Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.01.2018 01:35

su-petar napisał(a):
gusia-s napisał(a):Konzum jakoś specjalnie nie rzucił mi się w oczy :mrgreen: Mam tylko jedno zdjęcie na którym go widać ... ledwo ...
Nie potrafię tego wyjaśnić. Na Twoim zdjęciu napis jest rzeczywiście ledwo widoczny. Gdy ja w sierpniu dopływałem do portu, to najpierw widziałem wielki czerwony napis KONZUM, a dopiero potem kościelną wieżę. Może w międzyczasie zamontowali większy napis :?: ...
Też tak pomyślałam :mrgreen:, on chyba dopiero w ten sezon został oddany :)

Za chwilę prezentacja kempingu :)
su-petar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 770
Dołączył(a): 25.01.2014
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 21.01.2018 01:51

gusia-s napisał(a): on chyba dopiero w ten sezon został oddany :)

Za chwilę prezentacja kempingu :)


Tak, wyczytałem, że 21.06., ale może coś dobudowali. Ciekawy jestem, jak ulokowaliście się tam ze swoim zestawem. Szacun dla Toma. Je na rowerze tam ledwo wyrabiam :D .
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.01.2018 03:15

su-petar napisał(a): Ciekawy jestem, jak ulokowaliście się tam ze swoim zestawem. Szacun dla Toma. Je na rowerze tam ledwo wyrabiam :D .
Już pokazuję :)

Cd. Dzień 2 - 16.07.2017 niedziela - Zakwaterowanie :)

Z promu na kemping droga niedaleka a i dojazd bardzo dobry.
Przystań-kemping trasa.JPG


Więc już po chwili stajemy u bram Waterman Beach Village Zaraz za bramą po prawej stronie znajduje się budynek recepcji obsadzony krzaczkami lawendy :hearts: Obok, na tarasie kilka stoliczków i krzesełek.
IMG_20170726_084247.jpg


Parcele pod przyczepy/kampery znajdują się tuż za recepcją – 9 sztuk po 3 w 3 rzędach. Możemy wybrać z 2 wolnych i bez wahania wybieramy pierwszą w środkowym rzędzie bo z niej jest widoczek na morze :hearts: Jednak aby się na nią wtoczyć trzeba było odpiąć budkę, skręcić ją i wepchnąć ręcznie bo alejka była zbyt wąska aby się połamać swobodnie zestawem.
Na każdej parceli jest słupek z prądem i kranik z wodą dzięki czemu za pomocą węża możemy zatankować zbiornik w budce bez konieczności używania konewki :)
Parcele są dobrze zacienione przez wysokie stare sosny.
Cygański obóz rozbity :mrgreen:
IMG_20170716_180717.jpg
IMG_20170723_104840.jpg


Widoczek mamy całkiem przyjemny :) choć z racji odległości od plaży się takiego nie spodziewałam. To miłe zaskoczenie. Przy budynku widzianym w głębi jest kuchnia polowa a tam zlew dwukomorowy, sporo roboczego blatu ze stali nierdzewnej, kuchenka elektryczna na 2 płytki i wielki grill gazowy. To z myślą o namiotowcach ale my też nie raz korzystaliśmy skoro już było :) Na każdej parceli są też po 2 plastikowe leżaki plażowe.
IMG_20170716_171850.jpg


Mieści też się samochód, pani z recepcji proponowała abyśmy sobie go odstawili na parking po drugiej stronie ulicy naprzeciw kempingu ale jesteśmy do niego zbyt przywiązani :wink: dlatego woleliśmy go mieć przy sobie :mrgreen:
IMG_20170717_085420.jpg


Widoczek na skrawek morza umilał nam będzie codzienne posiłki i poranną kawkę :hearts:
IMG_20170717_082200.jpg


Za to niestety Obrazek trochę nam na początku uprzykrzały te chwile :? dopóki nie znaleźliśmy na nie sposobu. Wystarczyło im rzucić na skraj parceli kawałek wędliny czy nalać soku w słoik i już mięliśmy spokój. Zastanawialiśmy się skąd one się biorą jak tylko na stole pojawi się jedzenie. Rozwiązanie tej zagadki znaleźliśmy dopiero przypadkowo po kilku dniach …
Jak się okazało, w koronie sosny nad naszą parcelą było takie coś 8O
DSC_0336.JPG


Naprzeciw recepcji znajduje się strefa relaksu :) Od naszej parceli to rzut beretem :wink:
IMG_20170723_165440.jpg


Strefa ta jest bardzo przyjemnie zagospodarowana :hearts:. Znajdują się w niej 2 niewielkie baseny dla dużych i małych gości. Kilkanaście leżaczków, parasole, ogromna plansza do gry w szachy, kilka urządzeń do ćwiczeń, tor do mini golfa, stół pingpongowy. Dookoła piękne rozłożyste drzewka oliwne, wysokie sosny i mnóstwo lawendy :hearts:
IMG_20170717_084555.jpg
IMG_20170717_084614.jpg
IMG_20170717_084643.jpg
IMG_20170717_084701.jpg
IMG_20170717_084925.jpg
IMG_20170717_084947.jpg

IMG_20170717_085027.jpg
IMG_20170717_085104.jpg

IMG_20170717_084904.jpg
IMG_20170717_084827.jpg
IMG_20170717_084843.jpg
IMG_20170726_084203.jpg


Przyznam, że często korzystaliśmy z tego miejsca z racji jego bliskości od naszej parceli np. wtedy gdy obiad dochodził :wink: Przyjemnie było schłodzić się w basenie. W dzień brzmiały tu oszalałe cykady a wieczorkiem kojąca, spokojna muzyczka relaksacyjna więc też fajnie można było spędzić czas z drineczkiem albo innym cycem w ręku :wink: Rzadko kto się tu zjawiał zarówno w dzień jak i wieczorem więc było naprawdę spokojnie :)

Tuż obok strefy jest też pojedyncza toaleta z umywalką w razie nagłej potrzeby :mrgreen:.
IMG_20170717_085206.jpg


Zarówno na parcelach jak i w strefie relaxu bardzo dobrze działa WiFi wliczone w cenę. Dalej niestety już nie.

Przejdziemy się teraz w stronę plaży.
Kemping niedawno przeszedł całkowitą metamorfozę, niestety kosztem miejsc kempingowych przybyło domków :?
Przez całą długość biegnie asfaltowa aleja prowadząca do plaży.
IMG_20170716_182344.jpg


Tą aleją dojeżdżają goście domków ale tylko podczas zakwaterowania by wypakować rzeczy z auta no i przy wymeldowaniu aby je zapakować. Czasem gdy mają naprawdę duże zakupy. Nie zdarzało się to często, powiem nawet, że bardzo rzadko. Auta gości stoją na co dzień na kempingowym parkingu.

Jakieś 50 m od naszej parceli znajduje się budynek z sanitariatami – ten po lewej.
DSC_0574.JPG


A tuż za nim stołówka Obrazek ... tak :!: nie knajpka, nie bar a stołówka :mrgreen: Tu widziana od drugiej strony. Obok są huśtawki dla maluchów.
DSC_0570.JPG


Stołówka ma też taras zewnętrzny na dachu skąd roztacza się całkiem przyjemny widoczek :hearts:. Taras jest dostępny dla wszystkich, bez względu na to czy ze stołówki korzystają.
IMG_20170725_115725.jpg


Serwują tam śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu i stylu jesz ile chcesz 8O i to naprawdę po całkiem korzystnych cenach – 58 kun śniadanie, 85 kun obiadokolacja i płacą tylko dorośli - dzieci jedzą za free :) Nastolatki raczej już takiej ulgi nie mają ale pewna nie jestem :(

Kuchnia oferuje szeroką gamę posiłków, nie wiem jak ze śniadaniami ale np. obiadokolacje wydawane chyba od 18 o ile dobrze pamiętam, miały w menu po kilka zup, dania mięsne, ryby, zapiekanki mięsno-warzywne, serowe, makarony, sosy, ryż, kasze, ziemniaki, surówki, warzywa duszone, dodatki w postaci oliwek, pieczywo, desery od ryżu na mleku, przez puddingi, ciasta, owoce. Wybór naprawdę szeroki :)
Wchodzisz, płacisz i możesz siedzieć do zamknięcia i jeść aż po korek :mrgreen:
Pierwszy raz się spotkałam z takim czymś na kempingu 8O

No ale idźmy dalej … teren kempingu jest bardzo zadbany :) Jest tu mnóstwo roślinek :)
DSC_0575.JPG
IMG_20170717_085301.jpg
IMG_20170717_085320.jpg
IMG_20170717_085330.jpg


Zajrzyjmy do sanitariatów. Jak pisałam mieszczą się w jednym budynku ale w trakcie naszego pobytu powstawał drugi, bliżej pola namiotowego, które znajduje się najbliżej plaży.
Sanitariaty bardzo czyste, sprzątane na bieżąco. W osobnych boksach są urządzone dość spore, zamykane łazienki z natryskiem, umywalką i wc. Jest też rządek umywalek na korytarzu, u panów pisuary. Są też dwie pralki i nie potrzeba do nich żetonów.
IMG_20170725_120216.jpg
IMG_20170725_120221.jpg
IMG_20170725_120231.jpg
IMG_20170725_120246.jpg


W oddzielnym pomieszczeniu jest też toaleta dla osób niepełnosprawnych i maluszków – tu akurat w trakcie sprzątania.
IMG_20170725_120259.jpg


Sanitariaty są w zasadzie jedynie dla tych 9 parceli i pola namiotowego bo każdy domek ma swoje. Jak powstanie osobny budynek bliżej pola ten zostanie dla parcel.

Idąc dalej w stronę plaży docieramy do pola namiotowego. Jest tam prąd i oświetlenie :) Pole znajduje się jakby na oddzielnej działce. Wychodząc z ośrodka przez tę bramkę.
IMG_20170725_115158.jpg


Na wprost wchodzimy/wjeżdżamy na pole namiotowe. Zielone namioty to wędrowny obóz francuskich dzieciaków. Te bachory … tak :!: bachory :evil:, były tak rozdarte, że szok a ich opiekunowie w ogóle nie reagowali 8O, aż poszły skargi do recepcji dopiero zapanował względny spokój. Na szczęście zatrzymali się zaledwie na chyba 3 dni. Wieczorem przychodzili korzystać z kuchni polowej no i okupowali łazienkę.
IMG_20170725_114005.jpg


Jak już się Francuzi wynieśli to przez resztę czasu na polu namiotowym panowały takie tłumy :) Widoczny szary namiot należy do cropelkowych forumowiczów, z którymi spotkaliśmy się już pierwszego dnia. Niestety na śmierć zapomniałam ich nick :( więc jeśli tu trafią może kiedyś, to serdecznie pozdrawiamy :) Przy murku na krzesełku właśnie siedzi nasz forumowicz i pilnie sprawdza w laptopie gdzie by tu uderzyć :wink:
IMG_20170716_182434.jpg
IMG_20170720_083721.jpg
DSC_0571.JPG


Na pole namiotowe, mimo że jest mnóstwo miejsca, ciężko by było dostać się przyczepą/kamperem … tak na oko to moje twierdzenie, a to z powodu gabarytów tych pojazdów i drzew, które dość gęsto rosną i chylą się na zachód, można nieźle zahaczyć i narobić sobie szkód stąd tego terenu nawet nie proponują w recepcji ale myślę, że jakby ktoś się uparł, że się zmieści to nie robili by problemu.

Wspomniany murek, pod którym siedział nasz forumowicz oddziela alejkę prowadzącą do plaży. Jak widzicie aleja przebiegająca przez cały ośrodek jest z lekkim spadkiem ale wystarczającym by wsiąść na rower przy naszej parceli i dojechać nim do samej plaży ani razu nie używając pedałów :mrgreen: W drodze powrotnej już tak dobrze nie ma :wink:
DSC_0572.JPG
IMG_20170720_083615.jpg


No ale … gdzie ta plaża i jak wygląda :?:
Pójdźmy i sprawdźmy :wink: O to i ona … :)
IMG_20170717_103937.jpg


Alejka skręca lekko w lewo i prowadzi na plażę wyspaną małymi kamyczkami, z łagodnym wejściem do wody. Jest druga połowa lipca a plaża kempingowa zazwyczaj wygląda tak 8O czasami jest na niej kilka osób. Jakaż to odmiana od tego co dzieje się na lądzie szczególnie w okolicach Makarskiej Riviery :mrgreen: Ścieżką wzdłuż morza można dotrzeć do miasteczka … pieszo lub na rowerze.
IMG_20170720_083102.jpg
IMG_20170717_104021.jpg
IMG_20170717_104222.jpg


Ciut w prawo od wejścia na plażę prezentuje się nieco inaczej. Ma trochę cienia i płatnych leżaków. Ceny nie pamiętam. Zajętych bywało zaledwie kilka.
IMG_20170720_210254.jpg
IMG_20170720_210310.jpg
IMG_20170720_082804.jpg


Idąc dalej w prawo, jest już zupełne pustkowie a za każdym kolejnym zaułkiem kryje się jakaś zatoczka :hearts: Widoczne fale po tej stronie wyspy występowały niemal codziennie co niestety znacznie utrudniło nam kajakowanie :(
IMG_20170716_182943.jpg


No i tak oto prezentuje się nasz kemping. :)
No to po ile te cuda na kiju :?: Otóż rachunek jest prosty … parcela 19 eu + 10 eu za osobę łącznie z taxą klimatyczną. Niestety nie wiem czy i po ile liczą dzieci.

Ciekawa jestem opinii maslinki, która mieszkała na nim kilka lat wcześniej :wink:

Po zameldowaniu dostaliśmy opaski na rękę jak w jakimś hotelu 8O :mrgreen: a czemu tak :?: Otóż, wszyscy goście kempingu mają wstęp do resortu należącego do tej samej sieci, który znajduje się po przeciwległej stronie miasta.
Jest to kompleks złożony z hoteli, basenów, barów, klubików dla dzieci, siłowni itd. … z animacjami dla starych i młodych ale tam Was zaprowadzę innego dnia :wink: .

Jakoś zaobserwowałam dużą zależność pomiędzy możliwością korzystania gości z resortu a zagęszczeniem na naszej plaży :mrgreen:
..........................................................................................................................................................
PS.
Jeszcze na promie zaczęła mnie boleć głowa a zdarza mi się to naprawdę bardzo, bardzo rzadko :? . Przyjęłam wtedy tabletkę, która niespecjalnie jednak zadziałała :( jakby tylko na chwilę. Ból wrócił ze zdwojoną a może i potrojoną siłą, dlatego zaraz po meldunku i rozlokowaniu się na parceli wzięłam kolejną porcję medykamentów i zaległam Obrazek
Nie mam pojęcia co się wydarzyło, czy stres spowodowany tym mostkiem przez, który ledwo się przecisnęliśmy, czy zmęczenie podróżą tak na mnie podziałało ale byłam nie do życia dosłownie :? . Dopiero wieczorem zwlekłam się z łóżka i wszystkie następne dni już byłam zdrowa jak rybka :)
Także kempingowe fotki pochodzą z różnych dni bo w dniu przyjazdu nie byłam w stanie go zwiedzać :wink:

cdn. … :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 21.01.2018 08:45

Bardzo porządny kemping. Że napiszę ... full wypas.
Nie wiedziałem, że takie cuda są w Supetarze
Bardzo podobała mi się strefa relaksu, zwłaszcza te szachy :D .
Niestety, Twój ból głowy to pewnie cena za dojazd na wspaniały Brac.
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4684
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 21.01.2018 10:56

gusia-s napisał(a):
Załącznik IMG_20170717_085301.jpg nie jest już dostępny

IMG_20170717_085301.jpg


Nie mogę załapać, o co chodzi w tym klombie hortensji.
gusia-s - pomóż zrozumieć i wytłumacz.
Czy ta łódź (bo chyba to jest łódka odwrócona do góry dnem) służy za ogrodzenie klombiku i czy te sieci są tylko ozdobą, czy też mają jakieś inne zadanie do spełnienia. :idea:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.01.2018 11:14

Trzeba przyznać że camping elegancki 8O Zaskoczyły mnie pustki, prawie brak namiotów. Rewelacja, jak za starych dobrych czasów :oczko_usmiech: A tak blisko od zatłoczonego wybrzeża.... Jak widać bez najmniejszego problemu da się wyszukać ustronne miejsca nawet w pobliżu portu dla Jadrolinii :oczko_usmiech:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 21.01.2018 11:23

Miejscówka super! Świetnie zagospodarowane, widać że właściciele dbają :)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 21.01.2018 11:33

gusia-s napisał(a):
Zielone namioty to wędrowny obóz francuskich dzieciaków. Te bachory … tak :!: bachory :evil:, były tak rozdarte, że szok a ich opiekunowie w ogóle nie reagowali 8O, aż poszły skargi do recepcji dopiero zapanował względny spokój.

To tzw. bezstresowe wychowanie :evil:
Na kempingach się nie znam,bo my to tzw apartamentowcy :wink: , ale oglądając Twoje zdjęcie bardzo mi się spodobał.
Super zagospodarowany, czysty, dużo kwiatów...
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.01.2018 11:47

su-petar
Nie potrafię tego wyjaśnić. Na Twoim zdjęciu napis jest rzeczywiście ledwo widoczny. Gdy ja w sierpniu dopływałem do portu, to najpierw widziałem wielki czerwony napis KONZUM, a dopiero potem kościelną wieżę. Może w międzyczasie zamontowali większy napis :?:


Ja też nie rozumiem, dlaczego napis wydawał mi się z promu tak bardzo bijący po oczach 8O :?:
Znalazłam to zdjęcie (przypłynęliśmy do S wieczorem i przy średnio ładnej pogodzie), a ono tego wrażenia już nie oddaje :roll: :?:

P8188753.JPG


Z niecierpliwością czekam też, aż Katerina dopłynie do Braća.


Dopłynę,ale najpierw przeczołgam się przez Peljeszac i jegokataklizmy pogodowe :)

Gusia - jeśli mój małżon nie przekona się do kempingów po tym jak mu pokażę Twoje zdjęcia, to znaczy,że już nic go nie przekona :? Tylko musiałabym nająć jeden z tych domków campowych, bo namiot raczej odpada.

Plaża bardzo fajna - najlepsze plaże (nie dzikie i nie miejskie) są właśnie przy campach... 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.01.2018 12:11

Gusia, bardzo mi się podoba ten camping. Świetnie go pokazałaś :)

Podczas naszego pobytu (w 2012 roku) też była jakaś grupa młodzieży francuskojęzycznej, podobno z Belgii. Również przez cały czas okupowali łazienki. Na szczęście nie byli głośni, może opiekunowie bardziej ich pilnowali ;)

Fajnie było sobie powspominać, bo chociaż teraz to zupełnie inny camp, widzę co i gdzie pozmieniali :) Kiedyś to wyglądało tak:
post1001698.html#p1001698

Mieszkaliśmy właśnie w tym lasku dla namiotowców (tam się chyba nic nie zmieniło) i mieliśmy najbliżej do plaży, jak się tylko dało. Zastanawiam się, czy teraz pozwoliliby nam trzymać auto koło namiotu :?:

Plaża kiedyś miała ostre i niewygodne kamyki. Zrobili elegancko 8)

Dzięki za opis :) Może się tam kiedyś wybierzemy, bo co prawda od trzech lat jesteśmy już apartamentowi ;), ale mój mąż (tak, zwłaszcza on ;)) tęskni za klimatem campingów...
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 21.01.2018 13:52

No popatrzcie, tyle razy człowiek jechał wzdłuż tego przybytku nie wiedząc, że tam się takie normalnie czterogwiazdkowe rzeczy dzieją. Rzeczywiście, myślę, że jak dla amatorów tego typu wypoczynku to jest to miejsce wyjątkowo dobrze przygotowane. Z żalem jednak napisze tak. Nie podjąłbym się rezerwowania pobytu tam. Za bardzo towarzyska bestia jestem. Albo by mnie żony wyganiały, że rozgaduję im facetów, albo faceci, że żony za bardzo lgną do gadania. Albo też musiałbym się uchylać od latających przedmiotów po lokum, po powrocie z powodów jak wyżej. No dobra, bez żartów. Jesteśmy wygodniccy i tyle.
Niemniej jednak zawsze mam tak, że jak gdzieś jadę to sprawdzam w jakim minimalnym czasie można dojechać późnym wieczorem do jakiegoś marketu - na wypadek, gdyby małżonka na 20 minut przed zamknięciem powiedziała, wiesz, zjadłabym, napiłabym się tego czy tego. W naszym przypadku musiałem sprawdzić jak dużo zajmie dojazd do Konzumu przed 22-gą Udałoby mi się poniżej 11 minut włączając wyjście z apartamentu i zbiegnięcie po schodach, gdyby nie jacyś mieszkańcy owego kempingu, którzy akurat przechodzili przez ulicę od swoich aut :cry: brakło 20 sekund. Ale fakt, jeden zakręt jest tam deczko wynoszący :mrgreen: :mrgreen:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.01.2018 14:26

Pamiętam, jakby to było wczoraj, mój spacer po Waterman Beach Village i pamiętam również, że odradzałem Wam ten kemping :?
Głównym powodem mojego sceptycznego nastawienia była odległość kamperowych parcel od plaży. Myślałem wtedy, że ta odległość nie powinna być większa niż 50- 100 m , ale widocznie mam zbyt małe doświadczenie, a w zasadzie żadne przy ocenianiu tego typu miejsc.
Cieszę się, że pomimo większego dystansu od plaż, które są dużym atutem tego miejsca, wybór kempingu okazał się trafny :D
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 21.01.2018 16:28

Bardzo sympatyczny camping. Przyglądam się, bo mój mąż marzy o kamperze 8O (w bliżej nieokreślonej przyszłości ).Ja trochę mniej. Ale w takim domku mogłabym nocować.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 21.01.2018 16:44

Gusia kemping jest super :D
Ale jak będziemy go tak zachwalać to niedługo będzie tu jak w Makarskiej :roll:
Użytkownik usunięty
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.01.2018 19:25

maslinka napisał(a): od trzech lat jesteśmy już apartamentowi ;),
ale mój mąż (tak, zwłaszcza on ;)) tęskni za klimatem campingów...


Jeszcze jedna zdrada kempingu i będzie
zolw_1.jpg


:lol: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone