Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filipert
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) filipert » 25.10.2019 14:32

Skalik napisał(a):Mam pytanie czy wozicie ze sobą rowery czy nie ma to większego sensu? Jak wspomniałem wybieram się do Zatonu - czy w okolicach jest gdzie pojeździć?


Mnie się przydał choćby w samym Zatonie. Ponad kilometr codziennie na zakupy przed śniadaniem do Plodine który jest tuż za bramą kempingu.
nicoolla
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) nicoolla » 22.01.2020 11:05

My z dziećmi od 4 lat jeździmy do Chorwacji i zawsze wybieramy kempingi a nie apartamenty.

Kemping jest to idealna opcja dla rodzin z dziećmi. Duży teren z pełną infrastrukturą, własnymi basenami, prywatną plażą, bogatym programem animacyjnym zarówno dla dzieci jak i dorosłych, restauracjami, sklepami itp.

Zakwaterowanie też wedle gustu i zasobności portfela.

Spokojnie mogę polecić kempingi Straśko- wyspa Pag, Cikat- wyspa Losinj oraz kemping Baska na wyspie Krk.

Zwiedziliśmy też kilka fajnych kempingów na Istrii. Teraz chcielibyśmy pojechać gdzieś na południe Chorwacji, ale tam tak rozwiniętych kempingów niestety brak :(

Polecam obejrzeć nasze relacje z kempingów na youtube pod nazwą użytkownika "fala i lala" :)
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1888
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 23.01.2020 17:13

nicoolla napisał(a):... Teraz chcielibyśmy pojechać gdzieś na południe Chorwacji, ale tam tak rozwiniętych kempingów niestety brak ...


I całe szczęście.
BoJa
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) BoJa » 23.01.2020 19:25

Na południu jest dużo ️ z basenem. I tak pokolei Solitudo-Dubrownik, Stobreč-Split, Belvedere-Trogir, Solaris-Šibeniik, Oaza Mira-Drage,Imperial-Vodice, Falkensteiner Premium-Zadar :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.01.2020 14:57

BoJa napisał(a):Na południu jest dużo z basenem. I tak pokolei Solitudo-Dubrownik, Stobreč-Split, Belvedere-Trogir, Solaris-Šibeniik, Oaza Mira-Drage,Imperial-Vodice, Falkensteiner Premium-Zadar :D
Dużo? to zaledwie kropla w morzu w porównaniu do Istrii, poza tym basen to nie wszystko, na południu nie ma tak zorganizowanych kempingów jak na północy.
Te wymienione to mają sadzawki a nie basen :mrgreen: i z takimi sadzawkami jest ich jeszcze kilka, choćby Kozarica w Pakostane, Galeb w Omišu, na Peljesacu 3 kempingi, na Brac 1.
Mi tego nie brakuje :mrgreen:
BoJa
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) BoJa » 24.01.2020 15:12

Mnie tego też nie brakuje :D Wybieramy kempingi tego typu jak np w ubiegłym roku Cotto na Ugljanie. Odpisywałem tylko na stwierdzenie że na południu takich się nie spotyka. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
pabbllo_ldz
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 17.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabbllo_ldz » 17.02.2020 21:20

Witam,
po dwukrotnym pobycie na Losinj camping Rapoca (polecamy 100%) chcemy się wybrać na Pelješac i tu mam pytanie.
Jaki kamping na Pelješac, żeby był cichy i spokojny?
Upatrzyłem sobie Lupis ale parcele które nam proponują są małe.
Boimy się że się nie upchniemy, mamy namiot https://www.decathlon.pl/namiot-air-seconds-52-fb-id_8492633.html i namiot imprezowy Axley z Juli plus spore auto Smax.
Ktoś może był i widział jak to naprawdę tam wygląda?
Proponują nam parcele 3,8,10.
A może inny kamping ktoś poleci?
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 18.02.2020 17:31

Vala Camp w Mokalo koło Orebica.
mahum
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahum » 05.06.2020 00:22

Zastanawiam się nad wyborem kempingu w Chorwacji, mam kilka na oku. Może podam warunki brzegowe: zależy mi na domku dość wysokiej klasy; blisko morza - żeby nie trzeba było chodzić przez cały kemping, nieraz kilkaset metrów nad plażę; baseny będą stanowiły wartość dodaną; morze raczej z łagodnie opadającym dnem i przede wszystkim ze względu na covid możliwie blisko Polski, czyli max. środkowa Dalmacja, najlepiej Krk lub Istria; dobrze byłoby gdyby zagęszczenie domków też było niezbyt duże.
Ze względu na wielkość wykluczyłem już Zaton, Lanterna, Vankanela i raczej Mobile Homes Polari Rovinj. Ze względu na bardzo wysoką cenę Aminess Amber Sea Luxury Village, idealny byłby Mobile Homes at Camping Ugljan Resort, ale wyspy na które trzeba płynąc promem również wykluczyłem.

Na placu boju pozostały: faworyt Camping Istra Premium Resort, Marina Camping Resort by link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej Labin, Marbera Flora Green Villas Njivice, Superior Mobile Homes in Camping Kastanija, Mobile Homes Vestar Rovinj, Baška Beach Camping Resort by link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej (miejsce i plaża jak dla mnie idealne, ale domki są raczej daleko od morza i jest to mimo wszystko duży, zagęszczony kemping), Bi Village (też raczej nie spełnia założonych przeze mnie warunków), Mobile homes Sunset Beach Umag, Belvedere Mobile Homes oraz Škrila Sunny Camping by link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.

Może ktoś był w kilku z nich i znając wytyczne, które podałem powyżej pomógłby mi dokonać przynajmniej selekcji negatywnej? Wiadomo, że każdy z tych campingów jest opisany na różnych portalach i stronach turystycznych, ale właśnie niektóre z ocen poszczególnych kempingów są wręcz przeciwstawne do ocen na innych stronach. Przykładowo ten sam kemping może być oceniony bardzo wysoko przez booking.com, a nisko przez avtokampi.si. Oprócz tego, żaden portal nie podaje głębokości wody, a wszelkie filmiki promocyjne służą oczywiście do ukazania obiektu w jak najlepszym świetle.
jutomi
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.09.2019
Re: Pakostane

Nieprzeczytany postnapisał(a) jutomi » 10.08.2020 23:14

Witam Proszę o pomoc. W zeszłym roku camping Kozarica z przyczepą. Z początku nie byłam przekonana, a teraz chciałabym pojechać tam jeszcze raz, ale muszę znaleźć coś tańszego i z cieniem. Ktoś może coś polecić? Ewentualnie od Pagu do okolic Szybenika. A czy na Pagu znajdę jakiś fajny camp z cieniem? :)
Grzybcia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.07.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzybcia » 22.07.2023 09:27

Dzień dobry!
Wybieram się na kemping Strasko na Pagu. To już czwarty raz na kempingu w Mobile home. Chciałabym przestrzec Państwa przed agencją podróży GRADTUR ze Słoweni. Przypadkowo zamiast wyszukać bezpośrednio kemping i rezerwowac przez kemping, wyszukiwarka podpowiedziała mi stronę Hrvatska.net. Zapłaciłam w czerwcu zaliczkę za wyjazd na koniec sierpnia. Na fakturze proforma dopiero okazało się ze całość musi być zapłacona do końca lipca. Wtedy przysyłają voucher. Nie można zapłacić na kempingu reszty jak to zawsze robiłam. Czyli kupuje kota w worku. Na dodatek wymiana mailowa z panem Jure: bardzo niemiła. Niechętni turystom. Bez dyskusyjnie należy zapłacić inaczej groza ze stracę zaliczkę (mnóstwo maili z pogróżkami)

Potem odnalazłam bezpośrednią stronę kempingu i okazało się że jest o 300 euro taniej!!!wiadomo pośrednik…a jak na miejscu będzie coś nie tak?firmy GRADTUR (hrvatska.net) to nie obchodzi. Nie zwracają kosztów. Odpowiadają ze maja dobre opinie kempingu i koniec, bez dyskusji. Gdy proszę o ciche miejsce na kempingu (nie w pobliżu recepcji) to w odpowiedzi: kemping nie jest cichy bo jest na nim 5000 osób…obsługa to porażka


Bardzo nie polecam firmy GRADTUR jako pośrednika. Mam nadzieje ze kemping mimo wszystko będzie Ok, a ja już nigdy nie nabiorę się na pośredników.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 30.08.2023 10:50

Jeżeli wynajmujesz mobildomki, to chwalę sobie eurocamp, który ma swoje zakwaterowania na wielu kempingach, a jako pośrednika LuxCamp. Obie firmy długo istnieją na rynku, są uczciwe i mają konkurencyjne ceny. Warunkiem dobrej ceny jest często zakup oferty kilka miesięcy wcześniej, ale z możliwością rezygnacji.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 77
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone