dzieciaki, dla nich tam jest duzo atrkacji , ale nie kazdy lubi takie duze campy.


piotr68 napisał(a):Skoro lubicie duże campingi Solaris będzie bardzo dobrym wyborem. ceny stosunkowo niewysokie jak na Chorwację, a standard całkiem niezły.
Niestety od początku lipca jest już zdecydowanie tłoczno i ciasno (trudno o miejsce). Poza tym jest to duży kompleks z wieloma atrakcjami. My byliśmy w drugiej połowie czerwca i byliśmy bardzo zadowoleni. W okolicy także sporo do zwiedzania.


petr napisał(a):Kamping podzielony jest na strefy A,B, C . Najatrakcyjniejsza jest strefa A pierwsza linia od przbrzegu i oczywiscie najdrozsza i malo zacienionego miejsca zreszta ta strefa nie warto sobie zawracac glowy bo i tak zawsze jest na full zajeta . Strefa B to najwieksza powierzchniowo strefa w zasadzie cala na zadrzewionym terenie . Sterfa B ma dwa rodzaje parcel (tak bylo rok temu) jedna czesc to wydzielone konkretne miejsca z dostepem do wody odplywu pradu TV sat i internetu , druga to dowolne miejsce w obrebie strefy i tam tylko jest prad. Ostatnia strefa C to malo atrakcyjna na sloncu na samym koncu kampu pod plotem bez wydzielonych parceli z dostepem tylko do pradu.


petr napisał(a):W Solarisie w sumie bylismy 4 razy i rok temu bylo najmniej ludzi moze to sprawa kryzysu? ze znalezieniem fajnego miejsca problemu nie bylo w zonie B. Plaza najblizsza na wprost campingu jest zwirowa, betonowego nabrzeza jest jest tam juz niewiele . Wiekszosc plaz na Solarisie sa zmodernizowane na zwirkowe. Solaris to wielki kompleks z hotelami i kampingiem plusem jest to ze mozna korzystac z calej infrastruktury osrodka czyli lacznie z basenami przy hotelach, na kampie jest jest jeden basen. Tutaj http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=179 ... c&start=60 wstawilem kilka fotek z zeszlorocznego pobytu.


BRS napisał(a):Też byłem rok temu, w sierpniu i było rzeczywiście mało ludzi.
Ogólnie cały kompleks podobał mi się, dużo atrakcji, polecam wynajem skuterów wodnych:) W tym roku też jade tam w sierpniu.


adamole napisał(a):No i jednak nie Solaris. Jakoś nam się nie spodobało. I wylądlowaliśmy w końcu w Zatonie pod Zadarem. I też nie bardzo. Więc jutro zwijka i z powrotem w kierunku południa Chorwacji, może znajdziemy coś dla siebie.


wraczek napisał(a):Witam
wczoraj wrócilismy z CRO, siedzielismy 8 dni w Solarisie, podziele się z wami plusami i minusami z tego kempingu i tak
plusy
- nowe podłączenia do prądu (juz euro)
- tam gdzie prąd i woda,net
- plaża wysypana żwirkiem (dla jednych plus dla innych minus)
- czysto
- więcej atrakcji na kempingu przy hotelu(kawiarenki)
- 10 % rabatu za 2 pobyt
minusy
- nic nie zrobili z łazienkami(dość czysto ale wszystko już stare i poniszczone)
- co dzień zwala sie kupa ludzi po 15.00 na plaże
- nie mili wręcz nie przyjaźnie nastawieni chorwaci co mieszkają na kempingu(byłem świadkiem jak chcieli sie rozbić rodacy jak tylko odeszli zaraz poustawiali na tym miejscu deski do pływania, potem ruch powtórzyli przy austryjakach)
- zabranie kawałka kempingu na przyczepy do wynajęcia(szkoda był tam fajne miejsce)
- rozebranie murka odgradzającego plaże od kempingu
- utworzenie stref których oni sami sie nie trzymają
a tak było "bajkowo" (jak mówi znajomy góral)
Pozdrawiam



petr napisał(a):Sprawa z kladzeniem desek przez chorwatow pewnie miala miejsce w strefie C lub B tam gdzie nie ma wyznaczonych parceli, nie bronie ich ale stwierdzam ze nasi rodacy postepuja dokladnie tak samo np ustawiajac samochody . W tym roku bylo tam wyjatkowo luzno bez problemu mozna bylo trafic parcele w kazdej ze stref. Tam gdzie wymienione sa skrzynki elektryczne mozna pobierac wiecej mocy bezpieczniki 16 A nie jak w starych 6A. Pozatym maja one tez odplyw wody i TV Sat. Solaris opuscilismy przed poludniem 7 VIII w piatek dostajac rachunek z 10 % rabatem.


petr napisał(a):Od powrotu minęło już troche czasu, wrzucam kilka fotek z campingu Solaris

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


krystek napisał(a):Dla mnie ten kemping to pomyłka. Namiot na namiocie lub przyczepie, totalny brud i milion ludzi, przynajmniej w sezonie. Tymczasem ok. 3 km od niego jest "Zablace", gdzie jest taniej i spokojniej.


Arek S. napisał(a):Nie znam pozostałych, ale zaliczyłem kilka kempingów w Chorwacji i na pewno mogę polecić Rudine-Orasac. Pobyt tam to czysta, niezmącona przyjemność. Bardzo dobre sanitariaty, małe zagęszczenie ludźmi, sporo cienia (w porównaniu do niektórych innych kempingów to wręcz las - żartuję :lol: ), urocza plaża, trawa.
Wspominany w innej wypowiedzi Solaris koło Szybenika jest co najwyżej średni - od strony infrastruktury w porządku, ale w ścisłym sezonie będzie ogromnie zatłoczony. Byłem tam na samym początku lipca - było OK, ale jak w następnym roku pojechałem tam pod koniec lipca, to byłem bardzo rozczarowany.
Życzę udanego wypoczynku!
Arek

(wpis z 2003 - przyp. autora)

anka napisał(a):typowa komuna z betonową plażą :twisted: Anka

(wpis z 2003 - przyp. autora)


Solaris - mobile home:
petr napisał(a):Byłem 5 razy na Solarisie, ale mieszkalismy w namiocie. Te domki oglądałęm tylko z zewnątrz i to co przez okno udało sie zobaczeć, są one nowe wyposażone kompletnie , mają klime. Ale jak dla mnie jedna wada - cena 152 euro za dobe, w czasie wakacyjnym i ścisły termin przyjazdu i wyjazdu od soboty do soboty.


************************************************************

W okolicy:

Klik

************************************************************



Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2011 08:22

Solin - Ruiny rzymskiego miasta


Nie znalazłem żadnego kempingu w najbliższym sąsiedztwie.


************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2011 08:42

Split


Camp Stobreč

Klik
Klik
Klik
Klik

halfron napisał(a):Witam,

Byłem na tym campingu z żoną pod koniec sierpnia.
Ogólnie rzecz biorąc nasz pobyt był nastawiony na podróż od kempingu do kempingu wiec zawijaliśmy do kilku. Podsumowując od Splitu do Korculi ten w Stobrec był najlepszy. Super standard (***), zadbane i czyste sanitariaty, uliczki, oswietlenie, nie ma problemu zeby sie rozbijac nawet w nocy. Na stronie kampingu troche nieaktualne zdjecia ponieważ obecnie jest tam usypana plaza piaszczysta. Jeden minus woda nie jest juz tak przejrzysta z powodu właśnie piasku, ale wystarczy przejść na inna plażę żeby popływać z fajką :).
Szczerze polecamy ten camping z żoną i już planujemy niedługo tam wrócić czyt. nastepne wakacje:)

(wpis z 2007 - przyp. autora)

krystek napisał(a):Tylko zastanawia mnie, czy pobliskie ujście rzeki nie dostarcza podobnych atrakcji, jak ujście Krka w okolicy Szibenika- w tym roku na początku sierpnia woda była lodowata ...

(wpis z 2007 - przyp. autora)

ziomek napisał(a):Camp Stobrec jest dosyć czystym campingiem jest faktycznie blisko Splitu
dla mnie podstawowy mankament to ruchliwe skrzyżowanie i przelotowa ulica przy której znajduje się Stobrec więc może nie dyskoteka tu może doprowadzić do szłu ale samochody skutery i inne cudactwa jeżdżą i trąbią bez umiaru :cry:

(wpis z 2009 - przyp. autora)


Aglaia napisał(a):Byłam na tym campie w 2007. Wspominam bardzo niemiło bo:
(i) ruchliwe skrzyżowanie
(ii) w okolicy niewielki wybór knajpek, w których można by zjeść coś dobrego,
(iii) bardzo twarda ziemia, trudno było dobrze rozbić namiot a że zapowiadali deszcze i wiatry było to konieczne
(iv) straciłam tam komórkę i ładowarkę do baterii.


ziomek napisał(a):camp Stobrec okolice Splitu - przy drodze głównej /skrżyżowanie/ dobry jeżeli ktoś chce zwiedzić Split :)

(wpis z wątku pt. Kempingi które należy omijać z daleka)

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2011 09:22

Srima = Vodice


[url=http://]Mini-camping Bonaca[/url]
Brak strony www.
Address: Vodice / Srima, Srima IV/99, (Dalmatia-Šibenik region)
Capacity people 66

************************************************************

[url=http://]Mini-camping Maestral[/url]
Brak strony www.
Address: Vodice / Srima, Srima III/43, (Dalmatia-Šibenik region)
Capacity people 36

************************************************************

Camp Imperial

Klik
Klik
Klik
Klik

maniust napisał(a):I tak dojechaliśmy do Vodic na camp Imperial.
Jest cudnie , miejsca fuull , ludzi praktycznie nie ma prócz kilku Hymerów ,wtyczki są bez problemu , zostajemy .... :)

Obrazek

Teraz zostało tylko się rozpakować ....... :)

Obrazek

Już rozpakowani )

Obrazek

i nareszcie zaczynamy nasz upragniony odpoczynek :lol: :lol: :lol: :lol:

maniust napisał(a):No to jak już rozpakowani , to czas na krótki rekonesans po campie i oczywiście w końcu zamoczenie cielska w Jadranie :D

Nasza plaża na campie Imperial :D

Obrazek

Obrazek

Widok z campu na Vodice :D

Obrazek

Oczywiście już wcześniej dość sporo naczytałem się o campie Imperial i Vodicach , że tłumy itd .... itp.

Pragnę jednak powiedzieć że we wrześniu tych tłumów się tak nie odczuwa.
Ludzi nie ma dużo , parcel wolnych mnóstwo i naprawdę przepiękne ,wolne apartany (o tym będzie póżniej w trakcie pieszej wycieczki do Srimy) , miejsca na campie wolnego odgroma , mobile home na campie wolne , na plaży miejsca dosyć i nie ma tłoku.
Promenadą do Vodic 10 min piechotką , wzdłuż gdzie pełno super fajnych knajpek i o dziwo nie zaludnionych 8O ...ale przecież mamy wrzesień. :)

Myślę ....aż strach pomyśleć co tu się dzieje lipiec - sierpień.

Zatem żyć nie umierać i będąc po rekonesansie na campie jesteśmy szczęśliwi , że tu trafiliśmy. :D :D :D


izasz napisał(a):W zeszlym roku byliśmy na kampie imperial w Vodicach bylo extra.

(wpis z 2004 - przyp. autora)

************************************************************

Camp Ivona
Brak strony www.

Mr_Kubos napisał(a):Nocowaliśmy na campingu "Ivona". Jest to bardzo czysty i godny polecenia camp, a właściciele są przemiłymi ludźmi. Dodam, że ceny były jak w Polsce w komfort lepszy. Za 2 osoby, namiot, auto, prąd i klimatyczne zapłaciliśmy 96 kun/ dzień. www.autocamp-ivona.com

(wpis z 2006 - przyp. autora)


************************************************************


Powrót do spisu
Ostatnio edytowano 07.06.2011 10:10 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2011 10:24

Sukosan


[url=http://]Mini-camping Malenica[/url]
Brak strony www.
Address: Sukošan, Mala Makarska , (Dalmatia-Zadar region)
Capacity people 60

Gośka napisał(a):Polecam camp malenica w sukostanie to cichy przydomowy camp nikt w nocy nie hałasuje i plaża jest spoko. Maduz tam nie ma a jeżowców bardzo mało. Camp jest bardzo tani za 4 osoby samochód namiot i lodówkę zapłaciliśmy 18,5 euro.
polecam !!!

(wpis z 2004 roku - przyp. autora)

volumen napisał(a):Także polecam ten kamp. podobnie, jak i położony obok kamp Ivana (za 2 osoby, auto, namiot, prąd płaciłem na przełomie czerwca i lipca 9 euro). Ale w Ivanie standard jest trochę niższy niż w Malenicy, choć lepsze jest zacienienie nad namiotem.

(wpis z 2004 roku - przyp. autora)

Gośka napisał(a):No więc za 4 osoby, namiot i smochód w lipcu płaciliśmy 18 euro (dziennie:D) kilkanaście metrów dalej jest cukiernia a wniej zawsze cieplutkie pączki i chlebek... jak od tej cukierni przejdziesz na drógą strone ulicy to będzie market spożywczy coś w stylu "groszka" do miasta troche jest ale znowu nie tak daleko, plaże są dwie: pierwsza zaraz naprzeciw campu, dla mnie śrefdnia, są jeżowce i wobetonowana. Druga (idzie się ok.30m pod palmami...) jest poprostu rewelacyjna drobne kamyczni, czyściutka woda, jak chceszpopływać z rurką to tez super widoki. Niestety zdjęć niemam :( Ale jak byśmiał jakieśjescze pytania to pisz... :)
pozdrawiam
Goha

Gośka napisał(a):
Luke napisał(a):
Gośka napisał(a):
mariusz81 napisał(a):Jeśli moge pytać to pytam dalej:-) :
1. Piszesz że są dwie plaże-obydwie należa do Malenicy ?
1. Czy jest mozliwosc rozbicia namiotu z widoczkiem na morze? Czy raczej z widoczkiem na morze zmieszcza sie 2-3 namioty, a reszta w głab lądu?
2. Czy kamp ma bezposrednio swoja plaze czy trzeba do niej isc przez jakas dróżke czy coś podobngo tj. to jest na Ivanie podbno?
2. Jak duzy jest ten kamp, mniej wiecej na ile osob, jaka ilosc sanitariow?
3. Czy jest on zalesiony ?
Pomarudziłem trochę, ale bede wdzieczny za te informacje.




Siemka ;)
1.tak gorsza plaża należy do Malenicy, ale nikt nic nie mówił jak byliśmy na tej drugiej, a byliśmy na niej cały czas :)

1.Hm... ten camp dzieli sie na tak jakby 2 części.Pierwsza jest zaraz od wejścia i myśle ze tam ok.10 namiotów ma widok na morze. Jednak ja byłam w tej 2 tylnej części.tam morza juz nie wiać, ale jest trochi więcej miejsca, dużo cienia (w tej 1 części tez jest) więc mona sobie wybrać: widok na morze i przechodzenie ludzi koło namiotów (koło czyli ok.3 metry od) albo cisza i spokój ale bez widoków:D

2.do tej "gorszej' trzeba przejść przez ulicę (asfdaltową szeroką na 2 m. ale prawie nic po jneij nie jeździ) a do tej "lepszej" trzeba przejść kawałeczek placykiem gdzie rosną cudowne plamy i kilka kroków koło przystani łódek nawet jak sie wraca zpowrotem to nie czuć zmęczenia bo jest b.blisko

2.camp jest na ok.20-30 osób taki nie za duży są tam też apartament ale prawie ich nie widać :) sanitariaty sąrewelacyjne. jeśli chcesz tomożesz codziennie albo nawet kilka razy brać prysznic i zawsze sąmiejsca wiolne i ciepła woda cała łazienka wygląda wogle jak z pięciogwiazdkowego hotelu, jak wracasz z morza to są takie przysznice przytwierdzone do ściany gdzie możesz spłukać z siebie sól.

3.Bardzo alesiony nie jest. Przy kazdym namiocie jest kilka drzewek i dają one upojny cień, ja zawsze w południe spałam na pod tymi drzewkami i wogle nie było gorąco w dzień są oczywiście cykady, ale da sie do nich przyzwyczić :) No i oczywiście można postawićsamochód przy namiocie co też jest aletą. Malenice jest najlepszym campem na jakim bylam a troche ich zwiedziłam...
Pozdrawiam
Goha


Można jeszcze prosić o info. jak trafić na ten Camp ?


Cały czas kierujemy sie na Zadar, a w Zadarze cały czas główną drogą jedziemy do SUKOSANu no i w tej miejscowości jest ten camp, trzeba popytać o MALENICE i ludzie wskarzą ulice:) bo już nie pamiętam
(wpis z 2005 roku - przyp. autora)

mariusz81 napisał(a):Oto dane tego kampu Malenica, które znalazłem na czeskiej stronie :
MALENICA 23206 SUKOŠAN, Sukošan, Mala Makarska, Milan Gašparović 023-393-122,393-590

(wpis z 2005 roku - przyp. autora)

Adamek napisał(a):Witajcie,
Przebywałem w Sukosanie z moją rodziną.
Z racji, że bylismy samochodem to nie problemem były dla nas wycieczki, wiec podrózowalismy az do Splitu.
Natomiast w Sukosanie mieszkalismy na wspaniałym rodzinnym kampie,
gdzie własciciele znali wszystkich swoich gosci, witajac zapraszali urlopowiczów na taras, chwile rozmowy, domowe wino.
Płacilismy 45zł w przeliczeniu (2005rok) za nasz kpl. a wiec około 10zł osoba,
10zł namiot, podobnie za samochód i połowe za dziecko.
Dostawaliśmy od gospodyni figi, ciasto domowe, mozna kozystac z wielkiej zamrazarki, letniej kuchni, kupic na miejscu ziemniaki.
Toalety bardzo czyste, jak w domu co na wielkim kempie nie do zobaczenia.
Własciciele bardzo sie starają, wiekszosc gosci to Austriacy, Chorwaci, Węgrzy.
Własciciel dba o wielkiego grila, gdzie goscie wspólnie przyzadzaja jedzonko.
Kemping ma dostep do morza, jednak bardzo fajne kapielisko jest po drugiej stronie cypla, 5 minut pieszo.
Tam wejscie do wody jest bardzo długie i piaszczyste co nie spotyka sie czesto w Chorwacji.
Tyle jesli chodzi o zalety, prawdą natomiast jest, ze nie jest to kurort z życiem nocnym jak w niektorych miejscowosciach.
Jednak bliskosc Zadaru, 9 km, autobusy co około 30 minut, powoduje ze
jest co zwiedzac, wspaniałe stare miasto z pieknymi uliczkami, wspaniale zachody słonca przy Zadarskim nabrzezu.
Wybor nalezy wiec do was, w Sukosanie jest bardzo duzo wlasnie takich domowych kempow w ktorych ceny sa o połowe nizsze niż w kempach z gwiazdkami.
Pozdrawiam i życze udanych wakacji.

(wpis z 2005 roku - przyp. autora)

dagarts napisał(a):W Sukosanie jest fajny camping Malenica,ale Sukosan to mała, spokojna miejscowość, raczej dla rodzin z dziećmi. Na pewno w Biogradzie, Vodicach znajdziecie więcej atrakcji.

(wpis z 2006 roku - przyp. autora)

************************************************************


Powrót do spisu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2011 12:53

Sveti Filip i Jakov


Camp Dardin

Klik
Klik
Klik

Janusz Bajcer napisał(a):Kemping Dardin jest dobrze zacieniony (a nawet za bardzo), bo zlokalizowany w lasku z dużymi starymi drzewami, w sierpniu był "doładowany prawie do pełna", namiot przy namiocie, zero kameralności.
Plaża miejska w Świętym Filipie i Jakubie jest żwirowa, z małą ilością drzew, w całości z wybetonowanym zejściem do morza, przy brzegu były jeżowce (( w Świętym Piotrze ich nie było)

(wpis z 2006 roku - przyp. autora)

************************************************************

Camp Rio

Klik
Klik
Klik
Klik

************************************************************

Camp Moče

Klik
Klik
Address: Sv. Filip i Jakov, (Dalmatia-Zadar region)
Capacity people 75

************************************************************

Camp Filip

Klik
Klik

************************************************************

Camp Adria

Klik
Klik

************************************************************


Powrót do spisu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Informacje o kempingach w rejonie Zadar - Split - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone