Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bornholm - Perła Bałtyku - Majorka Północy

Duńska monarchia jest najstarszą zachowaną monarchią na świecie i istnieje od ponad 1000 lat. Dania ma 443 wyspy, a tylko 76 z jest zamieszkanych. Dania ma ponad dwukrotnie więcej rowerów (4,2 mln) niż samochodów (1,8 mln). Żadne miejsce w Danii nie jest oddalone o więcej niż 50 km od morza.
ZenDan
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 04.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZenDan » 09.04.2013 18:23

krispinus napisał(a):Bardzo fajna relacja.
Ale przyspieszenia dostałeś... :wink:
Nie zaglądałem tu od wczorajszego ranka, a tu........ 8O

Trzeba przyznać, że wyspa robi wrażenie.
Bałtyckie klimaty w najlepszym wydaniu.

Dzięki to co napisałem i pokazałem to jest tylko maleńki ułamek tego co jest w realu, ale tak jak wcześniej powiedziałem można w necie znaleźć jeszcze więcej a najlepiej to odwiedzić Bornholm osobiście :D
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 11.04.2013 21:59

Dzięki za relację. Na północ od naszego kraju też jest bardzo ciekawie. Jakby jeszcze trochę tylko podgrzali wodę w Bałtyku :)
krzyswerm
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 03.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyswerm » 12.04.2013 13:34

Witam,
jeżeli mogę coś dopowiedzieć, to warto wybrać się na wysepki na północ od Bornholmu - Christianso. Pływają tam stateczki z różnych miejscowości, ale najlepiej popłynąć ze Svaneke statkiem pocztowym - trwa to dłużej, ale samo w sobie stanowi fajną przygodę.
Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.05.2013 09:38

ZenDan - na Bornholmie byłam w 2009r - promem z Świnoujścia,spędziłam tam z rodziną 7 dni na kempingu koło Dueodde . Była tam cudowna szeroka plaża z białym piaskiem a woda turkusowa . Za plażą są wydmy po których swobodnie można chodzić i wśród których spokojnie plażują nudyści ,chodząc bez krępacji wśród tekstylnych .Wyspa piękna , jest tam wiele do obejrzenia na tydzień w sam raz .Tylko ceny duńskie - baaaaardzo wysokie . Pozdrawiam i wszystkim polecam :papa:
ZenDan
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 04.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZenDan » 03.06.2013 22:02

Alfo dokładnie tak, dlatego właśnie zamieściłem moją relację, pozdrawiam!
Teraz już żyję naszym wyjazdem do HR to już za 12 dni
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 03.06.2013 22:15

Zupełnie nie znam tych terenów,ale rewelacja .Jest pięknie.
Umieszczam Borholm na mojej liście miejsc ,które chciałbym zobaczyć.

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Dania - Danmark


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bornholm - Perła Bałtyku - Majorka Północy - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone