Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

wycieczki GEt Your Guide..opinie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Anutka2
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anutka2 » 25.07.2018 05:33

Witam Czy Ktoś z Was korzystał z wycieczek organizowanych przez Get your Guide? Jakie są Wasze doświadczenia? zależy mi na rejsie statkiem na Wodospady Krka lub Cornati. pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2018 07:53

Jeśli koniecznie chcesz te rejsy, to szukaj w Primosten w lokalnych agencjach turystycznych.

Tylko nie wiem czy Twoje małe dzieci będą zadowolone z rejsu.

Rejs do Parku Krka mniej męczący niż do Parku Kornati.
Anutka2
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anutka2 » 25.07.2018 18:22

Też nie wiem czy to dla nich dobry pomysł..pierwsze wakacje i trudno przewidzieć. Dziękuję za pomoc
de Zoo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) de Zoo » 11.08.2019 17:30

Odkopuję temat.
Czy ktoś korzystał z ich ofert?
de Zoo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) de Zoo » 16.08.2019 16:20

Może ktoś, kiedyś będzie szukał informacji.
Kupiłem przez GYG ofertę na rafting na Cetinie. Wszystko było ok. Przychodzą potwierdzenia, przypomnienia, mapka z dojazdem itp.
Pewnie jeszcze kiedyś skorzystam z tego serwisu :)
viscaelbarsa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) viscaelbarsa » 09.09.2019 13:50

Witam
Podepnę się pod temat.
Czy w Makarskiej znajdę o tej porze roku firmy oferujące wycieczki np. do Mostaru? Czy trzeba korzystać z podanej strony?
Pozdrawiam

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019