Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MartaKa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaKa » 22.02.2018 00:35

Witam serdecznie. Poszukuję na majówkę sporego apartamentu na Ciovo (Mastrinka, Slatine...), potrzebne są 4 sypialnie, "pokój dzienny" i taras z jakimś sympatycznym widokiem. Jesteśmy ograniczeni do parteru- schody odpadają bo jedziemy z osoba niepełnosprawną (ewentualnie dwa apartamenty 2+2 ze wspólnym "miejscem do siedzenia"....). Przeszukałam sporo stron, ale nie znalazłam- podróżuje z nami piesek, to trochę utrudnia. Ewentualnie coś fajnego w okolicach Splitu. Może ktoś mógłby pomóc, z góry dziękuję z namiary na priv :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mariusz70
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz70 » 22.02.2018 10:44

Hej. Szukam fajnego, sprawdzonego apartamentu w Umag dla 2 dorosłych, 2 dzieci i małego pieska. Będziemy tam od 14.07. Dajcie namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam i z góry dzięki.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15675
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.02.2018 11:57

Skąd pomysł właśnie na Umag?
mariusz70
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz70 » 22.02.2018 13:04

Wcześniej będziemy tydzień w Bibione i mamy blisko. Poza tym z Umag jest blisko do Słowenii, gdzie jest fajny aqua park, blisko do Rovnj, jest też w okolicy plaża nieco piaszczysta i lubię tenisa. Zastanawiałem się nad Premanturą bo znalazłem fajny apartament z 2 sypialniami za 460 euro. A nic takiego na razie nie mogę znaleźć w Umag. A dlaczego nie Umag? Nie znam w ogóle Istrii i wydaje się tam fajnie. Chętnie poczytam opinie.
Lotka2018
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lotka2018 » 23.02.2018 13:33

Witajcie, w tym roku zdecydowaliśmy się spędzić wakacje w Chorwacji. To będzie nasz pierwszy raz :D zaczelam studiowanie forum, ale liczę na Wasze rady. Szukam kwatery 2 dorosłych i 2 dzieci po 24.06 na 12-14 dni. Bardzo nam zależy na tym żeby kwatera była blisko plaży z łagodnym zejściem do wody, że względu na wiek dzieci (6 i 5 lat). No i raczej na północy Chorwacji tak do Zadaru. Proszę o sprawdzone namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gaax
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 24.03.2009
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaax » 23.02.2018 14:29

Jest ktoś w stanie polecić jakiś nocleg w jednej z trzech poniższych miejscowości: Crikvenica, Selce, Pakostane?

Szukam apartamentu dla 4 osób dorosłych z dwójką malutkich dzieci. Wymagania: 2 oddzielne sypialnie, część wspólna (salon) oraz ogród/taras nadający się do wieczornego popijania wina gdy dzieci już pójdą spać ;) Fajnie gdyby do plaży nie trzeba było iść z dziećmi za długo. Szukam czegoś na wrzesień.
maniek1111
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek1111 » 26.02.2018 11:30

anna9 napisał(a):Zamierzam.... zarezerwować app w Villa Tilda /Jakirusa Brela.Czy ktoś był, widział? jakieś zdjęcia zewnątrz i otoczenia?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl może być na maila

Nie polecam tego apartamentu. Nie przez wygląd i warunki samego apartamentu, ale ze względu na dojście do plaży. Masa schodów i różnica wysokości co nie należy do przyjemności. Polecam apartments-ursus w dzielnicy Jakirusa blisko do plaży, a po sąsiedzku bardzo przyjemna restauracja Burin.
aa1983
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aa1983 » 26.02.2018 15:52

piekara114 napisał(a):Skąd pomysł właśnie na Umag?


kolega piekara zazdrosny na Umag :lol: :lol: 8)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15675
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.02.2018 16:02

aa1983 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Skąd pomysł właśnie na Umag?


kolega piekara zazdrosny na Umag :lol: :lol: 8)

Jak coś to koleżanka...a Umag po prostu niczym nie przyciąga większości turystów, ani architekturą, ani plażami... Na Istrii jest dużo ładniejszych miejscowości na pobyt... chyba, że takie argumenty bierzemy pod uwagę....
mariusz70 napisał(a):Wcześniej będziemy tydzień w Bibione i mamy blisko. Poza tym z Umag jest blisko do Słowenii, gdzie jest fajny aqua park, blisko do Rovnj, jest też w okolicy plaża nieco piaszczysta i lubię tenisa.
Z ciekawości gdzie znalazłeś tą "piaszczystą" plażę?
aa1983
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aa1983 » 26.02.2018 16:51

Kolega czemu nerwoza? :lol:
ale nie wdawaj się w dyskusję ,ale...
byłeś kiedykolwiek w Umag? Wygląda jak nie :wink: ...
Oczywiście, w przeciwieństwie do twojej Rovinj, ma pierwszą pozycję, ale także umag nie obciąża ich zbytnio (więc myślę, że ci wszyscy turyści, którzy przyjeżdżają do tego miejsca, nie zdarzają się przypadkowo ) :D
różnica między architekturami a ruinami nie jest duża, Umag ma duzo km plaž ;) a na pewno niektóre są ładne :hut: ale Skaliste plaże są znacznie lepsze dla mojego gustu. i, tak, zapomniałem, brud utknął przy piaszczystych plażach :D
na przykład gastronomia jest przed tobą :D blisko je aj Aquapark :) z rowerzystami trasy,tenis,pilka nozna ...
ale dobre,ci kolega pisze , Umag nema piasek .... :lol: :lol: :lol: :lol:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

ps. bolje da napišes nesto pametno za svoj grad,nego da fantaziraš za ostale :papa:



piekara114 napisał(a):
aa1983 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Skąd pomysł właśnie na Umag?


kolega piekara zazdrosny na Umag :lol: :lol: 8)

Jak coś to koleżanka...a Umag po prostu niczym nie przyciąga większości turystów, ani architekturą, ani plażami... Na Istrii jest dużo ładniejszych miejscowości na pobyt... chyba, że takie argumenty bierzemy pod uwagę....
mariusz70 napisał(a):Wcześniej będziemy tydzień w Bibione i mamy blisko. Poza tym z Umag jest blisko do Słowenii, gdzie jest fajny aqua park, blisko do Rovnj, jest też w okolicy plaża nieco piaszczysta i lubię tenisa.
Z ciekawości gdzie znalazłeś tą "piaszczystą" plażę?
olichn94
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) olichn94 » 02.03.2018 11:43

Witam, poszukuje apartamentu/domku dla 6 osob (ewentualnei dla 8 osob) za rozsądne pieniążki, blisko morza (złote klamki nie są wymagane).
Interesuje nas RACZEJ dalmacja (polnocna/srodkowa), aczkolwiek nei zamykamy się na inne kierunki. Ważne żeby nie było to jakieś totalne odludzie. Wstępnie patrzyliśmy na noclegi w Primosten, Rogoznica, Wyspa Murter, Tribunj.
Termin: 10 noclegów jakoś pomiędzy 14tym a 29 lipca.
Byłbym wdzięczny za jakieś namiary na ciekawe miejsca. Niestety pisałem już do wielu osób i 90% pozajmowane :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2018 13:19

olichn94 napisał(a):Witam, poszukuje apartamentu/domku dla 6 osob (ewentualnei dla 8 osob) za rozsądne pieniążki, blisko morza (złote klamki nie są wymagane).
Interesuje nas RACZEJ dalmacja (polnocna/srodkowa), aczkolwiek nei zamykamy się na inne kierunki. Ważne żeby nie było to jakieś totalne odludzie. Wstępnie patrzyliśmy na noclegi w Primosten, Rogoznica, Wyspa Murter, Tribunj.
Termin: 10 noclegów jakoś pomiędzy 14tym a 29 lipca.
Byłbym wdzięczny za jakieś namiary na ciekawe miejsca. Niestety pisałem już do wielu osób i 90% pozajmowane :(

Rogożnica
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Szukaj ciekawych miejsc, widziałem jeszcze wolne terminy w lipcu.
Użyj wyszukiwarki dla innych miejscowości.
korenia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) korenia » 03.03.2018 11:49

Witam,
czy ktoś mi może polecić namiar na dwa apartamety 2+2 w Slatine? Dla dwóch rodzin. Termin 06.08 -16.08 2018. Najlepiej 1 linia brzegowa.
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 03.03.2018 18:20

korenia napisał(a):Witam,
czy ktoś mi może polecić namiar na dwa apartamety 2+2 w Slatine? Dla dwóch rodzin. Termin 06.08 -16.08 2018. Najlepiej 1 linia brzegowa.


Szukaj na google maps albo na portalach.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.03.2018 20:07

korenia napisał(a):Witam,
czy ktoś mi może polecić namiar na dwa apartamety 2+2 w Slatine? Dla dwóch rodzin. Termin 06.08 -16.08 2018. Najlepiej 1 linia brzegowa.

Szukaj >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone