Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mamaania
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaania » 26.02.2019 10:21

Bedę wdzięczna za wszelkie informacje na temat Villa Ana w Baska Voda ul. Naputica. Po nieudanej próbie rezerwacji apartamentu w zeszłym roku w Breli wybór padł właśnie na Villa Ana. Proszę o informacje czy byliście zadowoleni z pobytu, jak właściciele i lokalizacja. Pozdrawiam
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 26.02.2019 10:23

kamyl22 napisał(a):My byliśmy w Baska Voda czyli 3km dalej w czerwcu i woda była ciepła no fakt faktem że zawsze byliśmy po % na plaży więc zawsze było nam ciepło. Pozdrawiam

:(:(:(
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 26.02.2019 11:35

Witam. Nie znam tego domu ale znam ulicę Naputica bo mieszkałem przy niej już 4 razy. Z racji położenia tej ulicy siedząc na balkonie mamy kapitalny widok na morze,wyspę Brać i oczywiście Baską Wodę. Jest więc spore prawdopodobieństwo że i Wy będziecie mieli podobne widoki. Zejście do centrum i plaż zajmuję tylko chwilkę-nie wiem czy będą tam jakieś lokalne przejścia schodkami a jeśli nie to najbliżej ulicą pogradińską{ o ile dobrze zlokalizowalem na mapach adres Naputica 17}. Blisko jest też do piekarni,małego sklepu i bankomatu-na górze przy skrzyżowaniu z ulicą Blato-ta ulica też prowadzi do centrum a przy niej znajduje się min. targ owocowo-warzywny. Baska Voda to bardzo fajna miejscowość-jest co robić na miejscu i jest gdzie pozwiedzać. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
Przemek325
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek325 » 27.02.2019 21:03

mamaania napisał(a):Bedę wdzięczna za wszelkie informacje na temat Villa Ana w Baska Voda ul. Naputica. Po nieudanej próbie rezerwacji apartamentu w zeszłym roku w Breli wybór padł właśnie na Villa Ana. Proszę o informacje czy byliście zadowoleni z pobytu, jak właściciele i lokalizacja. Pozdrawiam


Byłem w zeszłym roku. Polecam w 100%. Bardzo miła właścicielka, w środku czyściutko, duże apartamenty, dobrze wyposażone, blisko do plaży i centrum.
mamaania
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaania » 28.02.2019 13:38

Przemek325 napisał(a):
mamaania napisał(a):Bedę wdzięczna za wszelkie informacje na temat Villa Ana w Baska Voda ul. Naputica. Po nieudanej próbie rezerwacji apartamentu w zeszłym roku w Breli wybór padł właśnie na Villa Ana. Proszę o informacje czy byliście zadowoleni z pobytu, jak właściciele i lokalizacja. Pozdrawiam


Byłem w zeszłym roku. Polecam w 100%. Bardzo miła właścicielka, w środku czyściutko, duże apartamenty, dobrze wyposażone, blisko do plaży i centrum.


Dziękuję za odpowiedź i nie ukrywam, że się ucieszyłam, bo wczoraj wysłaliśmy zaliczkę. Napisz proszę jeszcze jak oceniasz drogę powrotną z plaży do apartamentu, bo wiem, że jest pod górę. Czy było to bardzo męczące, chodziliście ul. Blato czy Pogradinska? Pozdrawiam serdecznie
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 28.02.2019 16:37

kamyl22 napisał(a):My byliśmy w Baska Voda czyli 3km dalej w czerwcu i woda była ciepła no fakt faktem że zawsze byliśmy po % na plaży więc zawsze było nam ciepło. Pozdrawiam

To chyba żart 8O 8O :?
piotrh_
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.07.2014
BRELA - zmiana z DRAGE

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrh_ » 03.03.2019 22:00

Witam,
po 4-krotnym pobycie w DRAGE k.Pakostane szukam nowych "wyzwań" w CRO
Jako cel obrałem sobie miejscowość BRELA

Może ktoś pomoże gdzie tam szukać apartamentu
najlepiej trochę dalej od centrum może być do ok 1km od plaży.

Może naewt ktoś bezpośrednio na priv "podpowie mi" jakąś kwaterę
Dwóch dorosłych + 3 dzieci.
Apartament z aneksem kuchennym .....


Piotr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: BRELA - zmiana z DRAGE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.03.2019 23:09

piotrh_ napisał(a):Witam,
po 4-krotnym pobycie w DRAGE k.Pakostane szukam nowych "wyzwań" w CRO
Jako cel obrałem sobie miejscowość BRELA

Może ktoś pomoże gdzie tam szukać apartamentu
najlepiej trochę dalej od centrum może być do ok 1km od plaży.

Może naewt ktoś bezpośrednio na priv "podpowie mi" jakąś kwaterę
Dwóch dorosłych + 3 dzieci.
Apartament z aneksem kuchennym .....
Piotr

Brela ma całkiem inne położenie niż Drage.
1 km do plaży to setki schodów.

Polecam lekturę >>> klub-milosnikow-breli-t53169.html
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 05.03.2019 08:15

Szukaj tu
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Popox
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Popox » 10.03.2019 10:36

Witam wszystkich.
Poszukuję apartamentu lub apartamentów na ok 11- 14 dni z dwoma lub trzema sypialniami dla dwóch rodzin: 2 dorosłych + 2 dzieci (2L oraz 10L) 2 dorosłych + 2 dzieci (5L oraaz 10L) Mniejsze dzieci mogą spać z rodzicami.
Apartament z ogrodem lub tarasem i koniecznie z widokiem na morze.
Preferowana miejscowość to Baska Voda, brela lub sąsiednie MIASTECZKA
w grę wchodzi mniej więcej koniec czerwca, początek lipca - pierwszy tydzień sierpnia.
Czy może ktoś coś polecić?
Fari
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fari » 22.05.2019 22:16

Hej - czy możecie polecić jakiś apartament z basenem w tej okolicy? Może być kawałek poza miastami albo jakiś hotel jeżeli jest godny polecenia
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.05.2019 22:44

Fari napisał(a):Hej - czy możecie polecić jakiś apartament z basenem w tej okolicy? Może być kawałek poza miastami albo jakiś hotel jeżeli jest godny polecenia

Poza miastami w tej okolicy jest Biokovo, hotele są w miasteczkach.
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 23.05.2019 05:52

Janusz Bajcer napisał(a):
Fari napisał(a):Hej - czy możecie polecić jakiś apartament z basenem w tej okolicy? Może być kawałek poza miastami albo jakiś hotel jeżeli jest godny polecenia

Poza miastami w tej okolicy jest Biokovo, hotele są w miasteczkach.


A jak FARI zapyta o apartament z basenem W BJOKOVIE ? :) to dopiero będzie haha
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.05.2019 07:01

Fari napisał(a):Hej - czy możecie polecić jakiś apartament z basenem w tej okolicy? Może być kawałek poza miastami albo jakiś hotel jeżeli jest godny polecenia


Brela-Relax, ale nie w ścisłym sezonie...
lub poszukaj wioski Topici nad BV i kliknij w oferty na mapie
Zmysłek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zmysłek » 02.06.2019 08:57

Witam Szanownych Forumowiczów,
co roku obiecuję sobie, że z dużym wyprzedzeniem dokonam rezerwacji apartamentu w Cro. Jednak życie mocno weryfikuje moje plany co w efekcie przekłada się niepewność terminu, w jakim będę się urlopował. Tak też się stało w tym roku i stąd moja prośba. Bardzo prosiłbym Was o jakiś namiar na kwaterę w m. Promajna tak do 300 m od plaży dla 2 dorosłych i 2 dzieci (8 i 2 lata), termin, który nas interesuje to 8-18.07. W zeszłym roku byliśmy w Marušići, mieliśmy wspaniałych gospodarzy ale wyprawa po ok. 200 schodach z dzieckiem i wózkiem mocno dała nam się we znaki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone