Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DoktorPolmos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) DoktorPolmos » 28.04.2019 22:35

Witam, jadę z rodzinka w połowie czerwca pierwszy raz do chorwacji i mimo kilkudziesięciu ofert wybrałem dario :) mam pytanko jedzie ktos z cromaniakow w tym terminie do dario lub Tribunj ?
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 28.04.2019 23:23

DoktorPolmos napisał(a):Witam, mam pytanko jedzie ktos do dario lub Tribunj ?

U Dario 99% to polscy turyści :D
Udanych wakacji :papa:
przemol80
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemol80 » 01.05.2019 07:33

Witam
Poszukuje zakwaterowania dla 3 rodzin z dziećmi, 2+2, 2+2, 2+1. Jedno dziecko 10 lat reszta 2 i 4 letnie, W terminie 15-24 lipca.
Pozdrawiam
zgred666
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgred666 » 14.05.2019 07:06

Dzień dobry.

Mam pytanie do kogoś kto wynajmował apartament nr. 6 u Daria.

Mamy wstępnie zarezerwowany ten apartament na parterze u Daria (apartamenty Plaza w Tribunj).

Niestety, apartament nie ma klimatyzacji.
Czy nie przeszkadza to podczas przebywania w pokoju?

Dario pisał, że jest przewiew i jest zacienione ale wolę się upewnić i zapytać kogoś, kto był tam na miejscu.
Ja to jestem ciepłolubny, ale rodzinka....
Nie chciałbym żeby mi przez 9 dni marudzili...

I jeszcze przy okazji zapytam - czy w wyposażeniu są jakieś garnki/patelnie?
Nie wiem co ze sobą zabierać, a jadę autem, więc mogę trochę dorzucić do bagażu :D
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 14.05.2019 10:33

Cześć wszystkim.

U Dario byłem kilka razy i mam jedną opinię (poza tym, że dla mnie zawsze było super): Dario za bardzo dba o swoich klientów :) Mam wrażenie, że sporo ludzi dzwoni do Dario z byle pierdołą: a gdzie jest sklep, a gdzie apteka, czy są taxi....
A, że Dario to bardzo porządny facet stara się cały czas pomagać. Nie wiem, czy na jego miejscu miałbym tyle cierpliwości.

Pozdrawiam i życzę Wszystkim udanego urlopu. Niestety u mnie w tym roku bez Cro :(
nomundo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomundo » 02.06.2019 22:21

dario dalmacja napisał(a):Witam wszytsikih,
rezerwacje na sezon 2019 otwarte, a cene takie same jak ostatnie pare lat.
Apartamenty z basenem i przy samej plažy
zapraszam na priv i pozdrawiam :papa:


Hej,
mogę prosić o szczegóły na priv?
Interesują nas temriny wrześniowe (1 połowa, około 5-7 dni, 2os) , lecz wstępnie bym chciał zapoznać się z ofertą ;-) (dalmacia-apartments nie działa)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki!
lolekanabolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 31.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolekanabolek » 03.06.2019 12:09

Witam
Podepnę się pod temat. W którym miejscu znajduje się villa srima od p. Dario?? Znalazłem coś o tej samej nazwie na ul. Srima XVII ale mam wątpliwości czy to jest ta kwatera.
Wdzięczny byłbym za wszelkie opinie o tej kwaterze
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 03.06.2019 13:01

SRIMA VII, na google zobacz sobie Konoba Kantun, to po drugiej stronie drogi.
Marcin1970
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1970 » 23.06.2019 18:41

Witam wszystkich,


Jedziemy z rodzinką w terminie 29 czer do 07 lip do Tribunj z Krakowa, może ktoś chciałby się przyłączyć na drugie auto? Chętnie też poczytam o aktualnościach z tego miasta, tzn. godne uwagi knajpki, ciekawe miejsca do nurkowania (tylko maska i płetwy), miejsca w których można kupić świeżą rybkę i wszystkie informacje, które mogłyby się przydać :wink:
z góry dziękuję
kaliszanka
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 10.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaliszanka » 23.06.2019 19:57

My wybieramy się 30 czerwca :) ale nie było by nam po drodze bo my z Wielkopolski :)
Marcin1970
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1970 » 24.06.2019 20:23

Wielkopolska jest ok, pewnie miniemy się gdzieś "na szlaku"może jakieś wspólne piwko w celu wymiany wrażeń? jak Was rozpoznać?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2019 20:25

Marcin1970 napisał(a):Wielkopolska jest ok, pewnie miniemy się gdzieś "na szlaku"może jakieś wspólne piwko w celu wymiany wrażeń? jak Was rozpoznać?

Będą pyry widoczne w bagażniku :) Znaczy - kartofle...
Marcin1970
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1970 » 24.06.2019 20:44

U nas ziemniaki, chyba, że zjemy wcześniej :D
kaliszanka
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 10.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaliszanka » 24.06.2019 21:48

Haha pyry to raczej w Poznańskim,typowo Poznańskin ,my okolice Krotoszyna PKR i u nas jada się ziemniaki :) Będziemy na miejscu można się umówić,jestem zaa.
kaliszanka
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 10.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaliszanka » 24.06.2019 21:54

Wy już będziecie na miejscu zanim my dojedziemy. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza - strona 98
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone