Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18328
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 24.01.2018 19:39

Kolor wody , palmy , port z pływadełkami for rent pogoda . . . wszystko mi się podoba 8)

a może . . .


Pozdrawiam
Piotr
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 24.01.2018 20:24

Gusia, jak to fajnie oglądać Supetar... Mnie jeszcze dwa spacery się przytrafią w moje relacji, ale ja tak pięknie go nie uchwyciłem. Zastanawiałem się czy to dlatego, że nie umiem robić zdjęć...I wybacz, że i ja wrzucę zdjęcie jakby dopisując się do poniższego:
tomekkulach napisał(a):Tak samo zawiodła się nasza forumowa koleżanka
na tzw."dniu krokusa"

Ech, masakra na tej Chochołowskiej. Dlatego jak już tam truptam to raczej żeby sobie śmignąć na Grzesia, Rakoń, Wołowiec a nie dla krokusów. Lub dla takich widoków pewnego dnia
16small.jpg

Wracając do palm. Kiedy zajechaliśmy do Splitskiej dolne liście palm były wysuszone na wiór. Dwa dni później musieli je obcinać, bo jak wróciliśmy na wieczór pod konoby to już ich nie było. Ale smutne jest patrzeć na niszczejące rośliny z jakichkolwiek powodów.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.01.2018 21:46

zuczek24 napisał(a):Piękne zdjęcia!
Mam nadzieje że w tym roku wypali mój wyjazd na BRAĆ.....
Witaj zuczku :) Powodzenia w realizacji planów :)

Habanero napisał(a):Rozgrzałaś mnie tymi zdjęciami :D
Piękny Supetar :hearts:
Moim zdaniem, wszystkie miasteczka na tej wyspie są urokliwe :hearts:, choćby z racji pięknego położenia :)

tomekkulach napisał(a):... Sorki za OT'
ale mi się skojarzyło ...
Tomek, to co pokazałeś (krokusy) jest przerażające 8O
Nikt z tym nie walczy :?: :(

piotrf napisał(a):Kolor wody , palmy , port z pływadełkami for rent pogoda . . . wszystko mi się podoba 8)
a może . . .
No dokończ :mrgreen:

Abakus68 napisał(a):Gusia, jak to fajnie oglądać Supetar... Mnie jeszcze dwa spacery się przytrafią w moje relacji, ale ja tak pięknie go nie uchwyciłem...
A wiesz, że wyjątkowo mało mam zdjęć jednak z Supetaru, w którym przecież bywaliśmy na codzień ... jeszcze coś tam wciepnę ale jak patrzę to się sama dziwię co ja robiłam w tym mieście 8O :?: Chyba zwyczajnie się obijałam :mrgreen:

Palemek szkoda, bungewilii ... lecz to nie wina bezmyślnych ludzi, ale w przypadku naszych tatrzańskich krokusów to woła o pomstę :( Nie można tam wyznaczyć choćby jakiegoś szlaku ... ścieżki, grobli, podjąć jakiekolwiek kroki :(
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 24.01.2018 21:51

Super relacja:)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.01.2018 23:04

magos napisał(a):Super relacja:)
Dziekuję ... choć to dopiero początek, ale jak słynne przysłowie mówi ... to mężczyzn ocenia się po tym jak kończą a nie zaczynają :mrgreen:
Witaj wśród nas :)
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4719
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 24.01.2018 23:19

Oglądam ten Supetar i powiem, że mi się tam podoba.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.01.2018 23:21

Cd. Dzień 3 - 17.07.2017 poniedziałek

Docieramy do kolejnej tzw. plaży miejskiej, na której również nie widać tłumów :)
IMG_20170717_113406.jpg

IMG_20170717_113557.jpg


Kawałek dalej miejska atrakcja dla dzieciaczków. Zjazdy płatny żetonami: 5kun – 1x, 20 kun – 5x, 40 kun – 10x, 70 kun – 20x, 100 kun – 30x.
IMG_20170717_113636.jpg


Nadmorski bar też świeci pustkami :) Akcji gaśniczej nie widać :(
IMG_20170717_115044.jpg


Zagęszczenie pojawia się dopiero na końcu zatoki, tuż przed resortem hoteli.
IMG_20170717_113739.jpg

IMG_20170717_113924.jpg


Banany, dmuchańce, ciągańce i jak je jeszcze tam zwał … słowem atrakcje :wink: Niestety … dziś z widokiem na pożar szalejący na lądzie :(
IMG_20170717_114845.jpg


Ale nie w naszym guście. Wchodzimy na teren resortu. Wejść do kompleksu jest kilka, zarówno od strony plaży jak i miasteczka. Jesteśmy zaobrączkowani więc kroczymy pewnie :wink:
Dzięki mapie można się zorientować gdzie czego szukać.
IMG_20170717_114803.jpg


Wynika z niej, że resort oferuje kilka basenów, place zabaw dla dzieci, siłownie zewnętrzne jak i wewnętrzną, boiska, korty, mały amfiteatr, w którym odbywają się różnego rodzaju występy, sklepy, restauracje, kawiarnie, spa. Działa kids klub, na animacje mogą też liczyć dorośli. Wszystko to ukryte w gąszczu zieleni :) Bardzo zadbane.
Idziemy tam skąd dobiega muzyka i wychodzimy wprost na jeden z basenów. Jest trochę ludzi ale to jeszcze przecież nie tłum. Część leżaków jest rozstawionych wkoło basenu, reszta na trawce w cieniu palm, tamaryszków i rododendronów.
IMG_20170717_114103.jpg


Pomiędzy basenami wśród mnóstwa roślin wiją się kamienne chodniczki, prowadzące do innych basenów. Coś dla najmłodszych.
IMG_20170717_114502.jpg
IMG_20170717_114539.jpg


Przy jednym z basenów odbywa się właśnie Aqua aerobic. Na tablicy jest rozkład jazdy :wink: godzinowo co i gdzie się będzie działo z wyprzedzeniem na kilka dni.


Goście kempingu, mogą korzystać z infrastruktury i zorganizowanych zajęć. Za drinki przy barze niestety trzeba płacić :? Za darmo się nie pocyca z taką opaską jak nasza :( Czyli chyba nic tu po nas :wink:
Więcej dowiecie się ze stronki. My, aż tak bardzo nie myszkowaliśmy po tym terenie gdyż nie zakładaliśmy, że będziemy korzystać.

Z kempingu do resortu idąc wzdłuż morza będzie ze 2 km, można podjechać rowerem jak najbardziej jeśli się takowy posiada, można też autem zaparkować w pobliżu a można i zamówioną taxi jak to robiło codziennie kilka niemieckich rodzin zakwaterowanych w domkach na naszym kempingu 8O
To wyjaśniało luz jaki panował zarówno na kempingu jak i pobliskich plażach :wink: .

No więc … byli, widzieli, podziękowali i ruszyli w stronę wyjścia :wink:
IMG_20170717_114649.jpg


cdn. … :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.01.2018 23:35

Za darmo się nie pocyca z taką opaską jak nasza :( Czyli chyba nic tu po nas :wink:

W takim tłumie to nawet za darmo nie byłoby chyba przyjemnością 8O :mrgreen: Nie ma to jak puste plaże z widokiem, szkoda ze psutym przez pożar :cry:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 24.01.2018 23:36

Po 20tym września był tam ,zdaje się, podobny tłum 8O
Z tym,że po 17tej - gdy byliśmy w pobliżu - całe towarzystwo przysypiało na leżakach, nikt się nie kąpał, choć temperatura sprzyjała..
Rzecz jasna resortu nie zwiedziliśmy, bo nie byliśmy zaobrączkowani :oczko_usmiech: , fajnie,że pokazałaś :)

(Jesteś pewna,że to rododendrony, a nie oleandry? :wink: )
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.01.2018 01:03

Katerina napisał(a): (Jesteś pewna,że to rododendrony, a nie oleandry? :wink: )
No oczywiście, że pewna jestem, iż były to łoleandry :mrgreen: Nie wiem skąd mi te drony do głowy przyszły 8O :mrgreen:

beatabm napisał(a):
Za darmo się nie pocyca z taką opaską jak nasza :( Czyli chyba nic tu po nas :wink:

W takim tłumie to nawet za darmo nie byłoby chyba przyjemnością 8O :mrgreen: Nie ma to jak puste plaże z widokiem, szkoda ze psutym przez pożar :cry:
Już ja bym sobie spokojny kącik do cycania znalazła aby tylko przydział dali :mrgreen: Obrazek
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.01.2018 01:15

gusia-s
No oczywiście, że pewna jestem, iż były to łoleandry


Znajomy ogrodnik - Polak, od dawna w Niemczech -mówi "olijandry" :oczko_usmiech:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 25.01.2018 01:20

gusia-s napisał(a):Docieramy do kolejnej tzw. plaży miejskiej, na której również nie widać tłumów :)

Obrazek

A do tego jest naturalny cień.

Pozdrawiam,
Wojtek
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.01.2018 11:07

Franz napisał(a):
gusia-s napisał(a):Docieramy do kolejnej tzw. plaży miejskiej, na której również nie widać tłumów :)
........

A do tego jest naturalny cień...
Dla każdego coś dobrego, jest cień i jest patelnia co kto woli w jednym miejscu :)
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 25.01.2018 11:10

Dlaczego mnie tu jeszcze nie było :?:
Nadrabiam i pozdrawiam!
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.01.2018 11:47

Malvka napisał(a):Dlaczego mnie tu jeszcze nie było :?:
Nadrabiam i pozdrawiam!
Abo ja wiem 8O :mrgreen:
Ważne, że już jesteś bo zaraz ruszamy dalej :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone