Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gregoz10
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregoz10 » 13.02.2019 00:33

Myślę o wzięciu łóżeczka turystycznego i takie dziecko 3 lata w ogóle nie liczyć . Co myślicie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107919
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2019 00:41

Gregoz10
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregoz10 » 13.02.2019 09:43

jeszcze jedno pytanie do Janusza, bo widze ze oncykany jest;) :hut: wysyłam maile przez formularze kontaktowe ale dlugo czekam na odpowiedz .lepiej bezposrednio ze swojeo maila.?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107919
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2019 11:05

Jeśli masz e-maila do właściciela, pisz do niego ze swojego.
Jak nie masz, to czekaj na odpowiedź z formularza kontaktowego.
teargas666
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.02.2019
Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) teargas666 » 14.02.2019 12:25

Cześć,

jako, że jest to mój pierwszy post na forum to chciałbym się przywitać :)

Chcemy się wybrać z żoną do Chorwacji na wakacje na początku września. Wybór padł na miejscowość Brela.

Czy macie jakieś sprawdzone apartamenty/kwatery prywatne niedaleko plaży? Będę podróżował z żoną i rocznym dzieckiem. Dojazd samochodem.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1810
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 14.02.2019 13:10

Poszło na PW.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6674
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2019 13:11

Użytkownik usunięty
Re: Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2019 14:17

Witam :) pewnie posypią się na mnie gromy ale mysle że Brela nie jest dobrym wyborem na urlop z rocznym bobasem chyba że lubicie wspinaczkę z obciążeniem ;) może warto byłoby zastanowić się np nad Promajna ?
Pozdrawiam
teargas666
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.02.2019
Re: Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) teargas666 » 14.02.2019 14:35

Sadeczanin78 napisał(a):Witam :) pewnie posypią się na mnie gromy ale mysle że Brela nie jest dobrym wyborem na urlop z rocznym bobasem chyba że lubicie wspinaczkę z obciążeniem ;) może warto byłoby zastanowić się np nad Promajna ?
Pozdrawiam



O. A możesz coś polecić w tej miejscowości? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2019 14:47

My od paru lat z rodzinka urlop spędzamy w Baśce vodzie ale brele i Promajna znam dobrze że spacerów nie polecę ci konkretnego miejsca ale Promajna jest bardzo spokojna i płaska bez górek ...napewno ktoś z forumowiczów poleci jakąś dobrą miejscowke
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6674
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2019 15:12

teargas666 napisał(a):...

W twoim zamkniętym wątku piszesz o wyjeździe w piątek wieczorem i dotarciu na miejsce około południa w sobotę - i to jest właśnie najgorsza opcja grożąca największymi korkami i najdłuższym dojazdem. Dziecka żal.
korki-po-drodze-nad-adriatyk-i-jak-ich-uniknac-t17802.html
Co do Breli - rzeczywiście, z wózkiem łatwiej będzie w bardziej płasko położonych miejscowościach.
bank-kwater-f39.html
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: Brela - apartament dla dwójki dorosłych i dziecka

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 15.02.2019 14:15

Sadeczanin78 napisał(a):Witam :) pewnie posypią się na mnie gromy ale mysle że Brela nie jest dobrym wyborem na urlop z rocznym bobasem chyba że lubicie wspinaczkę z obciążeniem ;) może warto byłoby zastanowić się np nad Promajna ?
Pozdrawiam


Gromów ciskał nie będę:), ale pozwolę sobie na odmienne zdanie:) Otóż, z uwagi na genialną i długą promenadę, Brela jest świetnym wyborem na urlop z wózkiem. Nie piszę, że nie będzie trzeba będzie czasami wejść pod górę, ale są też takie lokalizacje apartamentów, gdzie tej górki będzie niewiele, a schodów wcale.

Wg mnie dużo większym ograniczeniem dla wózka z dzieckiem jest mnogość chodników, krawężników, przejść, skrzyżowań, zawijasów i innych miejsc, gdzie trzeba kluczyć.

Nie rezygnuj od razu z Breli - porównuj, analizuj, może uda Ci się coś znaleźć.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2019 16:24

:)
W Promajnie też jest gdzie jeździć wózkiem :) jest wspaniała droga spacerowa przy samym morzu od Promajna przez Baśkę do breli a w Promajnie jest :
-spokojniej
-taniej
-bardziej płasko
Ale to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena
Pozdrawiam
Gregoz10
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregoz10 » 17.02.2019 22:24

witam,
mam pyatnie do kogoś kto był w Breli koncem czerwca.Ja byłam w tamtym roku i byla zimna woda . w tym roku tez chcemy sie wybrac do breli i zastanawiam sie caly czas , czy zawsze w czerwcu jest tam jeszcze raczej chlodno i woda zimna jak na ten kraj :) czy mam szanse na ciepła wode:)a gdzie najpewniej sie wybrac zeby bylo cieplo juz w czerwcu ? mysle jeszcze o Omisiu?
jakbym mogla prosic o namiary do omisia na kwatery prywatne w niskich cenach bede wdzieczna :)
pozdrawiam
kamyl22
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamyl22 » 17.02.2019 22:29

My byliśmy w Baska Voda czyli 3km dalej w czerwcu i woda była ciepła no fakt faktem że zawsze byliśmy po % na plaży więc zawsze było nam ciepło. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone