Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 24.05.2017 12:39

Przekopałam dokładnie różne działy związane z Orebicem i nie znalazłam praktycznie nic o kwaterze, którą zarezerwowałam. Dodam, że po raz pierwszy skorzystałam ze strony pośrednika (w nazwie pośrednika oczywista miejscowość) i będziemy mieszkali w apartamencie Nespola pani Sonji Trobok przy Trstenickiej 12a. Czy ktoś mi może coś o nim powiedzieć, bo praktycznie nie ma żadnych informacji i trochę się tym martwię a ponieważ ja wszystko rezerwowałam, więc wszelkie uwagi będą do mnie :oczko_usmiech: . Może ktoś korzystał ze wspomnianej strony lub był w tym apartmanie? Będę wdzięczna za pomoc :papa:
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 24.05.2017 15:11

Pośrednicy z reguły oglądają apartamenty i domy wcześniej zanim je wrzucą w swoją bazę - tak przynajmniej robi Pan P.
Ostatnio edytowano 24.05.2017 17:58 przez wojstar, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.05.2017 15:45

Jakby kto szukał, to w tym roku powstał na Peljesacu nowy kemping - Lavanda. Jadąc od Postup w kierunku Orebica, kemping będzie jakieś 0,5 km przed stacją paliw, Konzumem i kempingiem Nevio. Nówka sztuka tegoroczna.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 25.05.2017 10:48

gusia-s napisał(a):Jakby kto szukał, to w tym roku powstał na Peljesacu nowy kemping - Lavanda. Jadąc od Postup w kierunku Orebica, kemping będzie jakieś 0,5 km przed stacją paliw, Konzumem i kempingiem Nevio. Nówka sztuka tegoroczna.


no no, nie pozostawię go bez sprawdzenia. Jak tylko nic się tfu tfu nie stanie... to już za 4 dni będę na Peljesacu :)

masz jakieś fotki ? są tam drzewa czy sama patelnia ? nawet Avtokampi.si ich nie zna :)
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 25.05.2017 10:51

no dobra, coś tam znalazłem :)

http://www.avtokampi.si/novica/2/1916/N ... a-Peljescu

wygląda fajnie, trochę tylko martwi mnie stromizna. Nie wykluczam jednak, że dla miejsca w pierwszej linii od wody bym się tam zatrzymał :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.05.2017 13:12

maarec napisał(a):no dobra, coś tam znalazłem :)
http://www.avtokampi.si/novica/2/1916/N ... a-Peljescu
wygląda fajnie, trochę tylko martwi mnie stromizna. Nie wykluczam jednak, że dla miejsca w pierwszej linii od wody bym się tam zatrzymał :)

Nie wiem czy z budą uda się zjechać tak nisko. Gdybam z fotek i satelity. Zjazd z głównej drogi wygląda dobrze i bardzo podobnie jak na Nevio, szeroko, łagodne nachylenie. Parcele w górnej części też płaskie ale jak widać tylko młode, małe drzewka, w niższej części są parcele prawdopodobnie pod namioty te pod starymi sosnami. Kamper widać stoi w tej 1szej linii ale wiesz, że nie zawsze z budą wjedziemy tam gdzie docierają kampery :?
Będąc na miejscu zobaczysz, ocenisz :) Kemping z uwagi na wielkość wygląda sympatycznie i kameralnie.
Sąsiedni Nevio jest sporo większy, ma dużo cienia i też fajne parcelki z widokiem na morze, do których da rade dojechać z budą no i ma dodatkowo basen. Jest też wifi o czym na Lavanda nie doczytałam nic. Cena podobna a jednak ciut wyższy standard, o tej porze jeszcze obydwa powinny być luźne. My w trzecim tyg. lipca na Nevio znaleźliśmy miejsce bez problemu.

ale fajnie, ze już lada moment jedziecie :)
Szerokości :)
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 25.05.2017 14:28

pomyśli się na miejscu, ale żebym miał tam zostać na kilka dni to musi być super standard, bo lokalizacja dla mnie średnia.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.05.2017 15:31

maarec napisał(a):pomyśli się na miejscu, ale żebym miał tam zostać na kilka dni to musi być super standard, bo lokalizacja dla mnie średnia.
Super na pewno nie będzie bo Nevio już na starcie ma wyższy (wiecej zieleni a zatem cienia, basen i malutki plac zabaw dla dzieci) Poza tymm ta Lavanda sprawia wrażenie jakby była wzorowana właśnie na Nevio - identyczna aranżacja parcel, knajpki - tyle, że wszystko w wersji mini bo i teren mniejszy.
A lokalizacja? - dlaczego średnia?
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 26.05.2017 16:03

lokalizacja jest fajna, na samym początku Orebic. cisza, spokój.
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 29.05.2017 11:32

Patrzę na ceny i porównuję z cenami apartmanów, wydaje mi się, że wychodzi drogo. Standard na kempingu nigdy nie będzie taki jak w apartamencie a ceny jakoś specjalnie nie zachęcają, tym bardziej, że standard kempingów nie jest super.
:evil:

maarec napisał(a):
gusia-s napisał(a):Jakby kto szukał, to w tym roku powstał na Peljesacu nowy kemping - Lavanda. Jadąc od Postup w kierunku Orebica, kemping będzie jakieś 0,5 km przed stacją paliw, Konzumem i kempingiem Nevio. Nówka sztuka tegoroczna.


no no, nie pozostawię go bez sprawdzenia. Jak tylko nic się tfu tfu nie stanie... to już za 4 dni będę na Peljesacu :)

masz jakieś fotki ? są tam drzewa czy sama patelnia ? nawet Avtokampi.si ich nie zna :)
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 29.05.2017 11:42

MeggiW napisał(a):Patrzę na ceny i porównuję z cenami apartmanów, wydaje mi się, że wychodzi drogo. Standard na kempingu nigdy nie będzie taki jak w apartamencie a ceny jakoś specjalnie nie zachęcają, tym bardziej, że standard kempingów nie jest super.
:evil:

maarec napisał(a):
gusia-s napisał(a):Jakby kto szukał, to w tym roku powstał na Peljesacu nowy kemping - Lavanda. Jadąc od Postup w kierunku Orebica, kemping będzie jakieś 0,5 km przed stacją paliw, Konzumem i kempingiem Nevio. Nówka sztuka tegoroczna.


no no, nie pozostawię go bez sprawdzenia. Jak tylko nic się tfu tfu nie stanie... to już za 4 dni będę na Peljesacu :)

masz jakieś fotki ? są tam drzewa czy sama patelnia ? nawet Avtokampi.si ich nie zna :)


No niestety tanio nie jest. Też kiedyś patrzyłam na kempingi jak zakupiliśmy przyczepę ale niestety do tego większy koszt autostrad i dłuższa podróż co z dziećmi jest istotne. Kempingi w CRO więc odpuściliśmy. Ale może kiedyś :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.05.2017 11:45

MeggiW napisał(a):Patrzę na ceny i porównuję z cenami apartmanów, wydaje mi się, że wychodzi drogo. Standard na kempingu nigdy nie będzie taki jak w apartamencie a ceny jakoś specjalnie nie zachęcają, tym bardziej, że standard kempingów nie jest super.
:evil:

maarec napisał(a):
gusia-s napisał(a):Jakby kto szukał, to w tym roku powstał na Peljesacu nowy kemping - Lavanda. Jadąc od Postup w kierunku Orebica, kemping będzie jakieś 0,5 km przed stacją paliw, Konzumem i kempingiem Nevio. Nówka sztuka tegoroczna.


no no, nie pozostawię go bez sprawdzenia. Jak tylko nic się tfu tfu nie stanie... to już za 4 dni będę na Peljesacu :)

masz jakieś fotki ? są tam drzewa czy sama patelnia ? nawet Avtokampi.si ich nie zna :)

Avtokampi już zna Lavanda :wink:

Nie każdy apartament jest położony 10, 20, 50 metrów od brzegu morza :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.05.2017 11:48

Beata W. napisał(a):No niestety tanio nie jest. Też kiedyś patrzyłam na kempingi jak zakupiliśmy przyczepę ale niestety do tego większy koszt autostrad i dłuższa podróż co z dziećmi jest istotne. Kempingi w CRO więc odpuściliśmy. Ale może kiedyś :wink:

:wink:
dlaczego-camping-t25688-675.html
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 29.05.2017 11:58

gusia-s napisał(a):..... Nevio jest sporo większy, ma dużo cienia i też fajne parcelki z widokiem na morze, do których da rade dojechać z budą no i ma dodatkowo basen. Jest też wifi o czym na Lavanda nie doczytałam nic.


Na dole strony kempingu Levanda jest symbol wi-fi i informacja "free wi-fi", więc pewnie zasięg jest ;)
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 29.05.2017 12:00

Janusz Bajcer napisał(a):
Beata W. napisał(a):No niestety tanio nie jest. Też kiedyś patrzyłam na kempingi jak zakupiliśmy przyczepę ale niestety do tego większy koszt autostrad i dłuższa podróż co z dziećmi jest istotne. Kempingi w CRO więc odpuściliśmy. Ale może kiedyś :wink:

:wink:
dlaczego-camping-t25688-675.html


Janusz ja osobiście kemping jak najbardziej, nasze mazury z przyczepą mam nadzieję, już w czerwcu. Natomiast położenie kempingów w Chorwacji, jest super ale małym dzieciom musiała bym chyba kule do nóg poprzyczepiać :wink: Mąż z kolei marudzi, że klimy nie ma. Więc u nas na razie ciepłe kraje tylko apartamenty a mazury campingowe :lol:
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 304
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone