Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Orebic - opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 30.08.2016 13:15

rock_is napisał(a):Witam,

czy mogę prosić o opinie na temat Apartamentów "Martina" w Orebić?
Lokalizacja to Ul. Bana Josipa Jelacića.



Po powrocie pozwolę sobie ocenić apartament, może komuś się przyda.

Link:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wnętrze: bardzo ładne 4 sypialnie, a do tego pokój z aneksem kuchennym, w którym może spać 2 osoby.
Niestety 2 z 3 łazienek potrzebują pilnego remontu. Balkon z dwóch sypialni z widokiem na morze - dość wąski i ciężko posiedzieć na nim większą ilością osób.
Jeśli chodzi o lokalizację, to wygodna jeśli chodzi o plażowanie - jedyne plaże z jakich korzystaliśmy w Orebić to te w pobliżu hoteli, a więc rzut beretem. Z apartamentu bardzo blisko do portu, z drugiej strony wiąże się z tym duży ruch samochodów na prom - do tego brak chodnika od strony apartamentu na plaże, więc trzeba przeciskać się ulicą między samochodami.

Czy polecę komuś? Hm, jeśli łazienki zostaną wyremontowane to pewnie tak, ale na pewno nikomu z małymi dziećmi (ruchliwa ulica zbyt blisko).
MKraszan
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MKraszan » 31.08.2016 13:05

Byłem zwykłym przeglądającym forum ale wydarzenia z wakacji w Orebicu spowodowały rejestracje na forum :)

Po kolei:
w styczniu zaklepaliśmy 3 apartamenty w Villi Mirela mieszczącej się na ulicy Kvaternika, wpłaciliśmy zaliczke , dostalismy vouchery. 13 sierpnia pierwsi z nas, którzy dotarli na miejsce odebrali klucze do dwóch apartamentów.
W miedzyczasie znajomi zauwazają,że do mojego lokalu wprowadzają się inni lokatorzy, szybka rozmowa z włascicielami, którzy twierdzą, że błą/pomyłka z ich strony itp.W zamian proponują apartament 3 osobowy a w ramach rekompensaty gratis klimę i opłatę klimatyczna.
Ja z racji późnowieczornego przyjazdu próbowałem wyjaśnić sytuację z lokatorem, który miał szczęscie dotrzeć pierwszy na miejsce i dzieki temu wygrał :) Gość wynajął lokal jakoś w lutym/marcu za pośrednictwem booking.com i jego nic nie interesuje.....
Na drugi dzień moja rozmowa z właścicielami, tak bład, terefere, w ramach upustu proponuja mi 5 euro, wczorajsze ustalenia nie obowiązują a jak mi się nie podoba to w domyśle mogę szukać gdzie indziej :)
Z racji tego, że jest nas na miejscu kilka rodzin biore co jest i jakoś to trawię.
Ale:
1.tydzień czasu trwa moje dopraszanie się o czajnik elektryczny, bo jak twierdzi włąścicielka, poprzedni najemcy- Polacy, go ukradli, i zebym sobie radził gorująć wodę w garnku.
2. u znajpmych w apartamencie z nieszczelnej kuchenki z jednego palnika ulatnia się gaz, dla wlascicieli to zaden problem, sami sobie musimy zablokować palnik, dzień pożniej własciciele demontują butlę
3. u tych samych znajomych w łazience wypadają elemnty kabiny, tydzień czasu trwa ich naprawa
4. mejlując w styczniu odnosnie cen jest podana cena za otrzymany w spadku apartament 3-osobowy w wysokości 40 euro, na stronie widnieje 42 , a ustnie obowiązuje 45. Rozbieżnosci dotyczą tylko tego mojego, pozostałe ceny są OK.
5. na stronie www jest informacja: rodzina robi dobre wino, powitamy Cię butelką- gó... prawda :)
6. na stronie jest podane: przy pobycie 14 dniowym prezent do obiadu- też gów... prawda
7. na stronie.... usługi obejmują wymianę pościeli, reczników, sprzątanie- też "gie" prawda.
Znajomi mający dostep do facebooka opisali sytuację na ich profilu, komentarze zostały usunięte/zablokowane.
Na mejle nie ma szans na odpowiedź......


Podsumowując:
po za wymienionymi przypadłościami i sposobem podejścia włascicieli do klientów, wyjazd jak najbadziej OK
gon
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.01.2008
Rezerwacja przez adriatyk.com.pl / orebic com pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) gon » 01.05.2017 12:43

Witam, w tym roku zastanawiam się nad miejscowością Orebić i znalazłem oferty na adriatyk.com.pl (siedziba w Łodzi) oraz orebic com pl - na obu stronach podany jest ten sam kontakt telefoniczny, w necie mało opinii. Może ktoś z Was korzystał z oferty i podzieli się wrażeniami?
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014
Re: Rezerwacja przez adriatyk.com.pl / orebic com pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 24.05.2017 12:13

gon napisał(a):Witam, w tym roku zastanawiam się nad miejscowością Orebić i znalazłem oferty na adriatyk.com.pl (siedziba w Łodzi) oraz orebic com pl - na obu stronach podany jest ten sam kontakt telefoniczny, w necie mało opinii. Może ktoś z Was korzystał z oferty i podzieli się wrażeniami?

Też miałam dylemat, ale zarezerwowaliśmy apartament Nespola w Orebić przez stronę == reklama ==. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Pan wydaje się być sympatyczny i kompetentny. Pierwszy raz korzystam ze strony pośrednika. Zobaczymy :o
Rogue
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 01.07.2016
Re: Rezerwacja przez adriatyk.com.pl / orebic com pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rogue » 24.05.2017 12:43

MeggiW napisał(a):
gon napisał(a):Witam, w tym roku zastanawiam się nad miejscowością Orebić i znalazłem oferty na adriatyk.com.pl (siedziba w Łodzi) oraz orebic com pl - na obu stronach podany jest ten sam kontakt telefoniczny, w necie mało opinii. Może ktoś z Was korzystał z oferty i podzieli się wrażeniami?

Też miałam dylemat, ale zarezerwowaliśmy apartament Nespola w Orebić przez stronę == reklama ==. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Pan wydaje się być sympatyczny i kompetentny. Pierwszy raz korzystam ze strony pośrednika. Zobaczymy :o


Dwa razy byłem w Orebić. Dwa razy z "nimi". Pan Paweł zawsze stawał na wysokości zadania. Nie widzieliśmy się, ale był dostępny pod telefonem. Pełen kontakt w trakcie całego procesu (rezerwacja, podróż i i pobyt). Na miejscu wszystko zgodnie z opisem lub lepiej.

Gdybyście zdecydowali się na jakieś fakultatywne imprezy (restauracja, rejs łódką, etc.) to nie czekajcie na ostatnią chwilę.
Ogólnie - polecam.

Pozdrawiam
BASIA80
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.11.2016
prośba o opinię na temat apartamentu w Orebić

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 23.01.2019 11:02

Witam
Czy ktoś był w tym "apartamencie"?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Chodzi o ten za 530EUR

Mieszkanie jest w tzw. suterenach. W zasadzie, to cały dzień nas tam nie będzie, no ale tak trochę dziwnie te okna wysoko... Czy ktoś z Was tam mieszkał i może się podzielić wrażeniami???
Będę wdzięczna... :papa:
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010
Re: prośba o opinię na temat apartamentu w Orebić

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 23.01.2019 12:13

Cześć Basiu,

To jest apartament Bubalo

Wystawiają się też na Booking.com

Na sam nocleg pewnie jest ok, ale ja ( po wielu pobytach w Orebić) poszukałbym czegoś fajniejszego.

W jakim czasie jedziesz?
Pozdrawiam
Jacek
Załączniki:
Bubalo.png
BASIA80
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.11.2016
Re: prośba o opinię na temat apartamentu w Orebić

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 23.01.2019 12:37

No właśnie skusiła mnie ta cena, bo szukam i szukam, i nic w miarę taniego nie mogę wyszukać. Jedziemy 20-30.07.2019 na 10 nocy. Za całość chciałabym zapłacić tak właśnie do 550 EUR. Nie musiałby być Orebić, ale może gdzieś w jego okolicach.... Będę wdzięczna za każdą pomoc.
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015
Re: prośba o opinię na temat apartamentu w Orebić

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 23.01.2019 13:07

Zobacz tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jakies 150 metrow od głownej plazy.
BASIA80
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.11.2016
Re: prośba o opinię na temat apartamentu w Orebić

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 23.01.2019 13:29

nenek napisał(a):Zobacz tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jakies 150 metrow od głownej plazy.



Dziękuję, napisałam, czekam na odpowiedź. A to coś sprawdzonego, gdzie byłeś?
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015
Re: prośba o opinię na temat apartamentu w Orebić

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 23.01.2019 16:48

Sprawdzone byłem 2 doby własciciele bezproblemowi apartament 2+1 jest ok tylko obejscie jest troszke ciasne nie ma ogrodu gesta zabudowa domow jednorodzinnych .Wczesniej 7 dni mieszkalem u ich syna w Mokalo.
BASIA80
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 03.02.2019 22:26

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Czy tutaj ktoś nocował i może coś powiedzieć???
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.02.2019 22:52

@BASIA80 zobacz na mój post: orebic-apatmani-mia-opinie-t44129.html?hilit=karmen Będzie do plazy daleko w pionie....
Może zobacz na mój app. - kilka osób tam mieszkało i także byli zadowoleni. post1492480.html#p1492480
W zeszłym roku cena za 2+2 wynosiła 42 eur.
BASIA80
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 03.02.2019 23:05

Niestety google nie wyszukuje mi ul. Kvaternikovej....
BASIA80
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 03.02.2019 23:07

Poza tym do plaży 700 metrów to dla nas spoko. Chodzi mi raczej o opinię kogoś kto tam mieszkał...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty w Orebic - opinie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone