Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krk na Krk - Czy są jakieś wycieczki stateczkiem ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012
Krk na Krk - Czy są jakieś wycieczki stateczkiem ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 29.05.2012 15:37

Krk na Krk - Czy są jakieś wycieczki stateczkiem ?

Czy z miejscowości Krk na Krk są jakieś rejsiki jednodniowe stateczkiem ? "Krajoznawcze" :D lub typu FishPicnic ? Dokąd ? W jakiej cenie ? Czy był ktoś na takim rejsie ?
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 29.05.2012 16:50

para-35-38 napisał(a):Krk na Krk - Czy są jakieś wycieczki stateczkiem ?

Czy z miejscowości Krk na Krk są jakieś rejsiki jednodniowe stateczkiem ? "Krajoznawcze" :D lub typu FishPicnic ? Dokąd ? W jakiej cenie ? Czy był ktoś na takim rejsie ?

Jak wszędzie - tzn. są.
Kilkugodzinne lub kilkunastogodzinne, z reguły na pobliskie wyspy ale są ( te kilkugodzinne) wzdłuż odcinka brzegu wyspy.
Cena - chyba od około 200 kn. (dokładnie nie pamiętam ale coś mi mówi liczba 220,... 260).
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 29.05.2012 22:22

Się podłączę ale odnośnie Baski :wink: - czy tez są jakieś fish pikniki, jak tak to jaki statek/stateczek/łódeczkę polecacie a na co uważać i pod żadnym pozorem nie wsiadać ?
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 30.05.2012 09:30

Witam ja byłem na wycieczce na Z Baski na Rab i było całkiem fajnie
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 30.05.2012 12:04

Dzięki za info o wycieczce z Baśki ! Do jakiej miejscowości na Rabie dopłynęliście ?

Wpisujcie wycieczki fakultatywne z miasteczek na Krk - głównie z miasteczek Krk , Vrbnik , Baśka ! Skąd - dokąd - ile trwa ?
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 31.05.2012 10:44

Jest dużo wycieczek łodziami (statkami) z Krk. Ja polecam przejazd adrenaline boat czy jakoś tak się reklamują. Wygląda to jak duży ponton z potężnymi silnikami. Niestety żona mnie na to nie puściła :( Na Rab z Baski prom dopływa do Lopar, statek wycieczkowy zapewne też. Polecam wybrać się też do Malińskiej.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 31.05.2012 11:39

para-35-38 napisał(a):Wpisujcie wycieczki fakultatywne z miasteczek na Krk - głównie z miasteczek Krk , Vrbnik , Baśka ! Skąd - dokąd - ile trwa ?

Dobrze Ci tak pisać.
Wpisujcie ......
Może ktoś na to zawraca uwagę i zapamiętuje, niektórzy może nawet foto pstrykną ..... ja nie.
Wycieczek jest dużo, operatorów chyba z pięciu ( nie zwracałem uwagi, nie liczyłem).
Wybór ....... - to oferta na bliską okolicę.
Ale jak masz "kasę" to przypuszczam, że "zawiozą" nawet do Australii. :wink:
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 01.06.2012 13:25

wojtek_p napisał(a):Jest dużo wycieczek łodziami (statkami) z Krk. Ja polecam przejazd adrenaline boat czy jakoś tak się reklamują. Wygląda to jak duży ponton z potężnymi silnikami. Niestety żona mnie na to nie puściła :( Na Rab z Baski prom dopływa do Lopar, statek wycieczkowy zapewne też. Polecam wybrać się też do Malińskiej.



A czy możesz wyjaśnić dlaczego polcasz wybrać się do Malińskiej ?
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 01.06.2012 13:27

A czy był ktoś na jakiejś wycieczcie stateczkiem z Vrbnika ? Dokąd można się z tego miasteczka ?
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 01.06.2012 13:57

para-35-38 napisał(a):
wojtek_p napisał(a):Jest dużo wycieczek łodziami (statkami) z Krk. Ja polecam przejazd adrenaline boat czy jakoś tak się reklamują. Wygląda to jak duży ponton z potężnymi silnikami. Niestety żona mnie na to nie puściła :( Na Rab z Baski prom dopływa do Lopar, statek wycieczkowy zapewne też. Polecam wybrać się też do Malińskiej.



A czy możesz wyjaśnić dlaczego polcasz wybrać się do Malińskiej ?


Mnie osobiście podoba się tam promenada i porcik jachtowy. Oczywiście nie umywa się do Vrbnika czy Krk jeśli chodzi zabudowę.
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 01.06.2012 14:08

para-35-38 napisał(a):Krk na Krk - Czy są jakieś wycieczki stateczkiem ?

Czy z miejscowości Krk na Krk są jakieś rejsiki jednodniowe stateczkiem ? "Krajoznawcze" :D lub typu FishPicnic ? Dokąd ? W jakiej cenie ? Czy był ktoś na takim rejsie ?


Ofertę jednego z organizatorów znajdziesz tutaj (jest program wraz z cennikiem).

Opis wycieczki "Tajaną" (w sierpniu zeszłego roku) znajdziesz tutaj.
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 01.06.2012 16:03

Dzięki za wyczerpujące info o wycieczkach z Krk !

Czy Wasza wycieczka to była ta z trasą dookoła Rabu czy z ta z powrotną trasą taką samą jak trasa na Rab , czyli po południowej stronie ?

Czy moze ktoś jescze wrzcucić informacje o wycieczkach innych " armatorów" :D z Vrbnika ?
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 05.06.2012 14:47

Odświeżając temat ...

Czy ktoś wie jakie rejsy stateczkiem odbywają się z samego Vrbnika ?
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 17.07.2012 20:54

Mam pytanie odnośnie przeprawy Valbinska - Merag. Czy po stronie wyspy Krk jest jakiś parking, na którym można odstawić auto na cały dzień? Jeśli jest płatny - ta w jakiej cenie?. I ostatnia rzecz - czy z Meragu funkcjonują jakieś środki komunikacji aby dostać się do miasta Cres, oraz co można jeszcze ewentualnie zobaczyć podczas jednodniowego wypadu do stolicy wyspy Cres?
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 05.02.2014 15:02

Po przyjeździe podajemy suche fakty:

1. Wycieczki statkiem są tylko z miasta Krk.
2. Bilety kupuje się bezpośrednio w centrum , na promenadzie.
3. Jest chyba 3 "armatorów" z różnymi trasami:
a/ Krk - Rab - Prison Island - Krk (z postojem na w mieście Rab i na wyspie "więziennej" )
b/ Krk - Cres - Krk ( z oglądaniem sępów na Cresie )
c/ Nocny Fish Picnic
d/ Łódź prawie "podwodna" czyli taki glass-boat
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Krk na Krk - Czy są jakieś wycieczki stateczkiem ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone