Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament Hvar - Jelsa lub Stari Grad

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grax
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 23.04.2015 23:12

Witam.
Chciałbym prosić Was o pomoc.
Szukam fajnego i niedrogiego apartamentu w opisanych miejscowościach w terminie 22-27.08.2015.
Czy możecie coś polecić lub jakąś dobrą stronę z apartamentami?
Dzięki!
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.04.2015 23:34

grax napisał(a): lub jakąś dobrą stronę z apartamentami?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.04.2015 12:43

Ja od kilkunastudni intensywnie poszukuję apartamentu dla 2 osób w miejscowości Hvar. Tylko obrzeża, a ceny.....szok. Początek września od 55 euro w zwyż. I to żadna rewelacja. A jak widok na morze to i prawie 100 euro!!!! Tylko 2 osoby. Zastanawiam się nad innym miejscem
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.04.2015 13:10

karin74 napisał(a):Ja od kilkunastudni intensywnie poszukuję apartamentu dla 2 osób w miejscowości Hvar. Zastanawiam się nad innym miejscem

Zdecydowanie. Miasto Hvar jest bardzo drogie. Nawet lody na rivie droższe niż w Dubrovniku. :wink:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.04.2015 13:54

A swoją droga to trochę późno na rezerwację i dobre ceny.Ja rezerwowałam sobie w Starim Gradzie ,a wcześniej we Vrbosce i był duży wybór,ceny też wydaje mi się przystępne ,30 Euro za 3 osoby /doba,ale zrobiłam to w styczniu albo lutym .
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.04.2015 14:31

andeo napisał(a):A swoją droga to trochę późno na rezerwację i dobre ceny.Ja rezerwowałam sobie w Starim Gradzie ,a wcześniej we Vrbosce i był duży wybór,ceny też wydaje mi się przystępne ,30 Euro za 3 osoby /doba,ale zrobiłam to w styczniu albo lutym .

Niestety nie każdy może z takim wyprzedzeniem rezerwować, jeszcze miesiąc temu mieliśmy w planach wyjeżdżać przełom czerwca i lipca.
Takie życie :-) :-)
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.04.2015 14:35

Mikromir napisał(a):
karin74 napisał(a):Ja od kilkunastudni intensywnie poszukuję apartamentu dla 2 osób w miejscowości Hvar. Zastanawiam się nad innym miejscem

Zdecydowanie. Miasto Hvar jest bardzo drogie. Nawet lody na rivie droższe niż w Dubrovniku. :wink:

No cóż...zaczynam poszukiwania od nowa.
Może Korčula?....byle chociaż kawałek pełnego morza :mrgreen:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.04.2015 15:04

karin74 napisał(a):No cóż...zaczynam poszukiwania od nowa.
Może Korčula?....byle chociaż kawałek pełnego morza :mrgreen:

Południe Korculi może być niedrogie, mam na myśli zadoopia jak Priżba, na przykład. Tylko za prom zapłacisz jak za zboże... :roll:
Na Hvarze wystarczy przenieść się do Starego Gradu, i już taniej. A w Jelsie to już w ogóle niedrogo. Tylko widok na sąsiednią wyspę... :roll:
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.04.2015 15:19

Zaczełam poszukiwania ....cel Stari Grad.
Dzieki :-)
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.04.2015 16:51

karin74 napisał(a):
andeo napisał(a):A swoją droga to trochę późno na rezerwację i dobre ceny.Ja rezerwowałam sobie w Starim Gradzie ,a wcześniej we Vrbosce i był duży wybór,ceny też wydaje mi się przystępne ,30 Euro za 3 osoby /doba,ale zrobiłam to w styczniu albo lutym .

Niestety nie każdy może z takim wyprzedzeniem rezerwować, jeszcze miesiąc temu mieliśmy w planach wyjeżdżać przełom czerwca i lipca.
Takie życie :-) :-)

No rozumiem,u mnie też długo niepewnie było,ale miałam możliwość w Booking na tydzień przed przyjazdem zrezygnować bez żadnych kosztów.Za to lubię własnie booking,bo bez przedpłat i z możliwością rezygnacji.No ale nie ma co ględzić,powodzenia Wam życzę .Na pewno mimo to znajdziecie fajną miejscówkę na wakacje.
petermf
Autostopowicz
JELSA POMOCY KOLEDZY GDZIE NAJLEPIEJ???!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) petermf » 24.04.2015 19:54

:D Witam wszystkich,bardzo prosiłbym o pomoc wszystkich którzy juz zwiedzili Hvar a przede wszystkim Jelse no bo taki mamy plan gdyz tak jak czytałem to w miescie Hvar jest tloczno i drogo ale do rzeczy szukamy dobrej lokalizacji apartamentu z tarasem i widokiem na wode 2 osoby plus maly psiak :) w wyszukiwarce znalezlismy kilka ale szalu nie ma a jak cos znalezlismy to juz zajete,ten jest wolny apartament Dora na ul Lucica z zewnatrz wyglada tak sobie moze ktos byl to podpowie ja to wyglada na zywo...Lub ktos poleci jakies inne super miejsce jestesmy elastyczni co do wyboru , z góry dziekujemy za podpowiedzi,,to nasz pierwszy wyjazd na Hvar wiec milo bylo by byc w fajnym miejscu a zostajemy na 2 tygodnie,pozdrawiamy Piotr I Marta
seciq81
Autostopowicz
Apartament 2+1 wyspa Hvar - Jelsa lub Stari Grad

Nieprzeczytany postnapisał(a) seciq81 » 29.02.2016 09:24

Witam serdecznie,
Poszukuje jak w temacie Apartamentu 2+1 dwoje dorosłych i dwoje dzieci 4 lata i 1 rok(będzie spało w łóżeczku turystycznym).
Szukam czegoś sprawdzonego termin lipiec-sierpień 2016 (może trochę czerwca zahaczyć) na 10-14 dni zależnie od ceny.
Chciałem napisać do paru osób ale nie mam uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości...:/
Cena nie wiem do 70euro max przydało by się tak do 50:)
Będą to dla mojej rodziny pierwsze wakacje.

Bardzo dziękuję za info.
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam Arek
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.02.2016 14:55

Poszło PW, sprawdź.
Mai
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 29.02.2016 14:59

Polecam stronkę:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Sama we wrześniu szukałam i przez tą stronę znalazłam :>
Spaliśmy na ul. Lucica u Riny. Za 3+1 płaciliśmy 40euro/dobę.
Kuchnia, łazienka, 2 sypialnie, taras, widok na wodę, na Jelsę / zatoka i na sosny :)
Dora, to ten sam budynek tylko niżej.
forester
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) forester » 01.03.2016 00:23

Witam
Fajna strona, ale coś mnie zaciemniło i nie umiem dokonać rezerwacji.
Pomocy!
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019