Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
radzik128
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 09.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzik128 » 15.06.2014 20:36

już znalazłem j2dnak nie w ciemno i nie Brela na pierwszy raz będzie Rogoźnica za 60 euro :D
piotrtc
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 24.06.2014 20:16

Co sądzicie o wyjeździe pod koniec września z 2-miesięcznym dzieckiem?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 20:52

ja chcę jechać we wrześniu z 3 miesięcznym synkiem i z psem :)
oboje z mężem lubimy wyjeżdżać, w chorwacji byliśmy z 10 razy autem, nawet ze szczeniakiem 3 mcznym także wcześniej
zawsze super, zawsze w ciemno

czy można dziecko przewozić przez te wszystkie kraje w gondoli przystosowanej do auta? we francji to norma, gondola ma zapięcia
czy tylko w foteliku ?
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 27.06.2014 11:43

A może ktos mnie oświeci ile kosztuja Makarskie Trampoliny ? Ciekawosc mnie zżera, a że to wątek "o dzieciach" to może wiecie. A przy okazji może jeszcze ceny "wycieczek "Makarskim Jadranem?
Manuel
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Manuel » 01.07.2014 18:34

Hej, my jedziemy na Hvar na poczatku wrzesnia, nocleg mamy zarezerwowany od czwartego. Mamy dzieckonroczne i piecioletnie.Jesli ktos chce z nami, to zapraszamy, mamy w miare dobre lokum, zmiescilibysmy sie z druga para. Kontakt do nas tel. 536.909.082 lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Johny_Walker
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Johny_Walker » 03.09.2014 11:29

piotrtc napisał(a):Co sądzicie o wyjeździe pod koniec września z 2-miesięcznym dzieckiem?

Byliśmy kiedyś pod namiotem z dwumiesięcznym dzieckiem na przełomie sierpnia i września. Nie było żadnych problemów. Mało tego. Okazało się, że dwumiesięczny maluch dzięki temu że nie chodzi jest mniej kłopotliwy niż brzdąc, który jest wszędzie na raz. :)
Jeżeli karmisz piersią to pokarm jest zawsze pod ręką i nie trzeba lodówki.
Nie ma się czego bać.
Teres
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 26.05.2009
1000km z małym dzieckiem - nocleg czy bez?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teres » 05.09.2014 02:33

Cześć,

chciałem się Was poradzić w kwestii podróży z małymi dziećmi (2 i 4 latka). Planujemy jechać z Bielska Białej w okolice Zadaru (~1000km). Ja jestem zdania żeby całą trasę (z krótkimi postojami) machnąć "na raz" nocą. Żonka z kolei upiera się żeby brać nocleg na kilka godzin na Węgrzech (w okolicach granicy z Chorwacją). Ja mówię, że to niepotrzebne, że nad Bałtyk jak jedziemy, to przecież bez noclegu i że jeden dłuższy postój na porządne rozprostowanie kości wystarczy.
Możecie powiedzieć jak to u Was wygląda? Chodzi mi zwłaszcza o osoby jeżdżące z małymi dziećmi.
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: 1000km z małym dzieckiem - nocleg czy bez?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 05.09.2014 06:46

Mysle, ze dasz rade patrzac na godzine wpisu tego posta.
A tak serio to moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia. Jestem w tej chwili w Igrane, jechalem z Katowic (ponad 1200 km). Jechalem za jednym zamachem. Sklad: żona, 10-miesieczny syn, tesciowa i ja. Spalismy w aucie na Wegrzech 2 godziny. Caly czas lało, wiec bylo ciezko.
Jest co krecic, wiec sie zastanow.
Użytkownik usunięty
Re: 1000km z małym dzieckiem - nocleg czy bez?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.09.2014 08:06

Ja w takim składzie jeździłem 1200 km i nie było problemów, jeden warunek jazda nocą, mała drzemka lub zmiana kierowcy i dacie radę.
Teraz gdy jestem już troche starszy ,i mądrzejszy, jeżdżę z noclegiem :wink:
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003
Re: 1000km z małym dzieckiem - nocleg czy bez?

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 05.09.2014 08:14

Teres napisał(a):Cześć,

Możecie powiedzieć jak to u Was wygląda?.


W 2011 trasę Wwa-Omis z córą 7 m-cy robiłem z międzylądowaniem w Graz'u (oba fragmenty w dzień). Natomiast wracaliśmy już non-stop przez Węgry i 86 (późnie popołudnie i noc). Dała radę.
W 2012 trasę Wwa-Paryż z córą 14 m-cy robiłem z międzylądowaniem w Hanowerze (oba fragmenty w dzień). Wracaliśmy już non stop tą samą trasą (wyjazd na noc). Dała radę.
W 2012 trasę Wwa-Bibinje z córą 18 m-cy robiłem na raz, zarówno w jedną jak i w drugą stronę (trasa w nocy).
W 2014 trasę Wwa-Ciovo z 3latką, 5 latkiem i synkiem 5m-cy robiłem na raz (w nocy). Wszyscy dali radę, a najlepiej maluch 5-cio miesięczny.
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013
Re: 1000km z małym dzieckiem - nocleg czy bez?

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 05.09.2014 08:23

Z z dwójką dzieci pokonujemy takie dystanse co roku od kąd skończyli 0,5 roku. Zawsze bez noclegu. Najlepsza godzina wyjazdu u mnie to 17 - dzieci chwile pomarudzą a później raczej śpią spokojnie. Nocleg to w przypadku dzieciaków zbyt dużo zamieszania a może się okazać że w hotelu zamiast spać będą marudziły wiec wolę prosto do celu.
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010
Re: 1000km z małym dzieckiem - nocleg czy bez?

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 05.09.2014 08:26

Ja bym pojechał bez noclegu. Z Bielska w okolice Zadaru nie jest daleko więc spokojnie dasz radę, tym bardziej, że planujesz jechać nocą (dasz radę pod warunkiem, że nie masz problemów z zasypianiem za kółkiem). Dzieci i żona pójdą spać a Ty sobie spokojnie dojedziesz na miejsce. Na Twoim miejscu pojechałbym jednak przez Cz - A - SLO - HR będzie szybciej.

kadetdudi napisał(a): (...) tesciowa i ja. (...) wiec bylo ciezko.

Pełen szacun dla Kolegi 8-O .
Ja zapewne wróciłbym z jedną osobą mniej na pokładzie ... :-D :-D :-D
O ile w ogóle w komplecie minęlibyśmy granicę PL/Cz ... :papa:
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Re: 1000km z małym dzieckiem - nocleg czy bez?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 05.09.2014 08:27

Jeżeli nie masz limitu urlopu i nic Cię nie ogranicza to można gdzieś przenocować i coś po drodze zwiedzić.
My akurat mamy ten komfort że czas trwania i datę urlopu wyznaczamy sobie sami 8) :wink:
i zawsze nocujemy w jakiś pięknych okolicznościach.
Ale jeśli nie masz zamiaru nic oglądać po drodze to śmigaj na raz.
Pewnie jakbym miał 1000 km to jedna trasa na nockę i witaj Cro :)

Pozdrav.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: 1000km z małym dzieckiem - nocleg czy bez?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.09.2014 08:42

Teres napisał(a):Cześć,

chciałem się Was poradzić w kwestii podróży z małymi dziećmi (2 i 4 latka). Planujemy jechać z Bielska Białej w okolice Zadaru (~1000km). Ja jestem zdania żeby całą trasę (z krótkimi postojami) machnąć "na raz" nocą. Żonka z kolei upiera się żeby brać nocleg na kilka godzin na Węgrzech (w okolicach granicy z Chorwacją). Ja mówię, że to niepotrzebne, że nad Bałtyk jak jedziemy, to przecież bez noclegu i że jeden dłuższy postój na porządne rozprostowanie kości wystarczy.
Możecie powiedzieć jak to u Was wygląda? Chodzi mi zwłaszcza o osoby jeżdżące z małymi dziećmi.


Cześć.

Ty najlepiej znasz swoje dzieci czy dadzą radę tyle godzin w aucie.
Ja tak "przećwiczyłem" swoje, że jeździmy do HR bez noclegu (a mam trochę dalej).
Masz blisko. Trasa szybko zleci...ale skoro żonka się upiera to spróbujcie raz z noclegiem a raz bez.
Będziecie wiedzieli co Wam bardziej pasuje.

Pozdrawiam
kropka147
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropka147 » 10.09.2014 11:59

myśmy teraz byli - z 4 miesięcznym dzieckiem, psa też zabraliśmy - było super :)
w jedną stronę bez noclegu, tzn spaliśmy w aucie a mały w gondoli, do tego co 3 h miał przystanki, z powrotem nocleg w Mikulovie

wyjazd z góry nastawiony pod dziecko, jak spał w wózku, to chodziliśmy jeść, ponurkowaliśmy także na zmianę :) w sumie nie czuliśmy się ograniczeni heh bardzo fajnie było, spacerów multum, trzeba się tylko dobrze zorganizować a będzie dobrze, nasze dziecię było uśmiechnięte non stop, jak jechaliśmy to lało 1200 km. Naprawdę udane wakacje
:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Do Chorwacji z dziećmi - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone