Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: Brela 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 04.07.2017 13:49

Mat2012 napisał(a):Witam,

Mam pytanie do obecnie przebywających w Breli. Jak wygląda sytuacja pod względem dostępności kwater, liczby turystów w samej Breli, na plażach i cen ? Byliśmy kilka lat temu w sierpniu Baśce Voda, Brelę także odwiedzaliśmy i bardzo nam się podobało.Myślimy, aby w w tym roku, sierpniu to powtórzyć, ale mieszkając już w samej Breli.

Pozdrawiam


O tej porze i z pobytem w sezonie z pewnością najlepszych miejscówek już nie będzie. Ale poszukać warto. Co do liczby turystów na plażach i w centrum to Brela to nie Makarska, czyli przejść i położyć się da. Aczkolwiek w dobrych knajpkach na stolik trzeba poczekać. Mieścinka fantastyczna, widoczki fiufiufiu, generalnie - jechać.
Baneta
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baneta » 12.07.2017 23:38

rotado3 napisał(a):Hej, mogę polecić miejscowość Brela i apartamenty u adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Ja mieszkałam w apartamencie 4-5 osobowym, ale obok był apartament 2 osobowy, bardzo ładny. Do plaży jest ok. 100-120 m ale z drogą, nie ma schodów. Z apartamentów przepiękny widok na morze. pozdrawiam


Czy mógłby Pan coś na ten temat więcej napisać?
Mój e mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję :)
Ostatnio edytowano 07.08.2017 20:47 przez Baneta, łącznie edytowano 1 raz
xxxkamilxxx18
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.07.2017
Nocleg 4 osoby Brela/ Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) xxxkamilxxx18 » 14.07.2017 10:40

Witam wszystkich,

w tym roku zdecydowaliśmy się po raz pierwszy wyjechać samochodem na wakacje do Chorwacji i padło na Baska Voda lub Brela.
W sumie 4 dorosłe osoby, nocleg od 23.07 do 30.07 ale chyba zbyt późno zaczęliśmy szukać noclegów...
Na booking już właściwie niewiele jest.

Czy mógłby ktoś doradzić gdzie oprócz ww. strony można znaleźć fajny nocleg?
Może ktoś mógłby polecić coś w okolicy?
MIREKES
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.04.2015
BRELA blisko morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) MIREKES » 19.07.2017 16:34

cześć,

poszukuję fajnej kwatery ale blisko morza gdzieś w okolicach punta rata.
możecie cos polecic ? do tej pory mieszkałem nad centrum dość wysoko.

pozdrawiam
Mirek
catharina567
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 23.02.2014
Brela-schody-wózek dziecięcy

Nieprzeczytany postnapisał(a) catharina567 » 05.08.2017 13:33

Witajcie Kochani, potrzebuję Waszej solidnej pomocy. Mam na oku kwaterę na Breli, ciężko mi coś znaleźć na wrzesień 02-09-2017-16-09-2017( jak ktoś coś ma chętnie zobaczę :) )i znalazłam kwaterę na ulicy Dunaj 30. Wybieramy się z dwulatkiem i wózkiem,ciekawi mnie droga na najbliższą plaże bo może okazać się że pokonywana będzie kilka razy w ciągu dnia. Czy jest opcja drogi bez schodów? Podjazd, dłuższy spacer?? Błagam pomocy na Google maps nie potrfi wytyczyć.... POMOCYYYYYY
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Brela-schody-wózek dziecięcy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.08.2017 14:22

Do centrum daleko, do plaży schody

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
genofcb
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) genofcb » 05.08.2017 14:57

Polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link byliśmy tam dwa razy ,czysto , super gospodyni ,codziennie sprzątane pokoje ,i świetny widok z tarasu .
pikustbg
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pikustbg » 07.08.2017 16:07

Witam.
Polecicie coś w tych miejscach dla dwóch osób ?
Możliwy wyjazd od 20.08 do 26.08 z góry dziękuję !!
kasia199
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2017
Szukam noclegu/odkupię. Baska Voda/Brela 28.08 do 7.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia199 » 07.08.2017 19:29

hejka ;-)
W tym roku pod koniec sierpnia wybieramy do Chorwacji. 2 lata temu byliśmy w Baskiej Vodzie, spodobało się nam i w tym roku także chcielibyśmy wybrać się w ten rejon. Poprzednim razem pojechaliśmy na spontana i na miejscu udało nam się znaleźć fajny nocleg za 20euro za osobę, w miarę blisko plaży, jednak tym razem myśleliśmy, żeby coś wcześniej ogarnąć, bo w Chorwacji z roku na rok coraz więcej ludzi i boję się,że ciężko będzie nam coś znaleźć w przystępnej cenie.
Macie może jakieś swoje sprawdzone miejsca - apartamenty 2+1 najlepiej w Baskiej Vodzie lub Breli w przystępnej cenie, do 20euro za osobę no i niezbyt daleko od plaży ;) ? Jeśli tak, czy moglibyście podać jakieś namiary? Oczywiście z klimatyzacją obowiązkowo i miejscem na zaparkowanie auta ;) A może ktoś chce odsprzedaż swój nocleg? Pobyt w Chorwacji planujemy od 28.08 do 7.09 (10noclegów)
uprzedzam,ze cały internet przejrzałam,ale albo ceny wysokie, albo daleko od plaży, albo miejsc brak;(
szpaq
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpaq » 10.08.2017 00:09

Witam serdecznie,
Wybieram się do BV w najbliższy weekend (tj. sobota na 7-8 dni) 2 os. dorosłe + dziecko 2l i prawdopodobnie pies rasy shih-tzu (12l - taki staruszek, który zawsze z nami jeździł nad Bałtyk).
Poszukuję ciekawego noclegu (apartamentu) dla naszej ekipy. Preferowane wyposażenie w klimatyzację o obowiązkowo bezpieczny parking.
Czy ktoś może podrzucić jakiś ciekawą ofertę lub coś polecić na priv lub na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
P.S.
Czy v BV i Breli nie ma problemu z wyjściem z psem na plażę?
Czytałem i konsultowałem ze znajomymi, ale chciałbym poznać opinię osób, który były konkretnie w tych miejscowościach.
Pozdrawiam
Marceli
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 10.08.2017 07:13

W Baska Voda jest plaża dostępna dla piesków-od centrum trzeba kierować się w kierunku Promajny.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.08.2017 07:43

szpaq napisał(a):Witam serdecznie,
Wybieram się do BV w najbliższy weekend (tj. sobota na 7-8 dni) 2 os. dorosłe + dziecko 2l i prawdopodobnie pies rasy shih-tzu (12l - taki staruszek, który zawsze z nami jeździł nad Bałtyk).
Poszukuję ciekawego noclegu (apartamentu) dla naszej ekipy.

Witam
Skoro wyjazd w sobotę - musisz szukać wolnego apartamentu na miejscu.
Ale będzie ciężko, nastaw się na długie poszukiwania - chyba, że trafisz na okazję.
Wątpię czy przed wyjazdem poda Ci ktoś na forum namiar na wolny apartament od najbliższej niedzieli.

Sporo namiarów jest tutaj
>>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
>>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Gdzie są wolne apartamenty, nie wiem. :roll:
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 10.08.2017 08:30

Zejście dla plaży z psami jest parę metrów dalej
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Za tym dostawczym mercedesem jest parking prywatny - 40 kun za cały dzień, jak się przyjedzie w porze "poobiadowej" to cena spada :)
szpaq
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpaq » 10.08.2017 17:55

Dziękuję za informacje.
amozebytakchorwacja
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) amozebytakchorwacja » 06.09.2017 11:37

Witam , w tym roku na pierwszy raz wybrałem Rogoźnicę .Miło sympatycznie blisko do plaży , wiele ciekawych miejsc na spacery, Fisch picnik na Krk wodospady , dla córki water park oraz przy porcie zestaw trampolin .W przyszłym roku zamierzam wybrać się na południe , myślałem o Breli ew BV .. Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .Czy może mi ktoś coś polecić w odległości do 150 m od plaży :) , dla dwóch dorosłych i córki 7 letniej , najlepiej z osobną sypialnią , pokoikiem .Termin koniec lipca początek sierpnia 2018. Budżet to 70 euro z możliwością targowania :) .Pytanie troszkę wcześnie zadane ale uważam ,że temat jest na tyle aktualny dla osób , które właśnie wróciły z tych miejscowości i mogą pamiętać i wiedzieć coś więcej :) Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone