Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SUPer miejscówka na supa

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pankowalski997
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.01.2022
SUPer miejscówka na supa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pankowalski997 » 28.01.2022 14:29

Witam wszystkich, po raz kolejny wybieram się do Chorwacji tym razem ze sporym naciskiem na pływanie na supie, jakie miejsca polecacie z dużą ilością wysepek i zatoczek polecacie? Wyjazd będzie miał charakter objazdowy wiec zatrzymuje się na dzień max dwa w jednym miejscu. Zaczynamy od Staništa i jedziemy wzdłuż wybrzeża Jadranką. Podróżujemy campervanem i zatrzymujemy się głównie na dzikich miejscówkach.

Nie byłem pewny w, którym dziale dodać post więc z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział.
Pozdrawiam
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1548
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 22.06.2022 12:09

Pankowalski997 napisał(a):Witam wszystkich, po raz kolejny wybieram się do Chorwacji tym razem ze sporym naciskiem na pływanie na supie, jakie miejsca polecacie z dużą ilością wysepek i zatoczek polecacie? Wyjazd będzie miał charakter objazdowy wiec zatrzymuje się na dzień max dwa w jednym miejscu. Zaczynamy od Staništa i jedziemy wzdłuż wybrzeża Jadranką. Podróżujemy campervanem i zatrzymujemy się głównie na dzikich miejscówkach.

Nie byłem pewny w, którym dziale dodać post więc z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział.
Pozdrawiam


Okolice Murter

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone