Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 10.11.2017 00:38

sdolas napisał(a):Kilka kroków i byłem z zimnym piwem z powrotem na tarasie :wink:

Za mojego pobytu było tylko butelkowe :evil:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.11.2017 08:00

Te kilka kroków o których wspominam to miałem do własnej lodówki w apartamnie a tam nie tylko były butelki :lol: :wink:
Pov 2.jpg

Jakość kiepska, ale widać że blisko :wink:
Na żółto betonowy zacieniony taras z poprzedniej fotki.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.11.2017 09:27

sdolas napisał(a):
Jeśli ktoś by miał wątpliwości ( np. Konrad ;) ) co do miejscówki w Povlji, to powiem Wam że takich widoków

Sławku, nie mam nic przeciwko bliskości plaży. Wręcz przeciwnie, byłbym hipokrytą gdybym twierdził, że nie chciałbym mieć plaży pod nosem. Twoja lokalizacji prima sort, nic tylko pozazdrościć takiej miejscówki, gdzie można w trakcie plażingu coś upichcić, skorzystać z lodówki :wink: itp. Sam miałem wielkie obawy związane z codziennymi dojazdami do plaż. Jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie. Łysemu wybacza się takie niedogodności. Na Pagu, każdy dzień różnił się od innych, a człowiek grzeszyłby siedząc w jednym miejscu :wink: . Povlja byłaby cudowna dla nas, ale na kilka dni. Wolimy jednak nieco większe miejscowości. Wieczory nie spędzamy na tarasie, tylko w miasteczku, gzie nieskrępowanie możemy raczyć się piwkiem, mając możliwość w dowolnej chwili, szybko wrócić do apartamentu. Povlja jest ciut za mała dla nas :wink: :papa:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 10.11.2017 09:39

Habanero napisał(a):Wieczory nie spędzamy na tarasie, tylko w miasteczku, gzie nieskrępowanie możemy raczyć się piwkiem, mając możliwość w dowolnej chwili, szybko wrócić do apartamentu. Povlja jest ciut za mała dla nas :wink: :papa:


Tutaj z tobą się nie zgodzę bo my właśnie tak robiliśmy :D. Tak naprawdę to nie pamiętam abyśmy w tym roku mimo ogromnego tarasu jakoś specjalnie na nim przesiadywali. Povlja jest mała ale to właśnie zaleta, naszym miejscem codziennym był Jadran mający smaczne ciastka własnego wypieku,piwko, lody, desery lodowe i inne smakołyki. Kolacja wcześniej w Kali lub w Makinie (jest jeszcze Stara Uljara ale w tym roku to była porażka - nowy właściciel). Tak więc o to się nie martw, jest gdzie zjeść, wypić i to nie jedno piwko :lol: . Potem spacer na puntę dla zdrowotności i kolejny miły dzień zakończony.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.11.2017 10:43

yzedef napisał(a):
Habanero napisał(a):Wieczory nie spędzamy na tarasie, tylko w miasteczku, gzie nieskrępowanie możemy raczyć się piwkiem, mając możliwość w dowolnej chwili, szybko wrócić do apartamentu. Povlja jest ciut za mała dla nas :wink: :papa:


Tutaj z tobą się nie zgodzę bo my właśnie tak robiliśmy :D. Tak naprawdę to nie pamiętam abyśmy w tym roku mimo ogromnego tarasu jakoś specjalnie na nim przesiadywali. Povlja jest mała ale to właśnie zaleta, ....


Dla nas trochę za mała :( Lubimy pospacerować wzdłuż morza, zagubić się w ciasnych uliczkach, posłuchać muzyki na żywo, popatrzeć jak najmłodsza bawi się na placu zabaw z innymi dziećmi, wejść do jakiejś galerii, nie martwić się o samochody przejeżdżające przez centrum. Dwie knajpki z dobrym jedzeniem i malutka marina tego nie załatwią. Ale rozumiem tych, którzy nie lubią tłumów, dla których większe miejscowości mają więcej wad niż zalet i wolą tak jak Ty małe mieścinki.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.11.2017 10:54

Byście mnie tylko źle nie zrozumieli, nikogo do Povlji nie mam zamiaru na siłę namawiać :wink:

Każdy nasz dotychczasowy wyjazd wyglądał podobnie jak u Konrada, w dzień jadran po trzykroć, a wieczorki w miasteczku.
Przyznam że wybór Povlji był sporą obawą właśnie o to że ...co ja tam będę robił wieczorami :roll:
Okazało się, że wypoczywać tez można inaczej.
Spokój Povlji rozleniwił nas do tego stopnia, że wieczorami kąpaliśmy się w jadranie nawet po zachodzie, nie myśląc nawet o jakimkolwiek spacerze.
Jedno jest pewne, na pewno będzie replay :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.11.2017 11:02

sdolas napisał(a):...
Okazało się, że wypoczywać tez można inaczej.
Spokój Povlji rozleniwił nas do tego stopnia, że wieczorami kąpaliśmy się w jadranie nawet po zachodzie, nie myśląc nawet o jakimkolwiek spacerze.
Jedno jest pewne, na pewno będzie replay :wink:

No i jeszcze o kajaku nie zapominaj :D Wyobrażam sobie jak pływasz po okolicznych zatoczkach 8)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.11.2017 11:44

A kajaczek to wiadomo, to tygryski lubią najbardziej :wink:
P1060679.jpg

Tylko to temat mało popularny na forum.

Z kajaka widać miejsce składowania pod apartmanem drugiego plavaca :wink:
P1060808m.jpg
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.11.2017 11:46

Ale czad 8O Dawaj więcej :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 10.11.2017 20:23

sdolas napisał(a):Jedno jest pewne, na pewno będzie replay :wink:

Amen :lol:
Nie tylko u Was :mrgreen:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 10.11.2017 20:33

lotnikwsk napisał(a):
sdolas napisał(a):Jedno jest pewne, na pewno będzie replay :wink:

Amen :lol:
Nie tylko u Was :mrgreen:


O kurczę u Ciebie też? 8O

I u nas pewnie będzie ponownie :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 10.11.2017 20:39

wiolek_lp napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):
sdolas napisał(a):Jedno jest pewne, na pewno będzie replay :wink:

Amen :lol:
Nie tylko u Was :mrgreen:


O kurczę u Ciebie też? 8O

I u nas pewnie będzie ponownie :D

Spokojnie :mrgreen:
w tym roku nie :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 10.11.2017 20:53

lotnikwsk napisał(a):Spokojnie :mrgreen:
w tym roku nie :D


Haha myślałam, że jednak zmieniliście zdanie co do Hvaru :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 10.11.2017 21:19

wiolek_lp napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):Spokojnie :mrgreen:
w tym roku nie :D


Haha myślałam, że jednak zmieniliście zdanie co do Hvaru :D

Źle napisałem :? bo w tym roku to mogę co najwyżej pojechać do Rzeszowa do kina :mrgreen:
chodziło mi oczywiście o rok 2018 :D
Do Hvaru zdania też nie zmieniliśmy ale to też niestety nie Hvar :cry:
....ale zaliczka 100 euro wpłacona
zgaduj zgadula :mrgreen: :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.11.2017 21:27

lotnikwsk napisał(a):....ale zaliczka 100 euro wpłacona
zgaduj zgadula :mrgreen: :wink:

Ciechocinek Ciechocinek albo Riwiera Makarska! :mrgreen: :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 111
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone