Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pytanie o kamping z opcją wyżywienia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.05.2019 13:09

emi200 napisał(a):Witam, mam pytanie do osób które były w Chorwacji wiele razy i może kojarzą jakieś Kempingi z "mobil home"(najlepiej okolice Zatar lub Split) na których istnieje opcja wykupu wyżywienia (śniada i obiadokolacja lub sam obiad).
Chwiałabym z góry wyjaśnić (aby uniknąć komentarzy typu "z wyżywieniem to znajdź sobie hotel na all inclusive"). Że wybieramy się w kilka rodzin i pozostała część ekipy chce sama zapewniać sobie wyżywienie dlatego wybór padł na "mobile home " na Kampingu. Ja byłam 2 lata temu w Chorwacji właśnie na takiej opcji zakwaterowania i bardzo mi się podobała, ale gotowanie lub odgrzewanie obiadów trochę nie przypadło mi do gustu. Niestety codzienne obiady dla 4 osobowej rodziny w restauracjach na cały wyjazd to dość drogi koszt. Dlatego zastanawiam się czy istnieją tego typu Kampingi? Byłabym bardzo wdzięczna za rzeczowe informacje.

Witam.
Z tego co pamiętam, na każdym dużym kempingu istnieją restauracje i bary, gdzie można zjeść posiłek.
Nie wiem jakie są ceny, bo śniadania i obiadokolacje były sporządzane we własnym zakresie.
Tak jak robi to większość spędzających wakacje na kempingach.

Gdzie konkretnie ma być pobyt w mobil home na kempingu. :?:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: Pytanie o kamping z opcją wyżywienia

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 17.05.2019 13:15

Janusz Bajcer napisał(a):
emi200 napisał(a):Witam, mam pytanie do osób które były w Chorwacji wiele razy i może kojarzą jakieś Kempingi z "mobil home"(najlepiej okolice Zatar lub Split) na których istnieje opcja wykupu wyżywienia (śniada i obiadokolacja lub sam obiad).
Chwiałabym z góry wyjaśnić (aby uniknąć komentarzy typu "z wyżywieniem to znajdź sobie hotel na all inclusive"). Że wybieramy się w kilka rodzin i pozostała część ekipy chce sama zapewniać sobie wyżywienie dlatego wybór padł na "mobile home " na Kampingu. Ja byłam 2 lata temu w Chorwacji właśnie na takiej opcji zakwaterowania i bardzo mi się podobała, ale gotowanie lub odgrzewanie obiadów trochę nie przypadło mi do gustu. Niestety codzienne obiady dla 4 osobowej rodziny w restauracjach na cały wyjazd to dość drogi koszt. Dlatego zastanawiam się czy istnieją tego typu Kampingi? Byłabym bardzo wdzięczna za rzeczowe informacje.

Witam.
Z tego co pamiętam, na każdym dużym kempingu istnieją restauracje i bary, gdzie można zjeść posiłek.
Nie wiem jakie są ceny, bo śniadania i obiadokolacje były sporządzane we własnym zakresie.
Tak jak robi to większość spędzających wakacje na kempingach.

Gdzie konkretnie ma być pobyt w mobil home na kempingu. :?:


Opcja wykupienie wyżywienia jest na pewno na campingu Waterman w Supetarze.
Szczegółów nie znam, nie korzystaliśmy, ale w tej "stołówce" w czasie wydawanie posiłków były tłumy.
Sam camping polecam, spokojne miejsce ze świetną lokalizacją (jak dla nas) :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Pytanie o kamping z opcją wyżywienia

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.05.2019 17:58

AniaJ. napisał(a): Opcja wykupienie wyżywienia jest na pewno na campingu Waterman w Supetarze.
Szczegółów nie znam, nie korzystaliśmy, ale w tej "stołówce" w czasie wydawanie posiłków były tłumy.
Sam camping polecam, spokojne miejsce ze świetną lokalizacją (jak dla nas) :wink:
Potwierdzam, na Waterman Beach Village są domki i jest stołówka w stylu płacisz i jesz ile chcesz :)
W 2017 r. ceny - 58 kun śniadanie, 85 kun obiadokolacja od dorosłego - małe dzieci free. Nasi znajomi mieli dzieci 3 i 6l. i jadły z nimi bez dodatkowych opłat. Za starsze pewnie już trzeba płacić.
Opis kempingu wstawiłam w relacji tu
durnylka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) durnylka » 17.05.2019 23:13

Byłem 8 lat temu na kempingu Zaton. Była tam fajna stołówka samoobsługowa, z której korzystaliśmy. Nie mieliśmy wykupionego żadnego abonamentu na jedzenie. Widziałem, że w tym roku na stronie tego kempingu jest możliwość rezerwacji pakietu zakwaterowania w mobile home z opcją wyżywienia. Myślę, że na pewno można korzystać z tej stołówki bez wcześniej wykupionego abonamentu.Oto info ze strony http://www.zaton.hr:

"samoobsługowa restauracja z posiłkami na wynos i obiadokolacją"

Tutaj zdjęcie wnętrza:
Obrazek

A tu na zewnątrz przed wejściem:
http://www.lotos-croatia.com/files/image/h.v.zaton-ulica-11.JPG

Nie wiem, czy te zdjęcia są aktualne.

Generalnie polecam, ja miło wspominam Zaton, także za tę samoobsługową stołówkę.
emi200
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi200 » 18.05.2019 09:50

Dziękuje sprawdzę oba zaproponowane kampingi :-)
Marco55
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco55 » 19.05.2019 21:01

Szukalem w roznych watkach forum porad na moj problem, ale bezskutecznie. Chodzi o podroz z przyczepe campingowa. Wreszcie ja kupilem. Prawo jazdy mam od 40 lat. Jezdze z roznymi przyczepami i roznymi autami, tez malymi ciezarowkami. Po raz pierwszy w zyciu mam strach pojechac z ta przyczepe campingowa. Zrobilem juz kilka jazd do 300 km. Mam wrazenie ze nosi mnie po drodze. Do 80 kmh jest ok ale powyzej to stres. Ciagnac ja VW T5 jest ok ale Duster, choc 4x4 to juz dramat. Prosze Was o porady
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.05.2019 21:55

Marco55 napisał(a):Szukalem w roznych watkach forum porad na moj problem, ale bezskutecznie. Chodzi o podroz z przyczepe campingowa. Wreszcie ja kupilem. Prawo jazdy mam od 40 lat. Jezdze z roznymi przyczepami i roznymi autami, tez malymi ciezarowkami. Po raz pierwszy w zyciu mam strach pojechac z ta przyczepe campingowa. Zrobilem juz kilka jazd do 300 km. Mam wrazenie ze nosi mnie po drodze. Do 80 kmh jest ok ale powyzej to stres. Ciagnac ja VW T5 jest ok ale Duster, choc 4x4 to juz dramat. Prosze Was o porady
Z tymi dylematami zgłoś się na fachowe forum karawanig.
Zgodnie z przepisami to wiesz ile można jeździć z przeczepą, wiadomo że większość o te 10-20 km. przekracza mimo to nic nie wężykuje.
Jeździmy z przyczepą prawie od 10 lat i nigdy nas nic nie ciąga, buda nie ma prawa Ci tak tańczyć bo to się może źle skończyć, szczególnie podczas zjazdu w dół.
Może masz coś z zaczepem, najazdem nie tak albo masa auta nieodpowiednia do masy budy? Przyczyn może być wiele.
Tu nie miejsce na takie dywagacje bo to wątek o kempingach. Gdzieś był wątek odnośnie jazdy z przyczepą, może mod przeniesie :) ale i tak radzę skonsultować to na innym forum.
Usunąć przyczynę i wtedy odważnie jechać ;)
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 22.05.2019 16:20

Marco55 napisał(a):Szukalem w roznych watkach forum porad na moj problem, ale bezskutecznie. Chodzi o podroz z przyczepe campingowa. Wreszcie ja kupilem. Prawo jazdy mam od 40 lat. Jezdze z roznymi przyczepami i roznymi autami, tez malymi ciezarowkami. Po raz pierwszy w zyciu mam strach pojechac z ta przyczepe campingowa. Zrobilem juz kilka jazd do 300 km. Mam wrazenie ze nosi mnie po drodze. Do 80 kmh jest ok ale powyzej to stres. Ciagnac ja VW T5 jest ok ale Duster, choc 4x4 to juz dramat. Prosze Was o porady


Powyższe to klasyka , myślę że porada jest bardzo prosta złe rozłożenie bagaży w przyczepie i na "haku" , niektórzy mierzą obciążenie haka , powinno być ok 75kg
a tu masz filmik obrazujący problem :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=KyagKzvJwYw
nynek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) nynek » 04.06.2019 08:38

Mam pytanie jak się kształtują ceny na małych kempingach za namiot i 2+2 ?
Czy jadać w lipcu jestem w stanie znaleźć miejsce na kempingu na Istrii w rozsądnych cenach.
Ceny dużych obiektów, które można zarezerwować online zabijają.
Z góry dziękuje za informację.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2019 09:54

nynek napisał(a):Mam pytanie jak się kształtują ceny na małych kempingach za namiot i 2+2 ?
Czy jadać w lipcu jestem w stanie znaleźć miejsce na kempingu na Istrii w rozsądnych cenach.
Ceny dużych obiektów, które można zarezerwować online zabijają.
Z góry dziękuje za informację.

Witam.
Niestety na Istrii brak małych przydomowych kempingów, takich jak w Dalmacji.
Lipiec i sierpień to również okres najwyższych cen za pobyt.
Tańsze kempingi to np.

https://camp-diana.com/hr/cjenik/
(rzadko spotykany cennik, 2+2, czyli 4 osoby, to 42 euro za dobę + taksa klimatyczna)

http://www.nazor.hr/default.aspx?id=295
(tu masz ceny za parcelę i osoby, no i taksa jak na każdym kempingu)

Innych cenników szukaj w linku poniżej.
https://www.avtokampi.si/campsites/camp ... &country=2
Disenti
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2019
Campingi okolice Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Disenti » 06.06.2019 01:38

Witam Wszystkich,
po 15 latach przerwy planuje znow spedzic urlop Chorwacji.
Będziemy lecieć do Splitu i później myślałam o campingu. Czy możecie polecić jakieś kempingi w okolicy Splitu (Będziemy wypożyczać samochod).
Może znacie kempingi na których można zamieszkać w postawionym wcześniej namiocie?
Będziemy jechać z dzieckiem więc jeżeli będę mogła ograniczyć bagaż o namiot to byłoby super.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Campingi okolice Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2019 09:39

Disenti napisał(a):Witam Wszystkich,
po 15 latach przerwy planuje znow spedzic urlop Chorwacji.
Będziemy lecieć do Splitu i później myślałam o campingu. Czy możecie polecić jakieś kempingi w okolicy Splitu (Będziemy wypożyczać samochod).
Może znacie kempingi na których można zamieszkać w postawionym wcześniej namiocie?
Będziemy jechać z dzieckiem więc jeżeli będę mogła ograniczyć bagaż o namiot to byłoby super.

Namiotów nie ma, są domki
>>> https://www.campingsplit.hr/kamp
>>> http://www.vranjica-belvedere.hr/
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 06.06.2019 11:51

Na kempingu Belvedere w Trogirze są namioty, ale w ofercie Vacansoleil (zakładka - Zakwaterowania).

https://www.vacansoleil.pl/camping/chor ... ?pagenum=1
Disenti
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Disenti » 06.06.2019 22:45

Dziękuję mam nadzieję że znajdę coś tańszego. :-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2019 22:51

Disenti napisał(a):Dziękuję mam nadzieję że znajdę coś tańszego. :-)

Jeśli w sezonie (lipiec, sierpień) - to wątpię.
Taniej będzie w apartamencie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone