Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 05.01.2018 20:27

birkin napisał(a):Witam.
W których miejscach Breli znajdują się fajne i nie zatłoczone plaże? Ktoś napisał kilka stron wczęsniej, że nie poleca ulicy Stomarica, dlaczego?


Polecam zejść do końca ulicy Scit (po schodkach na dół) w kierunku La Bomby (super konoba) i za restauracją są mniej obłożone plaże. Mi bardzo odpowiadała plaża przy samej la bombie (piwko, lody, owoce morza, dania mięsne pycha) :hut:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.01.2018 21:08

birkin napisał(a):Witam.
W których miejscach Breli znajdują się fajne i nie zatłoczone plaże? Ktoś napisał kilka stron wczęsniej, że nie poleca ulicy Stomarica, dlaczego?

po prostu omijaj plaże główne w dzielnicy Soline + Punta Rata w kierunku Podrace, potem jak pisali przedmówcy - w stronę Jakirusy, Podcrkavlje robi się luźniej i ładnie;
ul. Stomarica to dość stromy zakrętas, być może o to chodziło, choć mi osobiście nie przeszkadzało
Majek07
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majek07 » 05.01.2018 23:02

sylwia9112 napisał(a):
Majek07 napisał(a):A czy ktoś stacjonował w apartamencie Joni w Breli na ul. Bartola Kašića 18 ?

"Ja byłam w tamtym roku pod koniec czerwca. Pisz co chcesz wiedzieć"

Ogólnie interesuje mnie jak oceniasz tam pobyt. Przymierzam się do wpłacenia zaliczki. Pozdrawiam
sylwia9112
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 03.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia9112 » 06.01.2018 10:08

Majek07 napisał(a):
sylwia9112 napisał(a):
Majek07 napisał(a):A czy ktoś stacjonował w apartamencie Joni w Breli na ul. Bartola Kašića 18 ?

"Ja byłam w tamtym roku pod koniec czerwca. Pisz co chcesz wiedzieć"

Ogólnie interesuje mnie jak oceniasz tam pobyt. Przymierzam się do wpłacenia zaliczki. Pozdrawiam

Co do apartamentu brak zastrzezen, czysto, świeże ręczniki w regale na korytarzu można brać kiedy się chce.Klima dziala tak jak powinna, ogólnie wszystko jest tak jak na zdjęciach w necie.Dużym plusem duże tarasy (na żywo większe niż na zdjęciach)z pięknym widokiem na morze,my jeszcze mieliśmy na tarasie bujawke na 3 osoby. Gospodarze mili,jednak za dużo nie pogadaliśmy bo problemy językowe ponieważ znaja jedynie chorwacki i troszkę wloskiego A mailowo rezerwowalismy u ich syna. Dojazd do app trochę stromy, dostaliśmy miejsce w garażu na samochód,.Dojście na plaże schodami jeśli schody przeszkadzają można ulica tylko troche dłużej się idzie-my z dwulatkiem i wózkiem chodzilismy i nie mieliśmy problemów ze schodami.Jesli cena ci odpowiada to śmiało rezerwuj.
Majek07
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majek07 » 08.01.2018 00:39

Dziękuję Sylwia za pomoc. Rezerwacja apartamentu na ostatnim pietrze dokonana, teraz czekam do sierpnia.
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017
Brela - apartament z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 10.01.2018 11:01

Proszę Was o pomoc. Czy jest szansa by w Breli znaleć jakies apartamenty z basenem? Możecie coś polecic? Ewentualnmie w okolicach Breli w innej podobnej miejscowosci? Szukam i nic ciekawego nie mgoę znaleźć
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Brela - apartament z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2018 11:11

DorotaF napisał(a):Proszę Was o pomoc. Czy jest szansa by w Breli znaleć jakies apartamenty z basenem? Możecie coś polecic? Ewentualnmie w okolicach Breli w innej podobnej miejscowosci? Szukam i nic ciekawego nie mgoę znaleźć

Tak na szybko - po wpisaniu w google: Brela apatman basen

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Brela ma piękne plaże i czysty Jadran -więc bo co basen :wink:
bloszek86
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bloszek86 » 13.01.2018 01:27

genofcb napisał(a):brela.com/kate/ byliśmy tam dwa razy ,czysto , super gospodyni ,codziennie sprzątane pokoje ,i świetny widok z tarasu .


Witam, mam rezerwacje na lipiec w w/w apartamencie, daleko do plaży i czy dużo schodów?
Przeczytałem kilka pozytywnyxh opini i cena była dla mnie satysfakcjonującą. Apartament nr 7 2+2.
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 14.01.2018 13:18

Witam ponownie.
Bardzo chciałbym odwiedzić w tym roku Brelę ale niestety nie mogę za bardzo naleźć odpowiedniego dla mnie apartamentu. Jest kilka, które mnie interesują w okolicach Scit i Stomarica. Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda dojście do apartamentów, które znajdują się w okolicach ulicy Stjepana Radica? Na zdjęciach apartamentów wydaje się to dosyć stromo i nie wiem czy nie za stromo. Czy to może tylko tak na zdjęciach wygląda a w rzeczywistości nie jest tak strasznie? Prosze o szczere opinie, bo juz czas najwyższy na rezerwację.
Czy ktoś może polecić jakieś apartamenty w Breli własnie w okolicy Scit lub Stomarica? 4 osoby, klima, parking, taras lub większy balkon. Cena maksymalnie 80 euro.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 14.01.2018 16:20

birkin napisał(a):Witam ponownie.
Bardzo chciałbym odwiedzić w tym roku Brelę ale niestety nie mogę za bardzo naleźć odpowiedniego dla mnie apartamentu. Jest kilka, które mnie interesują w okolicach Scit i Stomarica. Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda dojście do apartamentów, które znajdują się w okolicach ulicy Stjepana Radica? Na zdjęciach apartamentów wydaje się to dosyć stromo i nie wiem czy nie za stromo. Czy to może tylko tak na zdjęciach wygląda a w rzeczywistości nie jest tak strasznie? Prosze o szczere opinie, bo juz czas najwyższy na rezerwację.
Czy ktoś może polecić jakieś apartamenty w Breli własnie w okolicy Scit lub Stomarica? 4 osoby, klima, parking, taras lub większy balkon. Cena maksymalnie 80 euro.

Wejdź sobie na street view i przejdź sobie ludzikiem po ulicach,wszystko się wyjaśni,po schodach nie pójdziesz lecz ulicą wystarczy.Z tego co pamiętam na mapie Breli jest taka możliwość,Frankopanską tak przechodziłem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.01.2018 19:42

birkin napisał(a):Czy ktoś może polecić jakieś apartamenty w Breli własnie w okolicy Scit lub Stomarica? 4 osoby, klima, parking, taras lub większy balkon. Cena maksymalnie 80 euro.

Poleciłem w PW.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.01.2018 20:18

birkin napisał(a):Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda dojście do apartamentów, które znajdują się w okolicach ulicy Stjepana Radica? Na zdjęciach apartamentów wydaje się to dosyć stromo i nie wiem czy nie za stromo. Czy to może tylko tak na zdjęciach wygląda a w rzeczywistości nie jest tak strasznie? Prosze o szczere opinie, bo juz czas najwyższy na rezerwację.

z ul. St. Radica najbliżej w stronę morza jest w okolicy Jarduli - najbliżej co i tak oznacza stromiznę, natomiast reszta tej ulicy jest bardzo wysoko położona, są gdzieniegdzie skróty, ale z powrotem w upał masz gotowy "prysznic"
paryzanin
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) paryzanin » 14.01.2018 20:22

Może ktoś polecić sprawdzony apartament dla 2+2
Najlepiej blisko morza z klima i tarasem jesli można
Dziękuje
Apias
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apias » 14.01.2018 21:35

Cześć, napisałeś do mnie na prv, ale ze względu na krótki staż na forum pojawia mi się komunikat "nie masz uprawnień do pisania prywatnych wiadomości" Podaj maila to odpowiem.
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.01.2018 21:48

Po 4 postach PW działają.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone