Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 23.02.2016 08:29

edi84widzew napisał(a):Poleci ktoś fajny apartament z dwoma sypialniami w Baśce??



Villa ria - jest ok. byłem tam w zeszłym roku
raftus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.03.2016
1 raz Chorwacja-Baska Voda (poszukiwane kwatery)

Nieprzeczytany postnapisał(a) raftus » 02.03.2016 09:54

Witam serdecznie wszystkich Cromaniaków.

Nadszedł wreszcie czas żeby rozstać się z Bałtykiem i pojechać na Chorwację 1 raz w życiu.
Chcielibyśmy wraz z żoną i 2 dzieci udać się do Baśkiej Vody na ostatnie 2 tygodnie sierpnia.
Przeglądam oferty prywatnych kwater na różnych stronach ,ale chciałbym prosić Was o pomoc o doradzenie a może o podesłanie jakiejś fajnej ciekawej oferty.Nie musi to być bardzo blisko głównego centrum...

Dziękuję za wszelką pomoc i propozycje.
Rafał
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub na priv
Ola0707
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 14.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola0707 » 15.03.2016 15:58

Witam serdecznie ;)

Wybieram się pierwszy raz do Chorwacji i szukam apartamentu w terminie 16.07-26.07 na 11 noclegów na 2 osób w rozsądnej cenie ;)
Bede bardzo wdzięczna za wszelkie informacje i namiary na nocleg w okolicach Makarskiej albo w samej Makarskiej ;)

Pozdrawiam
Ola0707
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 14.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola0707 » 15.03.2016 19:59

Witam

Proszę o pomoc, może ktoś doradzi, pierwszy raz wybieram się do Chorwacji na koniec Lipca na 11 noclegów w 2osoby, gdzie jest ciekawiej, piękniej jakkolwiek to nazwać?

Brałam pod uwage Vodice dokladnie tRIBUNJ ale im czytam wiecej na forum tym mam większy mętlik w głowie może jednak Baska Voda, Brela ???

Namiary na apartamenty też mile widziane;)



Bardzo proszę o doradzenie;)

Pozdrawiam
przemeczek03
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemeczek03 » 04.12.2016 23:34

Witam wszystkich
szukam opinii o apartamencie zdravka w BŚ.
Dzięki
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.12.2016 10:10

Jeśli to jest ten przy ulicy Zagradina to jest od niego bardzo blisko do plaży podluka. Budynek i otoczenie sprawiają pozytywne wrażenie-mijałem go codziennie idąc na plażę. Drobną niedogodnością może być to ,że miejsca parkingowe są położone trochę wyżej bo pod sam dom nie da się wjechać.
roberto1980
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberto1980 » 10.12.2016 18:45

Witam.. Szukam dobrego miejsca w Breli dla 2+1 ( sypielnie osobno ) czyli najlepiej dwa pokoje plus aneks kuchenny z widokiem na morze. Plan wyjazdu sierpien 2017. Prosze o jakies namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 11.12.2016 19:19

Witam wszystkich forumowiczów. Jesteśmy po pierwszym wypadzie do Chorwacji, Byliśmy w Basko Polje. Chorwacja nas zachwyciła, i planujemy w tym roku wrócić. Z racji spontanicznej decyzji, wybraliśmy camping. Byliśmy pod wrażeniem Chorwacji, Breli, Makarskiej, zabraliśmy ze sobą rowery przejeździliśmy wiele km promenadą. Widoki przepiękne...Niedługo pochwalimy się relacją. Na campingu utrapieniem była jednak temperatura w namiocie, w związku z czym, w tym roku chcielibyśmy coś zarezerwować wcześniej, coś sprawdzonego w rozsądnej cenie...Bylibyśmy bardzo wdzięczni za namiary. Interesowałby nas jakiś malutki apartament niedaleko morza, dla dwojga, z łazienką i małym aneksem kuchennym, ewentualnie domek letniskowy...Budżet jakim dysponujemy to 2000 tys i 7 dni.... Z góry dziękujemy...
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 25.12.2016 13:46

Dla szukających polecam te strony. Są w nich ceny lub wysyłamy zapytanie o cenę poprzez formularz.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Brele polecam gorąco. Na pewno będziecie sie tam dobrze czuć. Jeśli chcecie sprawdzić opnie o miejscowości wpiszcie na forum cro.pl i poczytajcie. Ja tak własnie wybieram miejsce odpoczynku od 2 lat. Powodzenia.

Pozdrav.
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 29.12.2016 18:09

W przypadku Breli nie polecam ulicy Stomarica i Dunaj oraz powyższych. Niestety trzykrotne zejście na dół jest ponad ludzkie siły, do centrum też daleko. Dużo szczurów w sezonie letnim, nie wiem czy ja miałam takie szczęście czy inni też się spotkali, zarówno w miasteczku jak i w apartmanach. Przyznam szczerze, że trochę jestem rozczarowana Brelą. Wiem, że kilka osób mnie zlinczuje ale bardziej podobała mi się Baska Voda, Podgora i Tucepi
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.12.2016 20:37

MeggiW napisał(a):W przypadku Breli nie polecam ulicy Stomarica i Dunaj oraz powyższych. Niestety trzykrotne zejście na dół jest ponad ludzkie siły, do centrum też daleko.

zgoda, ależ nie wszystkie numery, mieszkaliśmy raz przy Stomarica 3, tuż przy promenadzie :roll:
do centrum było pisane, że blisko nie ma
MeggiW napisał(a):Dużo szczurów w sezonie letnim, nie wiem czy ja miałam takie szczęście czy inni też się spotkali, zarówno w miasteczku jak i w apartmanach.

a to pierwsze słyszę 8O nawet mi do głowy nie przyszło, a chodziło się po różnych kątach, również opuszczonych domach przy ul. St.Radica, na 3x nic a nic
MeggiW napisał(a):Przyznam szczerze, że trochę jestem rozczarowana Brelą. Wiem, że kilka osób mnie zlinczuje ale bardziej podobała mi się Baska Voda, Podgora i Tucepi

Twoje odczucie, masz prawo, być może Twoje oczekiwania i potrzeby są inne, na opinie w necie trzeba uważać, jednak subiektywne odczucia biorą górę
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 17.01.2017 02:10

lukasz1701 napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów. Jesteśmy po pierwszym wypadzie do Chorwacji, Byliśmy w Basko Polje. Chorwacja nas zachwyciła, i planujemy w tym roku wrócić. Z racji spontanicznej decyzji, wybraliśmy camping. Byliśmy pod wrażeniem Chorwacji, Breli, Makarskiej, zabraliśmy ze sobą rowery przejeździliśmy wiele km promenadą. Widoki przepiękne...Niedługo pochwalimy się relacją. Na campingu utrapieniem była jednak temperatura w namiocie, w związku z czym, w tym roku chcielibyśmy coś zarezerwować wcześniej, coś sprawdzonego w rozsądnej cenie...Bylibyśmy bardzo wdzięczni za namiary. Interesowałby nas jakiś malutki apartament niedaleko morza, dla dwojga, z łazienką i małym
aneksem kuchennym, ewentualnie domek letniskowy...Budżet jakim dysponujemy to 2000 tys i 7 dni.... Z góry dziękujemy...


Polecam
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 24.03.2017 14:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - był ktoś? Jakie opinie?
Guinness79
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 15.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guinness79 » 28.06.2017 10:45

Witam, poszukuje opinii o apartamencie FERAL w Baska Voda. Może ktoś był i może coś podpowiedzieć?
Mat2012
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.07.2012
Brela 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mat2012 » 02.07.2017 09:13

Witam,

Mam pytanie do obecnie przebywających w Breli. Jak wygląda sytuacja pod względem dostępności kwater, liczby turystów w samej Breli, na plażach i cen ? Byliśmy kilka lat temu w sierpniu Baśce Voda, Brelę także odwiedzaliśmy i bardzo nam się podobało.Myślimy, aby w w tym roku, sierpniu to powtórzyć, ale mieszkając już w samej Breli.

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone