Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gregoz10
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregoz10 » 13.02.2019 00:33

Myślę o wzięciu łóżeczka turystycznego i takie dziecko 3 lata w ogóle nie liczyć . Co myślicie?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2019 00:41

Gregoz10
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregoz10 » 13.02.2019 09:43

jeszcze jedno pytanie do Janusza, bo widze ze oncykany jest;) :hut: wysyłam maile przez formularze kontaktowe ale dlugo czekam na odpowiedz .lepiej bezposrednio ze swojeo maila.?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2019 11:05

Jeśli masz e-maila do właściciela, pisz do niego ze swojego.
Jak nie masz, to czekaj na odpowiedź z formularza kontaktowego.
teargas666
Turysta
Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) teargas666 » 14.02.2019 12:25

Cześć,

jako, że jest to mój pierwszy post na forum to chciałbym się przywitać :)

Chcemy się wybrać z żoną do Chorwacji na wakacje na początku września. Wybór padł na miejscowość Brela.

Czy macie jakieś sprawdzone apartamenty/kwatery prywatne niedaleko plaży? Będę podróżował z żoną i rocznym dzieckiem. Dojazd samochodem.
Trajgul
Cromaniak
Re: Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 14.02.2019 13:10

Poszło na PW.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2019 13:11

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2019 14:17

Witam :) pewnie posypią się na mnie gromy ale mysle że Brela nie jest dobrym wyborem na urlop z rocznym bobasem chyba że lubicie wspinaczkę z obciążeniem ;) może warto byłoby zastanowić się np nad Promajna ?
Pozdrawiam
teargas666
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) teargas666 » 14.02.2019 14:35

Sadeczanin78 napisał(a):Witam :) pewnie posypią się na mnie gromy ale mysle że Brela nie jest dobrym wyborem na urlop z rocznym bobasem chyba że lubicie wspinaczkę z obciążeniem ;) może warto byłoby zastanowić się np nad Promajna ?
Pozdrawiam

O. A możesz coś polecić w tej miejscowości? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2019 14:47

My od paru lat z rodzinka urlop spędzamy w Baśce vodzie ale brele i Promajna znam dobrze że spacerów nie polecę ci konkretnego miejsca ale Promajna jest bardzo spokojna i płaska bez górek ...napewno ktoś z forumowiczów poleci jakąś dobrą miejscowke
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2019 15:12

teargas666 napisał(a):...

W twoim zamkniętym wątku piszesz o wyjeździe w piątek wieczorem i dotarciu na miejsce około południa w sobotę - i to jest właśnie najgorsza opcja grożąca największymi korkami i najdłuższym dojazdem. Dziecka żal.
korki-po-drodze-nad-adriatyk-i-jak-ich-uniknac-t17802.html
Co do Breli - rzeczywiście, z wózkiem łatwiej będzie w bardziej płasko położonych miejscowościach.
bank-kwater-f39.html
rzdrozny
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 15.02.2019 14:15

Sadeczanin78 napisał(a):Witam :) pewnie posypią się na mnie gromy ale mysle że Brela nie jest dobrym wyborem na urlop z rocznym bobasem chyba że lubicie wspinaczkę z obciążeniem ;) może warto byłoby zastanowić się np nad Promajna ?
Pozdrawiam

Gromów ciskał nie będę:), ale pozwolę sobie na odmienne zdanie:) Otóż, z uwagi na genialną i długą promenadę, Brela jest świetnym wyborem na urlop z wózkiem. Nie piszę, że nie będzie trzeba będzie czasami wejść pod górę, ale są też takie lokalizacje apartamentów, gdzie tej górki będzie niewiele, a schodów wcale.

Wg mnie dużo większym ograniczeniem dla wózka z dzieckiem jest mnogość chodników, krawężników, przejść, skrzyżowań, zawijasów i innych miejsc, gdzie trzeba kluczyć.

Nie rezygnuj od razu z Breli - porównuj, analizuj, może uda Ci się coś znaleźć.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2019 16:24

:)
W Promajnie też jest gdzie jeździć wózkiem :) jest wspaniała droga spacerowa przy samym morzu od Promajna przez Baśkę do breli a w Promajnie jest :
-spokojniej
-taniej
-bardziej płasko
Ale to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena
Pozdrawiam
Gregoz10
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregoz10 » 17.02.2019 22:24

witam,
mam pyatnie do kogoś kto był w Breli koncem czerwca.Ja byłam w tamtym roku i byla zimna woda . w tym roku tez chcemy sie wybrac do breli i zastanawiam sie caly czas , czy zawsze w czerwcu jest tam jeszcze raczej chlodno i woda zimna jak na ten kraj :) czy mam szanse na ciepła wode:)a gdzie najpewniej sie wybrac zeby bylo cieplo juz w czerwcu ? mysle jeszcze o Omisiu?
jakbym mogla prosic o namiary do omisia na kwatery prywatne w niskich cenach bede wdzieczna :)
pozdrawiam
kamyl22
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamyl22 » 17.02.2019 22:29

My byliśmy w Baska Voda czyli 3km dalej w czerwcu i woda była ciepła no fakt faktem że zawsze byliśmy po % na plaży więc zawsze było nam ciepło. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019