Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 24.07.2017 21:49

nikaaa_87 napisał(a):Właśnie o to chodzi-cisza,spokój,dzikie plaże :) Zawsze jeździmy we wrześniu,żeby właśnie unikać tłumów. I nie da sie ukryć -jest dużo taniej. Gdzieś wiedziałam na forum ciekawe miejsca warte zobaczenia na Pagu. I to takie,których nie znajdzie sie w przewodniku. Niestety,nie zapisałam tego,a teraz nie potrafię znaleźć :/ Pisał o tym właśnie jeden z miłośników wyspy. Chodzi mi o atrakcje przyrodnicze. Możecie coś polecić?


My też kiedyś tak jeździliśmy poza sezonem fajne czasy. Tak jak piszesz mniej ludzi i na pewno taniej. A zaletą tego jest jazda w ciemno nie ma problemu z miejscówką. Co do dzikich plaż na pewno to jest miejsce do tego. Jest ich spora ilość i wszędzie blisko. A ciekawe miejsce o którym jest mowa napisz w jakim jest rejonie i coś jeszcze na temat może ktoś pomoże znaleźć. Zresztą jest takich miejsc sporo. Wystarczy przeszukać wątek i przeglądnąć zdjęcia.
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 25.07.2017 08:21

Z ciekawych atrakcji przyrodniczych to np. gaje oliwne w Lun :-)
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 25.07.2017 19:49

Jeszcze 5 dni i jedziemy ;)
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 642
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 26.07.2017 00:47

Anakinie a co powiesz na temat Żubovići ?,( jakieś wskazówki) po kilku podejściach wybieram się pierwszy raz na Pag i właśnie tam mam rezerwację ? Pozdrawiam. :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.07.2017 12:01

Tuti napisał(a):Anakinie a co powiesz na temat Żubovići ?,( jakieś wskazówki) po kilku podejściach wybieram się pierwszy raz na Pag i właśnie tam mam rezerwację ? Pozdrawiam. :D

Jako, że jestem zwolennikiem tej części paškiego, nie mam nic przeciwko. :mrgreen:
Troszkę stromo i mniejszy dostęp do "płaskich plaż"( mówię o "centrum"), ale widoki z apartmana bezcenne.
No i najważniejsza zaleta - rzut beretem do Metajny. :wink:

Jakiś sklep tam widziałem i nawet (chyba) konoba była.
Ale w tym temacie musi się wypowiedzieć ktoś kto ma aktualne informacje.

Najbardziej przyjazna plaża to Dražica,zwana tez plażą Plat.
Daleko jej to takiej np. Beretnicy, ale nie jest zła.. :wink:
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 642
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 26.07.2017 21:58

No i najważniejsza zaleta - rzut beretem do Metajny. :wink:

Przypuszczałem że to napiszesz :lol: , wielkie dzięki , a może polecisz jakąś konobę w Metajnie na wieczorną kolację :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.07.2017 01:49

anakin napisał(a):...
Najbardziej przyjazna plaża to Dražica,zwana tez plażą Plat ..

Jak sama nazwa wskazuje ... tłumaczył ktoś nazwę :?: :mrgreen:
misiorwroc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 23.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiorwroc » 27.07.2017 11:09

gusia-s napisał(a):tłumaczył ktoś nazwę


Teraz już tak :oops:
przemek7101
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek7101 » 27.07.2017 22:53

Na PAGu kursują jakieś busy na plaże czy trzeba za każdym razem dojeżdżać autem? Chyba znalezienie apartamentów przy plaży jest nie możliwe, chyba że się mylę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2017 23:03

Sztyrysta piechty tam jeździ... Pag opanowany jest przez agencje turystyczne, łatwo może nie być.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 28.07.2017 01:02

przemek7101 napisał(a):Na PAGu Chyba znalezienie apartamentów przy plaży jest nie możliwe, chyba że się mylę.


...JEST DUŻO APART...PRZY PLAŻY :wink:
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 28.07.2017 07:14

przemek7101 napisał(a):Na PAGu kursują jakieś busy na plaże czy trzeba za każdym razem dojeżdżać autem? Chyba znalezienie apartamentów przy plaży jest nie możliwe, chyba że się mylę.


Chciał bym zauważyć że ( Pag ) to nie tylko miejscowość Pag jest sporo fajnych miasteczek w których można znaleźć jakieś lokum przy plaży. Co do busów to po co dojechać jak mieszkasz przy plaży. Widywałem autobus z Zrce który tam kursuje i wozi ludzi na dyskoteki postaram się wrzucić wieczorem zdjęcie z rozkładem jak odszukam. Co do innej komunikacji nie miałem potrzeby się tym interesować.
Ostatnio edytowano 28.07.2017 09:46 przez marosmaro, łącznie edytowano 1 raz
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 28.07.2017 07:28

Zachodnia strona półwyspu Lun obfituje w ładne małe zatoczki z plażyczkami "dla dwojga".
Do niektórych można się dostać od lądu, niektóre osiągalne tylko z wody.
https://www.google.de/maps/@44.6347974, ... a=!3m1!1e3
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 28.07.2017 09:57

Specjalnie dla kolegi Przemka rozkład jedynego na co się natknąłem na wyspie przewozu. Zdjęcie jest zrobione w Miejscowości Caska. Przypomniałem sobie że ten autobus widziałem jak byliśmy na plaży Plat. To był środek dnia. Czyli można wierzyć że kursuje nie tylko w nocy na Zrce.
Załączniki:
P1070322.JPG
przemek7101
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek7101 » 28.07.2017 10:10

Dzieki :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 294
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone