Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brist czy warto ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013
Brist czy warto ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 29.12.2013 00:52

Witam
W tym roku byliśmy na wakacjach w Draśnicach, mała fajna miejscowość wszystko nam pasowało :) A że nie jeździmy dwa razy w to samo miejsce to w przyszłym roku tzn 2014 :) chcemy wybrać się do Brist-u. Jakie są wasze opinie ? czy można te dwie miejscowości porównać ? Wybieramy się dużą grupą tz 11 osób dorosłych i 4 dzieci + dziecko 2 letnie Jeśli ktoś ma sprawdzone, niedrogie noclegi będę wdzięczna :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.12.2013 00:57

Do Bristu warto...osobiście uważam, że Draśnice są bardziej przyjemnym miejscem jak Brist ale to kwestia gustu...myślę, że Brist z pewnością spodoba Ci się ale możesz też zainteresować się Malą Dubą...
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 29.12.2013 01:00

Rozumiem, że byłeś we wszystkich trzech miejscowościach ? Jakie minusy ma Brist ? np w porównaniu do Draśnic ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.12.2013 01:09

Mało miejsc do parkowania i blisko jadranka ale nie wszędzie...w tym roku ponownie odwiedziłem Brist i były to odwiedziny bardziej dokładne jak 2 lata temu ale jestem pozytywnie nastawiony i z pewnością spędzę tam urlop...Draśnice jednak bardziej mnie się podobały...minusem Malej Duby zaś jest to, że dużo ludzi spoza miejscowości przyjeżdża tam na plaże i czasami jest bardzo tłoczno - zresztą jak w większości miejscowości gdzie są ciekawe plaże...
Nigdy tam jednak nie ma tak jak w Tucepi lub Makarskiej, których nie znoszę... :evil:

Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się nad Bristem... :wink:
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 29.12.2013 01:23

tzn wracać do Draśnic ? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.12.2013 02:25

Czyli jechać do Brist... :wink:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 29.12.2013 11:52

alechandro napisał(a):Mało miejsc do parkowania i blisko jadranka ale nie wszędzie...


W zasadzie tylko pierwsze 20-30 metrów domów od brzegu nie przylega do jadranki i moim zdaniem tam trzeba szukać.
Brist polecam.

Niezła jest Podaca, choć na plaży jest sporo ludzi.
Niezły jest Zaostrog, byle nie w centrum (fajne są obrzeża w kierunku Podacy).
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 29.12.2013 16:00

:) dziękuję za wskazówki, które mam nadzieję pomogą mi podjąć ostateczną decyzję. A mogę prosić o jakieś sprawdzone nocelgi ? które omijają wskazane minusy w wyżej wymienionych miejscowościach np w Brist Wysłałam setki meili i niestety dostałam znikomą ilość odpowiedzi :(
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 29.12.2013 16:58

doronia napisał(a)::) dziękuję za wskazówki, które mam nadzieję pomogą mi podjąć ostateczną decyzję. A mogę prosić o jakieś sprawdzone nocelgi ? które omijają wskazane minusy w wyżej wymienionych miejscowościach np w Brist Wysłałam setki meili i niestety dostałam znikomą ilość odpowiedzi :(

W Briście jest stosunkowo mało ofert. Sprawdź priv.
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 30.12.2013 09:34

Dziękuję :)
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 30.12.2013 19:45

Dostałam fajną propozycję apartamentów w Zivogosce blato, z tego co widziałam na mapie jest to blisko małej przystani. Czy ktoś z was był ? czy warto zainetrsować się tą miejscowością? ale jestem niezdecydowana ... szukam i porównuję do Drasnic. Tam na jednej z plaż były fajne skałki i jaskinie w wodzie, raj dla tych którzy nurują. Czy w blato też są takie miejsca?
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 30.12.2013 22:57

doronia napisał(a):Dostałam fajną propozycję apartamentów w Zivogosce blato, z tego co widziałam na mapie jest to blisko małej przystani. Czy ktoś z was był ? czy warto zainetrsować się tą miejscowością? ale jestem niezdecydowana ... szukam i porównuję do Drasnic. Tam na jednej z plaż były fajne skałki i jaskinie w wodzie, raj dla tych którzy nurują. Czy w blato też są takie miejsca?

W zeszłym roku chciałem wylądować w Zivogosce Blato, ale nie znalazłem lokum za dobrą cenę więc wylądowałem w Podacy (i nie żałuję).
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 31.12.2013 10:04

No właśnie jedno jest pewne, pojadę na pewno :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.12.2013 10:48

W Zivogosce Blato i Porat bywa więcej ludzi niż w Z. Mala Duba. Koleżanka spędziła wakacje w Malej Dubie i chwaliła sobie tam mniejszy tłok niż w sąsiednich miejscowościach. Poza tym jeden sklep i tyle ;-)
Spędziłam tydzień w Podacy, ale bardziej spodobał mi się sąsiedni Brist właśnie (gdzie stacjonowali znajomi) - wędrując drogą wzdłuż brzegu nie czuje się wcale tej jadranki nad głową. Podobała mi się uliczka prowadząca nad morzem od strony Podacy do prawie centrum Bristu, Peca chyba (część poniżej magistrali) a może Slakovac? Była cicha i spokojna, domy tylko od strony lądu, uliczka i niewielki klif nad wodą - na plażę trzeba w tym miejscu zejść po schodkach, ale była tu dość urokliwa, trochę drzew, żwir i skałki - zdjęcia poniżej. Patrząc na mapę tylko to kwatery bym tutaj raczej nie wybrała, a w rzeczywistości to bardzo urokliwe miejsce. W samym centrum już jest trochę inaczej - hotel i domy nad samym morzem. Fajne są też w Briście te promenady w obie strony - do Podacy i Gradaca.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jedno jest pewne - nie ma dwóch takich samych miejscowości, zawsze coś cię rozczaruje, bo będzie inne niż w Draśnicach, ale może coś innego zaskoczy pozytywnie. :)
A z parkowaniem to tam rzeczywiście jest kłopot, zarówno w Podacy jak i Briście, w Drveniku też mieliśmy problem. Taki urok riwiery.
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 13.03.2015 21:39

No i nie było Bristu :) Była za to Mala Duba :) :) było pięknie i bardzo przyjemnie :) :) W tym roku Bratuś :) i faktycznie masz rację nie ma dwóch takich samych miejscowości, każda na swój sposób jest inna, piękniejsza ? to już kwestia gustu i oczekiwań :) ja lubię małe miejscowości, tam naprawdę odpoczywam. Dużo ludzi i tłok jest fajny na jeden dzień i być może dla osób, które jadą w celach rozrywkowych:):) albo tak lubią.
Więc Brist nadal czeka, może kiedyś ...
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone