Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2017 00:28

anakin napisał(a):Obrazek

DANAŠNJI KONCERT GRUPE "VIGOR" ODGOĐEN JE ZBOG BURE. ODRŽAT ĆE SE 27.7.2017.

Fajna Grupa -Polcam udać się na koncert.
robert29
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 15.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert29 » 21.07.2017 08:37

Witam
za tydzień jestem w Mandre
mam rrozumieć że tą drogą nie dojadę ?
https://www.google.pl/maps/dir/Bo%C5%A1 ... 787785!5i1
misiorwroc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 23.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiorwroc » 21.07.2017 08:47

robert29 napisał(a):Witam
za tydzień jestem w Mandre
mam rrozumieć że tą drogą nie dojadę ?
https://www.google.pl/maps/dir/Bo%C5%A1 ... 787785!5i1


My również :)
Czyżby "do zobaczenia"? :)
robert29
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 15.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert29 » 21.07.2017 09:46

misiorwroc napisał(a):
robert29 napisał(a):Witam
za tydzień jestem w Mandre
mam rrozumieć że tą drogą nie dojadę ?
https://www.google.pl/maps/dir/Bo%C5%A1 ... 787785!5i1


My również :)
Czyżby "do zobaczenia"? :)


Dokładnie bedziemy 31.07
po drodze jedziemy jeszcze na f1 do Budapesztu
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.07.2017 14:57

Obrazek
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 21.07.2017 21:51

robert29 napisał(a):Witam
za tydzień jestem w Mandre
mam rrozumieć że tą drogą nie dojadę ?
https://www.google.pl/maps/dir/Bo%C5%A1 ... 787785!5i1


100% nie dam bo jak pisałem wcześniej dla koleżanki "travel" przez ostatnie dwa lata nie było przejazdu. Jak byłem pierwszy raz na Pagu w 2014 roku można się było tamtędy przedostać. I jak mogę przypuszczać pewnie trzy lata temu ktoś zepchnął ziemię z kamieniami z drogi i zablokował celowo przejazd. Wybieramy się od 15 sierpnia wtedy na pewno znowu tam będę chciał podjechać zobaczyć co z przejazdem. Wtedy będę mógł na 100% powiedzieć co tam słychać. Ale do odważnych świat należy możesz spróbować.
yamah
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yamah » 21.07.2017 22:10

Byliśmy tam wczoraj i nigdzie nie widziałem zakazu,..tzn.jechaliśmy do Stara Novalja.
Aha byłbym zapomniał..uwaga na nieoznakowany niebieski Ford Mondeo .. widziałem jak wyłapywali wyprzedzających na zakazie :!:
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 21.07.2017 22:24

yamah napisał(a):Byliśmy tam wczoraj i nigdzie nie widziałem zakazu,..tzn.jechaliśmy do Stara Novalja.
Aha byłbym zapomniał..uwaga na nieoznakowany niebieski Ford Mondeo .. widziałem jak wyłapywali wyprzedzających na zakazie :!:


Czyli jest odpowiedź można śmiało tamtędy przejechać. Ale radził bym tam nie wyprzedzać bo droga wąska na jedno auto nie wspomnę o dziurach i kamieniach które nieraz wystają. Raczej tam policji nie widywałem no ale jest możliwe że czatują tam na wyprzedzających. Choć raczej nie spotkałem się tam z zakazem wyprzedzania. Musieli nie dawno postawić znaki.
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 24.07.2017 09:17

Witam. Mam nadzieję,że i ja dołączę do grona Miłośników Wyspy Pag :) 1.09. ruszamy do Bosany na 10 dni. Pewnie powiecie,że się tam zanudzimy,ale my zawsze wybieramy na urlop największe wiochy :) Jedziemy 7 osobową ekipą+7miesieczne maleństwo i 2 psy :) Nastawiamy się typowo na wypoczynek. W planach jedynie zwiedzanie calej wyspy. Jak nie mieliśmy dziecka i psa,to jeździliśmy do Primostenu. To była dobra baza wypadowa i do Krk i.do Trogiru,Splitu,czy Dubrownika.Teraz czas na zmianę :)
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 24.07.2017 10:58

Szukam i szukam i nie widze nigdzie zadnych szczegółów - chodzi konkretnie w Zadarze o "pozdrav suncu" i morskie organy.
Jak to sie odbywa w Zadarze? tj czy to jest jakis jednorazowy pokaz organ? na czym polega pozdrav suncu?
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 24.07.2017 11:07

Alka84 napisał(a):czy to jest jakis jednorazowy pokaz organ?
Siadasz - najlepiej jak są spore fale - i słuchasz.
Bo to falami napędzane jest. Są fale, są dźwięki.
Alka84 napisał(a):na czym polega pozdrav suncu?
Siadasz wczesnym wieczorem i patrzysz na zachód słońca.
Potem idziesz na "platformę astronomiczną" i patrzysz jak to tam wszystko błyska.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 24.07.2017 11:08

Dzięki :) lubie takie konkretne odpowiedzi :)
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 24.07.2017 16:39

nikaaa_87 napisał(a):Witam. Mam nadzieję,że i ja dołączę do grona Miłośników Wyspy Pag :) 1.09. ruszamy do Bosany na 10 dni. Pewnie powiecie,że się tam zanudzimy,ale my zawsze wybieramy na urlop największe wiochy :) Jedziemy 7 osobową ekipą+7miesieczne maleństwo i 2 psy :) Nastawiamy się typowo na wypoczynek. W planach jedynie zwiedzanie calej wyspy. Jak nie mieliśmy dziecka i psa,to jeździliśmy do Primostenu. To była dobra baza wypadowa i do Krk i.do Trogiru,Splitu,czy Dubrownika.Teraz czas na zmianę :)


Nie podejrzewam że się zanudzicie w 10 dni. Raczej powiem że wam braknie czasu żeby zobaczyć większość wyspy. My jedziemy czwarty raz i jeszcze będzie co robić. Tyle jest fajnych miejsc na wyspie.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.07.2017 16:52

nikaaa_87 napisał(a):Witam. Mam nadzieję,że i ja dołączę do grona Miłośników Wyspy Pag :) 1.09. ruszamy do Bosany na 10 dni. Pewnie powiecie,że się tam zanudzimy,ale my zawsze wybieramy na urlop największe wiochy :) Jedziemy 7 osobową ekipą+7miesieczne maleństwo i 2 psy :) Nastawiamy się typowo na wypoczynek. W planach jedynie zwiedzanie calej wyspy. Jak nie mieliśmy dziecka i psa,to jeździliśmy do Primostenu. To była dobra baza wypadowa i do Krk i.do Trogiru,Splitu,czy Dubrownika.Teraz czas na zmianę :)
Wybraliście cudowną wiochę na wakacje. Będziecie mieć tyle pięknych zatoczek w zasięgu ręki, że nie wyobrażam sobie abyście mogli być rozczarowani. Jeszcze we wrześniu po sezonie głównym to już po prostu miód, malina.
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 24.07.2017 19:42

Właśnie o to chodzi-cisza,spokój,dzikie plaże :) Zawsze jeździmy we wrześniu,żeby właśnie unikać tłumów. I nie da sie ukryć -jest dużo taniej. Gdzieś wiedziałam na forum ciekawe miejsca warte zobaczenia na Pagu. I to takie,których nie znajdzie sie w przewodniku. Niestety,nie zapisałam tego,a teraz nie potrafię znaleźć :/ Pisał o tym właśnie jeden z miłośników wyspy. Chodzi mi o atrakcje przyrodnicze. Możecie coś polecić?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 293
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone