Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartamenty Mladen - Sućuraj - Hvar - Był ktoś?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grundfos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) grundfos » 17.01.2011 14:51

Witam! W tym roku zamierzam jechać do chorwacji po raz pierwszy. Mam do was pytanie : Czy był ktoś może na sucuraju? Albo konkretnie w tych apartamentach? Bo nie chce jechać w ciemno , chciałbym się upewnić ,że na pewno są takie warunki i ,że taki budynek stoi :P.
Proszę o szybką odpowiedź

Tutaj Link:zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

P.s Dodam ,że jadę z 3 osobami, czyli chodzi mi o apartament a2+2
an121
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) an121 » 17.01.2011 14:54

Sucuraj sobie odpuść to miasto z przystanią promową - tam się dopływ i jedzie dalej - na wypoczynek szukaj miejscowości od Jelsy, aż po samą stolicę Hvar - Sucuraj stanowczo odradzam. :D
2salamandra22
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 17.01.2011 15:26

Tez się zastanawiałam bo dostaliśmy bardzo cenowo korzystną ofertę z tej miejscowości apartamani ida ale w końcu zarezerwowałam kwatery w Slatine koło Trogiru. Naczytałam się na forum i dlatego zmiana planów.
grundfos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) grundfos » 17.01.2011 15:38

Dzięki za odpowiedzi.
Nie chce śmiecić na forum więc się tutaj spytam.
Mam jeszcze 3 oferty. Z Senj i ze Śv. Juraju oraz Z Lokvy Rogoznicy . Wiem ,że obie te miejscowości (Senj,Sv.Juraj) są bardzo blisko siebie a Lokva Rogoznica dalej,ale które byście bardziej polecili na pierwsze wakacje w chorwacji?

P.s tu macie linki do tych 3 apartamentów :

Lokva zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Senj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sv.Juraj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
grundfos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) grundfos » 17.01.2011 17:27

an121 napisał(a):Sucuraj sobie odpuść to miasto z przystanią promową - tam się dopływ i jedzie dalej - na wypoczynek szukaj miejscowości od Jelsy, aż po samą stolicę Hvar - Sucuraj stanowczo odradzam. :D

Sory za post pod postem ,ale nie miałem jak tego zrobić :)

Ok nie polecasz sucuraju ale dlaczego? Wyjaśniłeś mi tylko ,że jest tam przystań promowa - to wiem , wiem tez ze platna, ale mógłbyś rozszerzyć nieco bardziej swoją opinię? Bo przystań promowa mnie nie zniechęca
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.01.2011 07:24

Co do Sucuraja - piszesz że to wasz pierwszy pobyt w Chorwacji. Planujecie lezeć tylko plackiem na plaży czy coś pozwiedziać? Jeśli pozwiedzać na Hvarze to Sucuraj nie jest dobrym punktem wypadowym. Na drugi koniec wyspy gdzie sa własnie 4 miasteczka do zwiedzania, do tgo piękna widokowo stara droga Stari Grad-Hvar, czy na wpół opuszczone wioski macie w jedną stronę około 1,5h raczej wąską drogą. W przypadku chęci do zwiedzania wyspy bardzo męczące i na starcie za każdym razem traci się 3 godziny na podróżowanie samochodem.
consett0805
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 18.01.2011 11:27

Może na początek nie wyspa a ląd?
Może urzekająca i łatwiej dostępna riwiera Makarska począwszy od urokliwej małej miejscowości Marusici tu link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link po przez Pisak stromizna extremalnie urzekająca jeden z doskonalszych apartamentów położonych nad samą wodą i z własną plażą tu link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Brela jedna z piękniejszych miejscowości na tym wybrzeżu rozciągnięta tu jest w czym wybierać super promenada nadmorska co ważne !!! Co 100m prysznice, dziesiątki plaż i zatoczek bajkowa kraina pod wodą jeśli nurkujecie. Tu link do paru fotek zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a tu link do ich strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link dlaje na południe Baska Voda zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Makarska itd itd wszystko masz w necie
smok131
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 18.01.2011 12:49

grundfos napisał(a):
an121 napisał(a):Sucuraj sobie odpuść to miasto z przystanią promową - tam się dopływ i jedzie dalej - na wypoczynek szukaj miejscowości od Jelsy, aż po samą stolicę Hvar - Sucuraj stanowczo odradzam. :D

Sory za post pod postem ,ale nie miałem jak tego zrobić :)

Ok nie polecasz sucuraju ale dlaczego? Wyjaśniłeś mi tylko ,że jest tam przystań promowa - to wiem , wiem tez ze platna, ale mógłbyś rozszerzyć nieco bardziej swoją opinię? Bo przystań promowa mnie nie zniechęca

poleć do Krakowa i zamieszkaj w Balicach :lol:
grundfos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) grundfos » 18.01.2011 13:01

Dzięki wszystkim za odpowiedzi , muszę się poważnie zastanowić co wybrać.
Co do postu CinnamonGirl , oczywiście trochę leżenia na plaży jak to każdy ale też zwiedzanie - to są 2 rzeczy które lubię robić najbardziej.
Mam do was ostatnie pytanie ile kosztuje prom na wyspę Hhvar bo nigdzie nie mogę znaleźć ?, jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.01.2011 13:24

grundfos napisał(a):Dzięki wszystkim za odpowiedzi , muszę się poważnie zastanowić co wybrać.
Co do postu CinnamonGirl , oczywiście trochę leżenia na plaży jak to każdy ale też zwiedzanie - to są 2 rzeczy które lubię robić najbardziej.
Mam do was ostatnie pytanie ile kosztuje prom na wyspę Hhvar bo nigdzie nie mogę znaleźć ?, jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi :)

Najłatwiej poszukać na stronie przewoźnika...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
P.S. Aktualnie na stronie ceny zimowe.. letnie są wyższe o jakieś 20%.
Aby uprzedzić kolejne pytanie... W cenę przeprawy auta nie jest wliczony kierowca. Zatem bilety kupujemy dla pojazdu i każdej osoby ( każdego pasażera oraz kierowcy).
Pozdrawiam
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.01.2011 14:32

grundfos napisał(a):Dzięki wszystkim za odpowiedzi , muszę się poważnie zastanowić co wybrać.

No to tym bardziej Susuraj to chybione miejsce jeśli lubicie zwiedzać.
Oczywiscie można raz pojechać na drugi koniec wyspy i każde miasteczko przebiec w godzinę. Ale czy to jest zwiedzanie czy tylko odhaczenie pozycji?
A gdyby chcieć przeznaczyć:
1- wyjazd na Jelsę i Vrboskę
2- wyjazd na Stari Grad
3- wyjazd - na przejazd starą drogą do miasta Hvar i zwiedzanie tego pięknego miasta
4- dzien na pospacerowanie po wiosce Pitve i zwiedzanie części wyspy za tunelem
5- aby zdobyć szczy sw Nikola
to kazda taka jazda tą trasą łaczącą Sucuraj z drugą stronę wyspy (a droga przez niektórych szczególnie tych mieszkajacych na codzień na nizinach uznawana za trudną i podnoszącą adrenalinę) będzie wg mnie męczaca i stratą każdego z tych dni 3 godzin na jej pokonanie. Może was zniechęcic do poznania wyspy.
krzzag
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzzag » 19.01.2011 22:08

W 2009r. mieszkałem w tym apartamencie na piętrze - mieliśmy ze znajomymi dwa apartamenty (A2+2 i A4). Warunki naprawdę super, cena też niezła. Rok później tez byliśmy w Sucuraj ale mieszkaliśmy w domu na 10 osób (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link). My byliśmy z małymi dziećmi i siedzieliśmy na miejscu, w miasteczku cisza spokój , ożywa na chwilę jak przypływa prom. Nam się bardzo podobało. Wszystko zależy czego oczekujecie od tego miejsca.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.01.2011 22:21

byłem w Sucuraju, spędziłem tam 4albo 5 dni, o jakieś 4 za długo..apartament miałem bardzo ładny i w atrakcyjnej cenie,,,,jakbyś się upierał to mogę poszukać w adresach, ale mam nadzieję, że się nie będziesz upierać:) samo miasteczko nie ma do zaoferowania nic co nie dałoby się zobaczyć w 3 godziny, cywilizacja i lepsza droga zaczyna się od Jelsy na zachód. a z Sucuraja do Jelsy same wąskie serpentyny, częściowo bez barierek:) ja byłem we wrześniu, był luz, ale jak ktoś mi mówi, że w sezonie na tej drodze mijają się kampery albo autobusy to im szczerze współczuję, trzeba mieć nerwy ze stali. Zachodnia część wyspy ciekawa i piękna, ale na Waszym miejscu na pierwszy raz wybrałbym coś na lądzie. Sucuraj pewnie wpadł Wam w oko ze względu na cenę noclegu...
agiza
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agiza » 20.01.2011 00:05

Polecam Jelsa na Hvarze, apartamenty Ivo Marić. Bardzo fajne małżenstwo, posiadaja w centrum pizzerie i czasami nie liczą nic dla swoich gości. Na powitanie czekało na nas wino w apartamencie...bardzo polecam. Bylismy z dzieciakami i było bardzo przyjemnie. Do plazy 5 minut spacerkiem , do centrum 15-20 minut spacerkiem.

W tym roku wybieramy sie do środkowej dlamacji, Primosten, moze Brela... może ktos polecić?? można wózkiem dojechac do plazy? chodzi o to żeby nie było schodów i innych przeszkód;-)
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 20.01.2011 07:30

Co do Primostenu/Breli - Primosten jak najbardziej dostępny dla wózków - pod obie duże plaże (miejską i na płw Raduca) dojedziesz wózkiem. Na tej którą polecam - na półwyspie Raduca- są tez obszary zacienione przez drzewa.
Co do Breli to wybierajac sie tam znajdz apartament jak najblizej morza. Połozona jest na nazwijmy to stoku i poruszanie sie wózkiem po stromych uliczkach moze być męczące (100m moze czasami wykończyć - taki obrazek widziąłm jak młoda mama obładowana plażowym ekwipunkiem pchała ostatkami sił pod stromą uliczkę wózek z dzieckiem).
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019