Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019
Kemping na 1 noc - Trogir lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 24.02.2019 21:15

Witam, potrzebuję porady bardziej doświadczonych "cromaniaków" :D Czy jest szansa, żeby znaleźć nocleg na 1 noc na kempingu? (termin 24.08) Można jechać w ciemno czy trzeba rezerwować? I możecie polecić kemping w okolicach Trogiru lub dalej w kierunku Omiš (ewentualnie w samym Omiš) na 1 noc? :?:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.02.2019 22:12

Oczywiście, że szansa jest :) Z czym jedziesz? Namiot, kamper, przyczepa? W samym Omis masz duży kemping Galeb i na nim najszybciej będzie miejsce. Jest jeszcze Lisičina ale w głębi Omisa oddalony od morza. W Duce przed Omisem jest kilka małych kempingów między Jadranką a morzem.
W okolicy Trogiru to albo na wyspie Ciovo kemp. Rozac, kemp. Labadusa, lub kemping Stobrec zaraz za Splitem.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Kemping na 1 noc - Trogir lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.02.2019 09:47

agulus napisał(a):Witam, potrzebuję porady bardziej doświadczonych "cromaniaków" :D Czy jest szansa, żeby znaleźć nocleg na 1 noc na kempingu? (termin 24.08) Można jechać w ciemno czy trzeba rezerwować? I możecie polecić kemping w okolicach Trogiru lub dalej w kierunku Omiš (ewentualnie w samym Omiš) na 1 noc? :?:


Pod namiot jeździmy do cro od kilkunastu lat. Nigdy nie przytrafiło się, aby na campie na który przyjechaliśmy, nie było dla nas miejsca. 1 czy 2 razy mieliśmy z sobą 2 namioty, mały i duży. Akurat ten mały nam się przydał gdyż w ulubionym lasku na zboczy górki ten duży by się nie zmieścił. Tak więc podsumowując, namiot zawsze postawisz :)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: Kemping na 1 noc - Trogir lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 26.02.2019 11:45

agulus napisał(a):Witam, potrzebuję porady bardziej doświadczonych "cromaniaków" :D Czy jest szansa, żeby znaleźć nocleg na 1 noc na kempingu? (termin 24.08) Można jechać w ciemno czy trzeba rezerwować? I możecie polecić kemping w okolicach Trogiru lub dalej w kierunku Omiš (ewentualnie w samym Omiš) na 1 noc? :?:


12 razy byliśmy w Cro na campingach w drugiej połowie sierpnia. Po 20.08 robi się lekko luźniej ;) zwłaszcza na wyspach. Może na lądzie też? Nie wiem, dawno nie byliśmy na wybrzeżu.
Na jedną noc nie powinno być problemu, tak jak wszyscy piszą.
Problem jest większy kiedy masz wielki namiot i sporo sprzętu wokół niego - i potrzebujesz parceli. Ale jeśli wciśniesz się na niewielką powierzchnię, nie masz wymagań typu - w pierwszej linii od morza - to na pewno się uda:)
Nam przez te 12 lat tylko raz zdarzył się brak miejsca totalny, na Cresie. Ale na dobre wyszło, bo miejsce znaleźliśmy na lepszym campingu jak się potem okazało.

W tym roku pierwszy raz bez namiotu:( i bez Cro:( Serce pęka:(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kemping na 1 noc - Trogir lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2019 11:55

AniaJ. napisał(a):W tym roku pierwszy raz bez namiotu: Serce pęka:(

Kiedyś taki moment przychodzi :wink: mnie się zdarzył po 18 pobytach pod namiotem (8 razy Węgry, 10 razy Chorwacja)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: Kemping na 1 noc - Trogir lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 26.02.2019 12:15

Janusz Bajcer napisał(a):
AniaJ. napisał(a):W tym roku pierwszy raz bez namiotu: Serce pęka:(

Kiedyś taki moment przychodzi :wink: mnie się zdarzył po 18 pobytach pod namiotem (8 razy Węgry, 10 razy Chorwacja)


Łatwiej zaakceptować, jeśli to Twój wybór. U mnie nie do końca ;) Ale nic to - może za rok...
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 04.03.2019 12:55

gusia-s napisał(a):Oczywiście, że szansa jest :) Z czym jedziesz? Namiot, kamper, przyczepa? W samym Omis masz duży kemping Galeb i na nim najszybciej będzie miejsce. Jest jeszcze Lisičina ale w głębi Omisa oddalony od morza. W Duce przed Omisem jest kilka małych kempingów między Jadranką a morzem.
W okolicy Trogiru to albo na wyspie Ciovo kemp. Rozac, kemp. Labadusa, lub kemping Stobrec zaraz za Splitem.

Dziękuję za informację, jedziemy samochodem i na tą jedną nic weźmiemy namiot. Ogólnie mamy nocleg w Breli od 25, natomiast w Karlovać będziemy 23.08, więc potrzebujemy jeden nocleg. Właśnie napisałam maila do tych dwóch wymienionych przez Ciebie, zobaczymy co odpiszą
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.03.2019 15:26

agulus napisał(a): ... jedziemy samochodem i na tą jedną nic weźmiemy namiot. Ogólnie mamy nocleg w Breli od 25, natomiast w Karlovać będziemy 23.08, więc potrzebujemy jeden nocleg ...

Sam namiot to trochę mało, aby w miarę komfortowo się w nim przespać. Zajmować znaczną część bagażnika, aby przekimać tylko 1 noc, mi by było nieco szkoda
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 04.03.2019 15:38

piotrulex napisał(a):
agulus napisał(a): ... jedziemy samochodem i na tą jedną nic weźmiemy namiot. Ogólnie mamy nocleg w Breli od 25, natomiast w Karlovać będziemy 23.08, więc potrzebujemy jeden nocleg ...

Sam namiot to trochę mało, aby w miarę komfortowo się w nim przespać. Zajmować znaczną część bagażnika, aby przekimać tylko 1 noc, mi by było nieco szkoda

O komfort na tę jedną noc się nie martwię a tym bardziej o miejsce w bagażniku, którego mamy naprawdę sporo :lol: Materac bierzemy więc spać na czym będzie. Jeździłam na złoty motocyklem więc naprawdę warunki to żaden problem.
Dla mnie istotne jest czy znajdę miejsce na 1 noc.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.03.2019 15:43

agulus napisał(a):
piotrulex napisał(a):
agulus napisał(a): ... jedziemy samochodem i na tą jedną nic weźmiemy namiot. Ogólnie mamy nocleg w Breli od 25, natomiast w Karlovać będziemy 23.08, więc potrzebujemy jeden nocleg ...

Sam namiot to trochę mało, aby w miarę komfortowo się w nim przespać. Zajmować znaczną część bagażnika, aby przekimać tylko 1 noc, mi by było nieco szkoda

O komfort na tę jedną noc się nie martwię a tym bardziej o miejsce w bagażniku, którego mamy naprawdę sporo :lol: Materac bierzemy więc spać na czym będzie. Jeździłam na złoty motocyklem więc naprawdę warunki to żaden problem.
Dla mnie istotne jest czy znajdę miejsce na 1 noc.


Spoko, skoro pakowałaś się w moto, to i miejsce w bagażniku mnie nie dziwi ;)

Miejsce znajdziesz, bez stresu :)
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 04.03.2019 16:22

piotrulex napisał(a):
Spoko, skoro pakowałaś się w moto, to i miejsce w bagażniku mnie nie dziwi ;)

Miejsce znajdziesz, bez stresu :)


Tak pod względem pakowania nie ma obaw (byłam 4 lata temu 15 dni motocyklem Serbia, Czarnogóra, Chorwacja) lecz nie ja byłam wtedy organizatorem a teraz właśnie ja ogarniam kwestię noclegów i wolę się wcześniej zorientować jak to teraz wygląda żeby nie ryzykować spania na dziko :)
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 02.07.2007
Re: Pag - wybór campingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 19.03.2019 20:21

Byłem w 2018 na tym kempingu. W tym miejscu niema sklepu Konzum to jest błąd.
grzybowa
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.04.2014
Kempingi na wyspach

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzybowa » 24.03.2019 14:28

Po 3 latach stacjonowania na lądzie chorwackim pragniemy osiąść na 2 tygodnie na jakiejś wyspie chorwackiej. I tu proszę o pomoc.
Chcielibyśmy pojechać do Cro w terminie 21.08 do 01.09.2019 w 4 osoby (2+2 dzieci w wieku 7 i 12 lat). Naszym początkowym wyborem był kamp Cikat. Niestety po ostatecznym podsumowaniu cena przerosła nasze możliwości.
Czy polecicie coś ciekawego? Zależy na, żeby na kempingu było trochę atrakcji dla dzieciaków. Pomóżcie proszę :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kempingi na wyspach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.03.2019 16:40

grzybowa napisał(a):Po 3 latach stacjonowania na lądzie chorwackim pragniemy osiąść na 2 tygodnie na jakiejś wyspie chorwackiej. I tu proszę o pomoc.
Chcielibyśmy pojechać do Cro w terminie 21.08 do 01.09.2019 w 4 osoby (2+2 dzieci w wieku 7 i 12 lat). Naszym początkowym wyborem był kamp Cikat. Niestety po ostatecznym podsumowaniu cena przerosła nasze możliwości.
Czy polecicie coś ciekawego? Zależy na, żeby na kempingu było trochę atrakcji dla dzieciaków. Pomóżcie proszę :D

Szukaj na innych wyspach >>> https://www.avtokampi.si/kampi?country= ... on=camping
Tam gdzie atrakcje, cena rośnie.
Czyli coś za coś.
emi200
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.05.2019
Pytanie o kamping z opcją wyżywienia

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi200 » 17.05.2019 11:02

Witam, mam pytanie do osób które były w Chorwacji wiele razy i może kojarzą jakieś Kempingi z "mobil home"(najlepiej okolice Zatar lub Split) na których istnieje opcja wykupu wyżywienia (śniada i obiadokolacja lub sam obiad).
Chwiałabym z góry wyjaśnić (aby uniknąć komentarzy typu "z wyżywieniem to znajdź sobie hotel na all inclusive"). Że wybieramy się w kilka rodzin i pozostała część ekipy chce sama zapewniać sobie wyżywienie dlatego wybór padł na "mobile home " na Kampingu. Ja byłam 2 lata temu w Chorwacji właśnie na takiej opcji zakwaterowania i bardzo mi się podobała, ale gotowanie lub odgrzewanie obiadów trochę nie przypadło mi do gustu. Niestety codzienne obiady dla 4 osobowej rodziny w restauracjach na cały wyjazd to dość drogi koszt. Dlatego zastanawiam się czy istnieją tego typu Kampingi? Byłabym bardzo wdzięczna za rzeczowe informacje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone