Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Guinness79
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 15.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guinness79 » 11.09.2017 12:28

Jestem pierwszy raz w Chorwacji i akurat w Basce Vodzie. Fajnie ale idąc spacerkiem z żoną i córką promenadą z Baski do Breli stwierdzilismy? że plaże w Breli są piękne. Jedne są większe, a inne mnjejsze, klimatyczne w zatoczkach. Następnym razem wybierzemy Brele.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.09.2017 12:52

Guinness79 napisał(a):Jestem pierwszy raz w Chorwacji i akurat w Basce Vodzie. Fajnie ale idąc spacerkiem z żoną i córką promenadą z Baski do Breli stwierdzilismy? że plaże w Breli są piękne. Jedne są większe, a inne mnjejsze, klimatyczne w zatoczkach. Następnym razem wybierzemy Brele.


Mz to akurat bez porównania na korzyść Breli, jedynie wysokie położenie app i mniejsza infrastruktura gastronomiczna gorsza niżw BV, ale mi to nie przeszkadza.
Jak jesteście tak blisko to podejdźcie do Breli celem wyszukania sobie dogodnie położonego app na przyszłościowy pobyt w Breli,
a i zapraszam do Klubu Miłośników Breli po linki do różnych tematów
rafknives
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafknives » 02.01.2018 14:45

... a ja z rodziną waham się czy Rogoznica czy Brela i coś coraz bardziej nastawiam sie na ta drugą.
Planujemy wyjazd na dwie rodziny - jak zawsze. 2 x 2+2 (w sumie 4 dorosłych i 4 dzieci w wieku od 10 do 15 lat).
Macie jakieś sprawdzone miejsce dla dwóch rodzin? (oddzielne apartamenty w tym samym budynku, blisko wody bo dzieciaki żyć nie dadzą, z aneksami kuchennymi etc). Z góry dziękuję za pomoc. W ubiegłym roku byliśmy w Vodicach, gdyby coś ktoś :) - to służę pomocą.
Wyjazd planujemy od 23 czerwca 2018 na min 10 dni. W razie w proszę o e-mail rafknives (at) gmail.com
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 02.01.2018 17:18

Witam, jeśli ktoś szuka apartmanów w Baškiej Vodzie, to mam do polecenia fajny dom 120 m od plaży.
Piszcie na PW lub na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 02.01.2018 21:32

rafknives napisał(a):... a ja z rodziną waham się czy Rogoznica czy Brela i coś coraz bardziej nastawiam sie na ta drugą.
Planujemy wyjazd na dwie rodziny - jak zawsze. 2 x 2+2 (w sumie 4 dorosłych i 4 dzieci w wieku od 10 do 15 lat).
Macie jakieś sprawdzone miejsce dla dwóch rodzin? (oddzielne apartamenty w tym samym budynku, blisko wody bo dzieciaki żyć nie dadzą, z aneksami kuchennymi etc). Z góry dziękuję za pomoc. W ubiegłym roku byliśmy w Vodicach, gdyby coś ktoś :) - to służę pomocą.
Wyjazd planujemy od 23 czerwca 2018 na min 10 dni. W razie w proszę o e-mail rafknives (at) gmail.com


W Breli byliśmy w tamtym roku i mogę polecić

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Majek07
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majek07 » 04.01.2018 21:55

A czy ktoś stacjonował w apartamencie Joni w Breli na ul. Bartola Kašića 18 ?
sylwia9112
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 03.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia9112 » 04.01.2018 22:21

Majek07 napisał(a):A czy ktoś stacjonował w apartamencie Joni w Breli na ul. Bartola Kašića 18 ?

Ja byłam w tamtym roku pod koniec czerwca. Pisz co chcesz wiedzieć
Nat1985
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nat1985 » 05.01.2018 14:11

A ja szukam informacji o noclegach przy Podraci 12. Ktoś zna tę okolicę? Mam wstępną rezerwację.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2018 14:27

Nat1985 napisał(a):A ja szukam informacji o noclegach przy Podraci 12. Ktoś zna tę okolicę? Mam wstępną rezerwację.

Dobra lokalizacja.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Nat1985
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nat1985 » 05.01.2018 14:30

Tak tak, na mapkę patrzyłam, natomiast bardziej chodzi mi o okolicę - sklep, plaża, centrum itd. A może ktoś był pod tym adresem na wakacjach?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2018 14:45

Nat1985 napisał(a):Tak tak, na mapkę patrzyłam, natomiast bardziej chodzi mi o okolicę - sklep, plaża, centrum itd. A może ktoś był pod tym adresem na wakacjach?

Jest też zdjęcie, plaża pod apartamentem, zejście schodami,

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

do centrum promenadą ok. 1,5 km (Konzum)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sklep jest tutaj >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Podrace 12 - Podrace 25 >>> 240 m

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Nat1985
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nat1985 » 05.01.2018 15:01

Super, bardzo dziękuję. Czyli biorę :D Urlop zaklepany :)
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 05.01.2018 20:52

Witam.
W których miejscach Breli znajdują się fajne i nie zatłoczone plaże? Ktoś napisał kilka stron wczęsniej, że nie poleca ulicy Stomarica, dlaczego?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2018 21:00

birkin napisał(a):Witam.
W których miejscach Breli znajdują się fajne i nie zatłoczone plaże? Ktoś napisał kilka stron wczęsniej, że nie poleca ulicy Stomarica, dlaczego?

Im dalej od centrum i słynnej skałki - plaże mniej zatłoczone.
Stomarica jest OK.
Ale sam na tej plaży jak i na innych w Breli nie będziesz.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 05.01.2018 21:24

Dodam tyle że zaraz przy rozwidleniu ulicy Podrace (chyba 25) i Scit jest sklep spożywczy, nawet można tam euro wymienić. Jest to lokalny sklepik ale ma najpotrzebniejsze rzeczy.

Tutaj masz zrzut mapy zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link a tu wygląd samego sklepu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Ja mieszkałem na Scit. :hut: Tak że mogę też polecić Podrace. Nasze pierwsze wakacje były w Breli w 2015 bardzo udane. Polecam tę okolicę :papa:

Po coś wiecej trzeba depnąć do Konzuma. Schodków jest troche na dół ale nie ma tragedii. Podpytaj się raczej o parking bo może on nie być przed lub pod domem tylko no 300 m wyżej niż apartament (tak było w naszym przypadku).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone