Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 18.06.2019 21:47

MANGAN napisał(a):Rafi70, chcesz powiedzieć że od zeszłego roku +45% ?!
Pięknie ;)
A jak jest na campingach "1 gwiazdkowych" i "bez gwiazdkowych"?
Dużo tracimy? Duże różnice w cenie pobytu?

Nowe dodatkowe baseny i wi-fi z pełnym darmowym dostępem to nowinki na ten sezon.
Na kempingach o których wspominasz masz większe prawdopodobieństwo wtopy tj. nie do końca czyste toalety itp... Kempingi parcelowane wydaje mi się ,że dają pewną intymność i własną przestrzeń, nieograniczony dostęp do wody i prądu....
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 19.06.2019 09:24

Na Lanternie zaobserwowałem albo likwidację ,albo dość dużą redukcje pola namiotowego kosztem "osiedla" namiotów stacjonarnych tych z drewnianymi tarasami... chyba względy finansowe wzięły górę :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 19.06.2019 09:41

MANGAN napisał(a):o kurczę... tak na szybko robi się 230 PLN. Sporo :-)


My za postawienie namiotu w składzie 2+1 płacimy więcej :)
Allemo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Allemo » 21.06.2019 13:42

Dzień dobry wszystkim, zastanawiam się czy ktoś ma jakieś informacje na temat campingu valdaliso koło Rovinj. Byłam tam kilka lat temu i chciałam się wybrać ponownie niestety nie znalazłam żadnej strony ani nawet danych kontaktowych. Dogrzebalam się do informacji, że ten camping jest zamknięty jednak w opiniach Google są nowe oceny wystawione w przeciągu ostatniego roku co sugeruje, że jednak on może być czynny. Czy ktoś posiada jakieś w miarę aktualne informacje nt tego miejsca? Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2019 14:17

Allemo napisał(a):Dzień dobry wszystkim, zastanawiam się czy ktoś ma jakieś informacje na temat campingu valdaliso koło Rovinj. Byłam tam kilka lat temu i chciałam się wybrać ponownie niestety nie znalazłam żadnej strony ani nawet danych kontaktowych. Dogrzebalam się do informacji, że ten camping jest zamknięty jednak w opiniach Google są nowe oceny wystawione w przeciągu ostatniego roku co sugeruje, że jednak on może być czynny. Czy ktoś posiada jakieś w miarę aktualne informacje nt tego miejsca? Pozdrawiam

Jeśli nie czynny, to a Istrii jest sporo innych kempingów, np. Amarin.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 30.06.2019 11:42

Jeszcze mała uwaga zaobserwowana co do obłożenia . Przyjechałem na kemping 15.06 i ku mojemu zdziwieniu było bardzo mało wolnych parceli , nasza była jedyną wolną w sektorze . W Boże Ciało zaobserwowałem jakby ewakuację :wink: kampery , przyczepy na tablicach z Niemiec ,Austrii, Włoch wyjezdzały z kempingu . Potem domyśliłem się ,że zaczął się "wyzszy" sezon i stąd ta rejterada . Widać ,że te nacje potrafią liczyć kasę ... Lanterna od 20.06 trochę się przerzedziła :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 30.06.2019 19:18

Niemcy mieli dłuższe ferie zielonoświątkowe i to głównie oni anektowali kempingi ;)
adamo19
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2019
Wcześniejsza rezerwacja miejsc

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamo19 » 07.07.2019 23:43

Witam, w sierpniu wybieram się ze swoją lubą pod namiot do Chorwacji, jest to nasza pierwsza wyprawa do tego kraju i będziemy poruszać się po Chorwacji autostopem, mamy ogólny plan przejazdu, ale chcielibyśmy mieć troche luzu i zastanawiamy się czy jeśli nie zarezerwujemy wczesniej miejsca na mały namiot, czy będziemy mieli problem z dostaniem noclegu? Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wcześniejsza rezerwacja miejsc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2019 23:54

adamo19 napisał(a):Witam, w sierpniu wybieram się ze swoją lubą pod namiot do Chorwacji, jest to nasza pierwsza wyprawa do tego kraju i będziemy poruszać się po Chorwacji autostopem, mamy ogólny plan przejazdu, ale chcielibyśmy mieć troche luzu i zastanawiamy się czy jeśli nie zarezerwujemy wczesniej miejsca na mały namiot, czy będziemy mieli problem z dostaniem noclegu? Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc :)

Witam.
Miejsce na postawienie małego namiotu znajdziesz większości kempingów.
Nie trzeba miejsca rezerwować.
Jeśli poruszacie się autostopem, to jaką masz pewność, że dojedziesz we właściwym czasie do miejsca, gdzie zarezerwowałeś pobyt na kempingu.
bzelazko
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzelazko » 24.05.2021 22:21

Czesc,
Wybieram sie do kempingu Strasko na Pagu.
Macie jakies tips&tricks? ;) na co warto zwrocic uwage etc...
Dziekuje z gory!
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 25.05.2021 12:08

Jedyne na co warto zwrócić uwagę, to parcela w cieniu.
Mało światła na głównych alejkach i słabe wieczorne animacje/przedstawienia.
Reszta jest w najlepszym porządku.
Warto zabrać rowery lub hulajnogi, bo kemping jest duży.
swiety147
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.10.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) swiety147 » 23.10.2021 22:01

Witam Wszystkich serdecznie
czy ma ktoś z Państwa wiedzę na którym polu kempingowym można zostawić przyczepę kempingową na stałe czyli przez cały rok ? Najlepiej w pierwszej linii brzegowej i za jakieś sensowne pieniądze. Obszar między Zadar a Split. Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
J.S. (swiety147)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 30.11.2021 15:49

Cześć Widziałem koło Zadaru,konkretnie Bibinje i w Dugim Racie. Małe rodzinne campingi z opcja stacjonowania. Ale to było z piec lat temu. Szczegółów nie znam
jacusek
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 03.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusek » 17.01.2022 14:26

Dzień Dobry.
Byłem w tamtym roku w Zatonie (3 osoby w tym 4 latka). Młoda była zachwycona. Chcemy się znowu wybrać, ale bardziej na południe. Czy coś podobnego do Zatonu możecie polecić (jakieś animacje dla dzieci, place zabaw?).
Myślałem o Stobrecu, ale nie wiem czy nie ma hałasu od 8 i jak wygląda plaża i basen.
Z góry dzięki.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.01.2022 00:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone