Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: pierwszy raz sierpien 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 17.04.2018 12:09

No to lecisz na Makarską Rivierę.
A tam masz od groma miejscowości. Brela Stomarica bądź Jakirusa (jeszcze spokojniej), Tucepi, Baška Voda, Podgora, Igrane.
W każdej znajdziesz ustronne lokum.
Stuknij palcem na mapie. Zawsze będziesz zadowolony.
A wyspy zostaw na następne lata bo lepiej sobie dawkować emocje.
gadom
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2018
Re: pierwszy raz sierpien 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadom » 17.04.2018 12:21

dzięki :) a cos wyżej (bardziej na północ ) gdzie i jak szukacie noclegów. ja korzystałem z booking
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: pierwszy raz sierpien 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 17.04.2018 12:31

Wyżej to masz też kupę super miejscówek.
Rogoźnica, Primošten, całe Čiovo, popularne Vodice, Pakoštane, itd.
Jeżeli nie znasz Chorwacji to musisz zacząć od poznania choćby troszkę topografii i coś wybrać.
Na prawdę ciężko tak ogólnie coś polecić komuś kto nie ma jakiś wymagań. Później się okaże, że chciałeś rozległe plaże bądź bliskość super atrakcji typu NP Krka lub Plitvice, a my tobie polecimy Dubrovnik 350km dalej.
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017
Re: pierwszy raz sierpien 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 17.04.2018 12:35

gadom napisał(a):dzięki :) a cos wyżej (bardziej na północ ) gdzie i jak szukacie noclegów. ja korzystałem z booking


O booking masz osobny aktualny wątek na forum.

Ja na pobyt wakacyjny wolę samodzielne wyszukiwać oferty w sieci, czy to indywidualne strony czy to z portali z kwaterami w Chorwacji.

Co do lokalizacji "wyżej" masz okolice Omisa, Ciovo, Rogoznicę , Primosten. Wszystko mocno zatłoczone w sierpniu. Późno zabrałeś się do szukania, lepsze miejscówki już dawno zarezerwowane, chyba, że zwolni się coś z przyczyn losowych albo cena będzie z kosmosu.

Jeśli jesteś elastyczny czasowo szukaj coś po 20 sierpnia albo nawet jeszcze później wtedy tłum jest mniejszy a na początku września możesz zacząć przebierać w ofertach.
1arek11
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 15.04.2013
Re: pierwszy raz sierpien 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1arek11 » 17.04.2018 12:56

Hej,
a ja na początek proponowałbym coś nieco bliżej, np. Crikvenica, miejscowości obok lub wyspa Krk.
Tym bardziej, że jedziesz z małym dzieckiem.
Ale wybór należy do Ciebie
gadom
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2018
Re: pierwszy raz sierpien 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadom » 17.04.2018 13:22

1arek11 napisał(a):Hej,
a ja na początek proponowałbym coś nieco bliżej, np. Crikvenica, miejscowości obok lub wyspa Krk.
Tym bardziej, że jedziesz z małym dzieckiem.
Ale wybór należy do Ciebie

w zeszłym roku była na Elbie mając 4 miesiące. piękny wyjazd autem :)
noclegi po drodze i sie nam nie spieszy :)
planuje 10 dni na w Cro, i po drodze 1 dwa noclegi :)
Ale zapoznam się na pewno.
Szukamy na koniec sierpnia więcej ofert i lepszy wyskakują :)
dziękuje za pomoc :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: pierwszy raz sierpien 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.04.2018 13:35

gadom napisał(a): gdzie i jak szukacie noclegów. ja korzystałem z booking

noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
bank-kwater-f39.html
tomasz.nivek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz.nivek » 17.04.2018 13:57

Cześć,

szukam apartamentu (-ów) dla 4 osób (dwie pary) na pierwsze dwa tygodnie lipca. Region czy miejscowość jeszcze nie wybrana, więc rozważę każdą propozycję. Najlepiej z kuchnią - jedna wystarczy. Proszę o kontakt na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dzięki
Tompior
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2010
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tompior » 19.04.2018 06:12

Siemka, jadę w ciemno na Majówkę do Chorwacji. Bez wcześniejszej rezerwacji noclegu, Split i okolice. Powiedzcie mi, czy to prawda, że sezon w Chorwacji zaczyna się w połowie czerwca i mogę oczekiwać mniejszych tłoków + niższych cen noclegu?
I tu pytanie - jaka będzie rozsądna cena za pokój 3-osobowy o średnim standardzie? Wystarczą łóżka i łazienka :) Koło 50e?

Dzięki za pomoc!
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.04.2018 07:50

Soba to 40E max na 3 osoby. Drożej bym nie brał. W ubiegłoroczną majówkę, najtańsze miejsce w apartmani oscylowało min 15E za osobę na wyspie Krk, a Ty chcesz sam pokój w okolicach Trogiru. Im bliżej starówki może być drożej.
politofik
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) politofik » 20.04.2018 11:56

Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na miejsce? :D szukam apartamentu lub małego domu dla 4 osób plus mały pies (buldog francuski), na 8-9 dni, pomiędzy 12-13.07 do 21.07. Jeśli apartament to najlepiej na parterze, dwie sypialnie, klima, oczywiście blisko plaży, również takiej gdzie można wejść z psem. Fajnie gdyby był dostęp do grilla, jakiś ogród i oczywiście w miarę wyposażona kuchnia. Marzy mi się dla Nas mały domek na wyłączność, z basenem to już byłby raj dla dzieciaków, ale pewnie poniżej 150€/dobę nie znajdę :roll: więc jak się nie ma co się lubi to... :D wiem sporo tych wymagań ale przynajmniej wiem czego szukamy :oczko_usmiech: byłam jakieś 8lat temu u Daria a dokładnie u jego znajomej w Tribunj i do tej pory miło wspominam, choć pewnie u niego już dawno wszystko zajęte.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.04.2018 13:14

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jak podam Ci mój namiar to będę Cię potem musiał zabić, więc nie wiem czy chcesz i raczej już z miejscem będzie słabo :mrgreen: :wink:

Ps. Bez basenu, nie na parterze, ogród raczej kiepski bo zarośnięty, jest wolny od 13 do 26 (teraz pytałem). 2 pokoje, kuchnia, łazienka, grill na parterze ogólnodostępny, 10 metrów do morza, klima, wifi, psy akceptują (sami mają małego mieszańca maltańczyka z russel terrierem). Same apartamenty tyłka nie urywają za to gospodarze świetni. Można zapomnieć o wyścigu szczurów, typowi Chorwaci :D O Metajnie możesz na forum sporo znaleźć więc jakbyś była zainteresowana pytaj.
aariciaa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) aariciaa » 21.04.2018 22:33

Dzień dobry,
szukam domu do wynajęcia na wyłączność dla sporej grupy (ok. 8 sypialni) na wybrzeżu od Istrii do okolic mniej więcej Splitu (sprawdzalismy miejscowosci takie jak Pula, Mimice, ew. Kucice)

Zależy nam aby miejsce było wygodne dla rodzin z dziećmi, z basenem, sporym miejscem na grill.

Planowany termin pobytu: pierwszy tydzień września.
Czy ktoś moze polecic jakies piękne miejsce? Będę wdzięczna za pomoc ponieważ pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji(częśc juz byla) z malutkimi dziecmi i szukam sprawdzonych miejsc, mam zaufanie do takich forów specjalistycznych :-))

pozdrawiam
Kuska_ak
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.04.2018
Re: Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuska_ak » 22.04.2018 00:18

Witam,

Poszukuje nocleg dla 3 osób (salon z aneksem, sypialnia, balkon, parking dla busa) w terminie od 30.04 do 05.05

Czy możecie coś polecić ciekawego ?

mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
monika_dega
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika_dega » 22.04.2018 11:09

Witam
Czy możecie polecić sprawdzony nocleg w Okrug Gornji?
Pozdrawiam
Monika
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone