Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.11.2017 21:57

gusia-s napisał(a):No i też boję się właśnie takiej kapitulacji...

No i właśnie dlatego mam już pobukowane co się da, żeby przypadkiem zdania nie zmienić. :mrgreen: :oczko_usmiech: Bo mobilnej budy niestety nie mam... :roll: choć w Grecji byłaby idealnym rozwiązaniem... 8)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 10.11.2017 21:59

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a):Ale się porobiło 8O 8O 8O 8O :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Ty to się nawet nie odzywaj, boś tego wirusa przywlokła... no, m.in. Ty, bo jeszcze inni tacy się trochę przyczynili... :roll:

Bo to fajny wirus jest :oczko_usmiech:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 10.11.2017 22:15

Zaczynam przez was mieć kompleksy, że jednak i tym razem pojadę do Cro.. :wink:

No ale ja dopiero 7my raz, gdzie mi do Was :P
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 10.11.2017 22:23

Katerina napisał(a):Zaczynam przez was mieć kompleksy, że jednak i tym razem pojadę do Cro.. :wink:

No ale ja dopiero 7my raz, gdzie mi do Was :P

No fakt, jeszcze ze 3 razy musisz pojechać :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.11.2017 22:28

mi ta Grecja we łbie siedzi. Co prawda do CRO jeszcze w przyszłym roku na chwilę skoczę na pewno bo już zarezerwowane ale uparcie szukam chętnych na wyjazd z nami w nowe miejsca 8O
Chorwaci zdecydowanie przesadzają z cenami, to główny powód dla którego szukamy zmiany niestety :cry:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.11.2017 22:45

beatabm napisał(a):Chorwaci zdecydowanie przesadzają z cenami, to główny powód dla którego szukamy zmiany niestety :cry:

Mój żeglujący szwagier z małżonką zachwycali się ostatnio Grecją dla pływających właśnie. Cumowanie w większości marin / przystani za darmo, lub za niewielką opłatą, a fantastycznych miejsc do żeglowania / odwiedzenia masa. Na Chorwację strasznie narzekali z powodu cen w marinach i nie tylko... Niby Chorwaci zadbali o poziom, ale ceny wywindowali pod nieboskłon... Ale widać ktoś im tyle płaci. :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.11.2017 22:53

Mikromir napisał(a):Mój żeglujący szwagier z małżonką zachwycali się ostatnio Grecją dla pływających właśnie. Cumowanie w większości marin / przystani za darmo, lub za niewielką opłatą, a fantastycznych miejsc do żeglowania / odwiedzenia masa. Na Chorwację strasznie narzekali z powodu cen w marinach i nie tylko... Niby Chorwaci zadbali o poziom, ale ceny wywindowali pod nieboskłon... Ale widać ktoś im tyle płaci. :oczko_usmiech:

Wiem, mamy dużo znajomych skiperów którzy ostatnio częściej w Grecji bywają niż w CRO. W Chorwacji ceny w marinach są kosmiczne, porty też mocno poszły w górę, bojki również drogie, dobrze że są jeszcze miejsca gdzie kotwicę można rzucić gratis :roll:
Jedynym plusem Chorwacji jest odległość - jeździmy samochodem i dzięki temu praktycznie wszystko zabieramy ze sobą, to pozwala ograniczyć wydatki na miejscu. Do Grecji w grę wchodzi tylko samolot a tu bagaż mikrusi. Drugi minus Grecji żeglującej to niestety wiatry - dla takiej załogi jak my (pływamy z dziećmi) niestety w grę wchodzi tylko akwen Morza Jońskiego - a tu ceny samolotów wyższe niż do Aten
Użytkownik usunięty
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.11.2017 00:01

gusia-s napisał(a):
maslinka napisał(a):...
Wstępnie myślałam o Lefkadzie, ale tam chyba głównie piaszczyste plaże...

Ależ skąd... jest sporo z maleńkich otoczaków jak perełki, kilka opisałam w relacji Karawaningowa zdrada ... :)
Piaszczyste powiadasz :?:
No to zobacz:
DSCF0157 (4).JPG
Peufkolia
DSCF0148 (3).JPG
Megali Petra
DSCF0138.JPG
Episkopos
[/attachment]
DSCF0087 (2).JPG
Megali Petra
DSCF0048-001.JPG
Agiofili
DSCF0032-001.JPG
Agiofili
DSCF0029 (3).JPG
Avali
DSCF0010 (4).JPG
Peufkolia

piekara114 napisał(a):
gusia-s napisał(a):To mnie w sumie podobnie plus możliwość dojazdu z budą :)
Dzikie parkowanie nawet z budą nie jest w Gr problemem....
To wiem, chodzi tylko aby dojazd był w miarę ok :)


Jak już to TYLKO wyspy morza Jońskiego:
Bezkres otwartego morza
Kolory,kolory

Pozdrawiam :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.11.2017 00:14

beatabm napisał(a): Drugi minus Grecji żeglującej to niestety wiatry - dla takiej załogi jak my (pływamy z dziećmi) niestety w grę wchodzi tylko akwen Morza Jońskiego - a tu ceny samolotów wyższe niż do Aten
Loty do Salonik można w bardzo dobrych cenach trafić....
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.11.2017 01:24

A część mojej żeglarskiej ekipy właśnie dzis ... tzn teraz to już będzie wczoraj ruszyła jeszcze na rejs po Jońskim :)
Polecieli do Aten i dalej przez kanał na Jońskie. No ciekawe jak im pójdzie.

Tomek dałeś tu niezłą zachętę :) Powiem, że mam niedosyt tej Lefki jednak :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.11.2017 11:20

piekara114 napisał(a):
beatabm napisał(a): Drugi minus Grecji żeglującej to niestety wiatry - dla takiej załogi jak my (pływamy z dziećmi) niestety w grę wchodzi tylko akwen Morza Jońskiego - a tu ceny samolotów wyższe niż do Aten
Loty do Salonik można w bardzo dobrych cenach trafić....

Pewnie tak, nawet nie sprawdzałam ponieważ Saloniki są niestety daleko od Morza Jońskiego :(
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.11.2017 11:22

gusia-s napisał(a):A część mojej żeglarskiej ekipy właśnie dzis ... tzn teraz to już będzie wczoraj ruszyła jeszcze na rejs po Jońskim :)
Polecieli do Aten i dalej przez kanał na Jońskie. No ciekawe jak im pójdzie.

Tomek dałeś tu niezłą zachętę :) Powiem, że mam niedosyt tej Lefki jednak :)

Ale im zazdroszczę :roll: Stopy wody im przekaż :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.11.2017 11:24

Tomek, plaże piękne 8O :D

Mam jeszcze trochę czasu na decyzję 8)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.11.2017 09:40

maslinko Lefka piękne plaże ma ale do kajakowania średnio się nadaje :( . Zachodnia strona to długa i praktycznie prosta linia brzegowa z cudownymi plażami i dość silnymi prądami. W dodatku klify, kajak to można zwodować chyba jedynie w Agios Nikitas i popłynąć nim na Milos. Strona wschodnia - praktycznie wszystkie plaże łatwo dostępne z lądu i też jako takich zatoczek nie ma. Po tej stronie morze spokojne. Najwięcej zatoczek by było od zatoki Desimi tak na 2-3 kajakowania. W zatoce Desimi są 2 kempingi ale nie ma praktycznie co robić wieczorami a wiem, że lubicie w zasięgu mieć miasteczko. Zatoka Vasiliki nie nadaje się na kajakowanie - silne wiatry, raj windsurferów.
Mimo to uważam, że warto ją odwiedzić i da się zaplanować tak czas aby się nie nudzić. W Karawaningowej zdradzie troszkę opisałam Lefkę.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.11.2017 00:39

To już jutro :D

Spodziewajcie się niespodziewanego... Będzie od aniołów w niebie po diabły w piekle :devil: :mg:

Tak dziś zapowiedzieli swój jutrzejszy koncert wiolonczeliści w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone